Treść opublikowana przez ziomal-84
-
Brak ssania po wyłączeniu drugiej sondy lambda.
Skoro już planujesz mody w swoim aucie typu wywalenie kata pewnie kiedyś ICEK to zmień od razu wtryski na większe i dopiero po tym wszystkim udaj się do tunera ale takiego z pojęciem. A ten "warsztat" niech wgra Ci serie i odda kasę bo nie maja pojęcia co robią.
-
Xenony problem
Procedura adaptacji VCDS-Lite działa na 100% ważne po kliknięciu GO w grupie 001 trzeba odczekać kilka sekund i przejść do grupy 002 nie ma w tym żadnej filozofii Headlight AdjustmentPrerequisites: Vehicle must be parked on level ground and settled on its suspension [select] [55 - Xenon Range] [basic Settings - 04] Group 001 [Go!] The meas. block field now shows "Wait" and should switch to "Adjust Headlights" then (this may take up to 10 seconds). Adjust the headlights using their manual adjusting screws as referenced against a suitable aiming target. Scroll [up] to Group 002 The adjustment should now be learned. [Done, Go Back] [Close Controller, Go Back - 06]
-
can commander czy vag tacho
Na początek kup kluczyk np z angola po taniości da rade ok 50 PLN kosztuje do tego trzeba dorobić grot koszt 40 PLN i kupić nową kostkę immo ID48 koszt 20 PLN no i na koniec składamy to wszystko do kupy ok kluczyk działa ale nie pali auto. Mamy do wyboru kupić kabel od 400 do 100 PLN ale dla jednej sztuki sie nie opłaca więc udajemy sie do gościa co ogarnia liczniki itp, który wyciągnie nam PIN z licznika lub ecu . Ostatnio taka usługa kosztowała mnie 50 PLN potem kodowanie sam ogarniesz zwykłym kablem kkl i vcds lite Co do kabli z ryżu np VAG Commander to ruletka raz działa raz nie
-
Szarpie podczas przyspieszania miga check
Cewki do sprawdzenia. Zamień miejscami np 4 z 1 i zobacz czy błąd wyskoczy na pierwszym cylindrze. Co do sondy albo kat się skończył albo sonda za katem
-
Problem ze zmianą płyty ze zmieniarki...
pewnie chodzi o większe pokrętło jest w nim przycisk prawdopodobnie do wymiany ten element http://allegro.pl/radio-audi-concert-chorus-2-impulsator-enkoder-i5708388914.html
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Cześć czy ktoś z kolegów z lubelskiego ma BNS i posiada płytę z navi potrzebuje na chwile tylko do zmiany języka na angielski Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
Radio BNS i trochę problemów
Czy ktoś ma płytę do BNS ?
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
Hej czy aktualny temat zamówienia do jak tak będę chętny Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
Bledy silnika. Falowanie obrotow na jalowym biegu.. Nierowna praca silnika. Bledy 17705, 17887 17544. ktos ? Cos ?
wyjmij go 10 minut roboty sam zobaczysz w jakim jest stanie
-
Najczęstsze problemy po swapie skrzyni Multitronic na manual w Audi A4 B6 i B7
Robiłem koledze a4 b7 z multitronic na manual i w skrzynce ECU nie było przekaźnika odpowiedzialnego za światła wstecznego. Okazało się ze skrzynia wysyła info po CAN do modułu komfortu a ten z kolei do MCE i PARKTRONIC. gdyby ktoś miał podobny problem tutaj było rozwiązanie http://www.audizine.com/forum/showthread.php/460049-TipTronic-to-Manual-Transmission-Swap/page2 post 58 po naszemu podanie +12V na 7pin czarnej kostki 12pin modułu komfortu aktywuje światła cofania
-
audi navigation plus
http://olx.pl/oferta/trafko-inwertera-rns-e-aisin-audi-CID5-ID6Z2HW.html#5a698b3dcctrafko tu coś jest jak nie szukaj magika co wymieni świetlówkę na pasek ledowy
-
audi navigation plus
Inwerter świetlówki matrycy albo sama świetlówka kończy żywot do naprawy Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
rns-e problem z bluetooth
A jest gdzieś dostępny najnowszy oryginalny soft angielski bez polskiego? Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
Czy ten głośniczek się nadaje ?
Oj osobiście szukał bym innego Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Pytanie odnośnie kodowania pompy ABS czy po zmianie tarcz i klocków na większe trzeba coś kodować ?? zmiana na 320 i 288
-
Brak połączenia że sterowników 55 zakres ksenon
Na początek sprawdź bezpiecznik nr 10
-
Pioneer i BOSE
bose wymaga napiec 4v na wejsciu a pioneer ma 2v
-
Jaki podłokietnik do A4 orginalny czy dedykowany ?
Wycięcie otworu to nie problem 15 minut roboty Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
Nieoryginalny alarm sam się uaktywnia
Sprawdź czy w module komfortu nie ma błędów z zamków Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
Pytanie co do sprężyn w b7 avant
Wlepki z kodami wyposażenia lub książka serwisowa Ostatecznie VIN i ETKA ELSA Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
Pytanie co do sprężyn w b7 avant
Na sprężynie masz oznaczenie kolorowe paski. Najlepiej szukaj takiej samej Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż podłokietnika A4 B6
Jestem dopiero po operacji. Poszło gładko dzięki koledze, który miał podłokietnik i udało sie zrobić szablonik z kartonu. Następnie poszła wkrętarka z wiertłem 2mm a na koniec nożyk i pilnik do wygładzenia. Jest jak ori. wszystko pasuje itp itd.
-
brak dźwięku zapalonych świateł albo nie zapiętych pasów
Uszkodzony głośnik w liczniku Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
Wzmacniacz radiowy
Wzmacniacz który aktualnie masz na aucie obsługuje tylko jedną (lewa 1) antenę FM i ma tylko jedno wyjście do radia natomiast ten podłużny potrzebuje już dwóch anten lewej i prawej a poza tym trzeba dołożyć jeden kabel łączący antenę i radio (sygnał diversity 2) Opis systemu tutaj http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2382440.html#11328381