Treść opublikowana przez ziomal-84
-
Co to za błedy termostat do wymiany?
Jakiś rok temu opisałem proces naprawy termostatu. Nie jest to trudne wystarczy zdjąć gniazdo i polutowac dwa kabelki i potem ponownie poskładać.
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Potrzebuje dławik gumowy do tylnego czujnika ma ktoś?
-
Problem z samopoziomem nie dziala jak podlaczyc?
Przeloz silniczki na 4 pin i dołu brakujący kabelek 3 pinowe są do ręcznej regulacji Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
A4 1.8T Quattro - soft
Jaki koszt całej operacji? Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Czujnik ma 4 Piny a używanych jest tylko 3. Sam kupiłem czujnik wraz z wtyczka i tam były tylko Piny 1,4,5 Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Ma ktoś fotkę jak ułożyć kable przy przednik kole ? a i lewa i prawa lampa to widok od środka auta czy od zewnątrz
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
A czy jakieś elementy wiązki ręcznego ustawiania lamp są do wykorzystania? Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Dzięki za info akurat kupiłem tylna wiązkę wraz z wtyczkami i czujnikiem czyli komplet. Na razie czekam na graty z ASO typu srubki i reszta wtyczek, mam tylko jeszcze jedno pytanie jak przeprowadzić kable z lewej strony na prawa ?
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Mam rozumieć ze tylko przy tylnym czujniku jest złączka (wtyczunia) a przedni leci bez zlaczek, w sumie tak wynika z rysunków technicznych z pierwszego postu. A czy kabel od alternatora jest tylko w obudowie ECU trochę ciężko się tam dostać trzeba podszybie i wyciwraczki ściągać. Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Ale sam przyznasz ze co oska to nie Q dzisiaj rano na rondzie można było pojechać bokiem co daje dużo frajdy, a Kolega co ma oska w diesla w końcu zrozumiał co daje Q Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Jak odblokować kontrolkę nie zapiętych pasów?
U mnie działa na 03100 tez mam Q
-
Kamera cofania + MA-BOX + RNS-E
Podaj symbol tego elementu co się grzeje na plytce Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
to do czego podłączyć kabelek zostawiam tobie czy to będzie pozycja czy mijania i tak zadziała inny problem jest z clh w oryginale robi to MCE po dostaniu sygnału z centralnego po can mam inny pomysł jeżeli napięcie jest mniejsze od 13.5 to sygnał z lampki sufitowej włączy clh na określony czas czas clh i jasność drl mysle zrobić na zworkach Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
W sumie sam zmieniam lampy na bixy to przetestuje u siebie. Wysłane z mojego SM-T210 za pomocą Tapatalk 2 Na razie czekam na zabawki na budowę prototypu mysle ze koszt będzie porównywalny do SD-2 w większości zależny od kosztu płytek drukowanych. założenie jest takie jeśli napięcie jest większe od 13,5V to układ uruchamia lampy od 10%i płynnie do 30%, włączenie świateł mijania lub sygnał masy z włącznika DRL wyłącza układ jak widzicie funkcje CLH ??
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
W sumie racja po co sterowanie recznym skoro jest wylacznik clh drl, ktorym bedzie mozna wylaczyc uklad. A sterowanie bedzie masa zeby uproscic montaz w b6 do minimum. Sam takim jeżdżę i nie mam ochoty rezac dodatkowych przekaznikow. Co do ceny nie wiem na teraz jutro siade po pracy policze na spokojnie. Wysłane z mojego SM-T210 za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Tylko SD-2 to projekt typowo analogowy bez możliwości rozbudowy, który nie spełnia moich oczekiwań. Mam w głowie projekt na mikroprocesorze Atmel podstawowe funkcje: pomiar napięcia - inaczej układ wie kiedy właczyć światła generator PWM - inaczej układ puszcza 30% mocy na lampy 2 kanały niezależnie wejście +12v świateł mijania do wyłączenia DRL wejście masy pod hamulec postojowy co by w zimie nie stać na światłach jak koś się grzeje oraz kolejne wejście z włącznika DRL sterowane bez przekaźników jak jest przypadku innych modułów Myślę ze za ok tydzień lub dwa będzie pierwszy prototyp urządzenia. Mile widziane sugestie.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Podaj namiary tez chętnie kupie za 50pln Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Problemy z B6 1.8T.
racja miałem podobnie zaraz po kupnie auta padł "odpowietrzenia skrzyni korbowej" Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL] Podłączenie nieorginalnego radia do wyswietlacza FIS
Interfejs Alpine model APF-S101AU http://www.alpine.com.pl/fileadmin/PDF/support/all_countries/Application_Charts/2010/Application_Chart_SWRC_2010_EN.pdf
-
dolozenie drugiego fabrycznego suba ze wzmakiem do avanta
a jaki głośnik proponujesz do tej obudowy mam wzmak alpine mrv500 i seryjny sub ale malo co głośnik nie wyleci z ramki a i dźwięk nie jest za czysty Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
dolozenie drugiego fabrycznego suba ze wzmakiem do avanta
Mam inny pomysł moze takie coś obudowa pod subwoofer do Audi A4 B6 kombi (3492939079) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Kupiłem od tego sprzedawcy i manetka ok nie wytarta stan ok jak dla mnie ok
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Trzeba wypiąć wkładkę termostatu i na metalowej częściej jest przyklejony oring który uszczelnia przepływ jak termostat jest zamknięty. Teraz przy nowym termostacie po 3,5km normalnej jazdy bez korków mam 90 na blacie a wskazówka idzie w oczach Wczoraj wymieniłem termostat i dzis przy +10stC na dworze zagrzał się do 87st po 7km po chwili wskazówka spadła do 80st i potem 87-85-87-85-80-85 i tak w koło , w korkach trzyma rowne 90 na zegarach, w trasie temperatura faluje, układ odpowietrzony, czy możliwe, aby czujnik g62 był uszkodzony, a Vag nie pokazywał zadnego błędu??co innego może byc walnięte?? Powiem Ci że coś qolno się zagrzewa. U mnie mam 90 po 3.5 - 4km. Termostat wymieniłem wraz z g62 żeby nie mieć przypalow. Potwierdzam koszt nie duży a temperatura nie świruję na blacie.
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Jestem po naprawie termostatu i nie było tak źle. Dało radę bez problemu zlutowac kabelki i złożyć w całość. Potem dam fotki z roboty Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2 Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Dziś jestem po wymianie czujnika G62 padł i wariował wiatrak. W końcu nie ma błędów i temperatura jak trzeba
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Czy ta grzałka nie wyleci bez tego zabezpieczenia? No nic i tak trzeba to rozebrać i się zobaczy Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2