Treść opublikowana przez ziomal-84
-
Jak otwarzac muzyke z karty pamieci SD MMI
Tylko karty SD nie SD HC do 4GB max FAT32. Poza tym w B6 nie ma MMI tylko RNS-E.
-
RNS-E LED - zmiana języka lektora navi na pl, fis pl, menu rns pl
Trzeba jeszcze wiedzieć jak zrobić płytę z mapa na 2016 co by PL nie wyrzuciło. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
spolszczenie mmi 2g low
Mapy są ale z PL mozy być problem musisz szukać. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
MMI 3G
Ciekawie czy będzie działać na nie oficjalnym aktywatora co nie ukrywa vin Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
MMI 3G
Hej Jaki aktywator ?
-
Aktualizacja K0260 MMI 3G Basic
Jest sposób kup mapke i daj na jakis upload Poza tym jesteś juz drugą osobą co pisze o tym na forum czyli to prawdopodobna informacja.
-
Czy to orginalna Nawigacja ?
Masz Concerta + aftermarketowa navi dosyć ciekawe rozwiązanie.
-
Czerwona linia na wyświetlaczu RNS-E
Usterka LCD Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
próba kradzieży audi a4 b8
Wrzuć poprawnego softa i odłącz gniazdo diagnostyczne napewno utrudni następnym kradzież.
-
Po wgraniu spolszczenia RNS E zaczelo rozladowywac akumulator.
Spokojna głowa mam do tego narzędzia i potrzebne softy. Nie muszę nikomu dawać do naprawy jak sam to ogarniam. Nie tylko rns-e ale i nowsze jednostki. Widac że reklama dźwignią handlu... Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Po wgraniu spolszczenia RNS E zaczelo rozladowywac akumulator.
He he niezła ściema... Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Aktualizacja K0260 MMI 3G Basic
Wrzuć i testuj potem napisz opinie
-
BNS 5.0 zmiana na chinczyka
w google poszukam za Ciebie http://pl.lmgtfy.com/?q=bns.50+pinout
-
Nefmoto me7 "full Reader Flash "
Ustaw w nefmoto najniższa prędkość po slow init potem read i pójdzie. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Concert II - problem z regulacją głośności
Miałem to samo wystarczyło go wyczyścić w środku i uzyć preparatu Kontakt PR działa jak nowy.
-
Kodowanie navi bns
Linia K w BNS 5.0 jest w innym miejscu niz w RNS-E.
-
Złącze KABEL AMI
Do BNS 5.0 tylko Dension, Yatour, itp. emulatory zmieniarek.
-
spec od silnikow diesla
Zaslep a potem wyłącz w programie egr i po klopocie Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Zmieniarka Yatour - odpowiedni model
Twoje radio Chorus ma wtyk 8pin, a na ogloszeniu jest quadlock. 200pln to nie jest az tak dużo czasami szkoda tracic czasu dla kilku dych.
-
Wymiana radia 2 din na navigation plus
prawdopodobnie to radio z a3 nie bedzie pasowac do a4
-
Problem z akumulatorem, świecą non stop światła wsteczne
czujnik hamulca do wymiany ok 60-80 pln
-
Wzmacniacz antenowy do AVANTA (brak diversity - słaby odbiór)
Fabrycznie bez instalacji pod diversity i przy instalacji bez subwoofera jest takie coś: i widac metalową podstawe wzmacniacza czyli coś było dłubane. Przy instalacji pod diversity są dwa wyscia do radia i trzy wejścia z każdej szyby łącznie z klapą (FZV nie jest wzmacniane idzie bezpośrednio do modułu komfortu) i wygląda to tak
-
Wzmacniacz antenowy do AVANTA (brak diversity - słaby odbiór)
poszukaj wtyczek od bocznej i tylnej szyby gdzieś towinny być. odezwij sie na PW mam wzmak i podstawe.
-
Wzmacniacz antenowy do AVANTA (brak diversity - słaby odbiór)
Kolego kroś zmienił wzmacniacz ponieważ brakuje podsawy pod wzmacniacz.
-
MMI 3G po Spolszczeniu nie działa
Ludzie zrozumcie nie ma i nie będzie PL MMI 3G za free !!! Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka