Treść opublikowana przez ziomal-84
-
MMI 3G Basic odtwarzanie z źródła zewnętrznego.
Tak kamera cofania. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Ramka 1Din do radia 2Din
Są oryginalne ramki 1din wystarczy poszukać mają listwę chrom . Z 2din MP3 posiada Concert III (II+) lub navi BNS 5.0oba z płyt CD i RNS-E z kart SD. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Ramka 1Din do radia 2Din
Napisz co chcesz osiągnąć radio 1din z MP3. Czy radio 2din z MP3 ? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Jaki to typ nawigacji MMI?
Hej zwykle radio. Audi Concert. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Jak wgrac mapy
A wczoraj takie cuda. [emoji12] Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Jak wgrac mapy
Można usunąć nie potrzebne katalogi. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Lusterka zewnętrzne
Urwane kable w łączeniu drzwi i słupka A Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Jak wgrac mapy
Nie ma lekko. Jest pewne grono co ma z tego profity. Mapy są dostępne ale na innych forach. Google twoim przyjacielem. Na początek soft K900 lub nowszy. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Pioneer zamiast BNS
Zgadzam się z kolegą. Lepiej sprzedać BNS i dołożyć do rns-e. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Tylne głośniki słabo grają
Podłącz dobrze to nie będzie się wyłączać. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Tylne głośniki słabo grają
Typowa bolączką Chińczyka z ryżu. Inny standard napięcia wyjscia liniowego. Audi ma 0-4v a reszta 0-2v dlatego gra cicho. Masz dwie opcje albo bawisz się balansem aż wyrownasz poziomy albo kupujesz przelotke do tylnich głośników jak do nie fabrycznynego radia. Coś takiego http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6766351566 Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
RNSE Problem z aktualizacją map - nie czyta CD
włoż płyte do PC odpal DVD Identifier i podaj odczyt wchodzisz w kanał 56 Navigacja potem:-> Channel 097 (Downgrade Software)0 - Normal operation, unit performs updates only1 - Force downgrade to older version, requires older DVD/CD
-
RNSE Problem z aktualizacją map - nie czyta CD
Jaka płyta podaj producent Verbatim czy Platinum ? Jeżeli Verbatim i nie czyta to laser do wymiany jak Platinum to nie ma się co dziwić nawet na dobrym laserze są problemy. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
RNSE Problem z aktualizacją map - nie czyta CD
Trzeba mieć odpowiednią nagrywarkę do rns-e nie każda nagrasz działająca kopię. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
RNS E wersja USA zmiana czestotliwosci
Podaj wersje softu i nr radia. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
RNS E VIM HACK
Tak. Odłącz zasilanie na 15 minut po zmianie adaptacji Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
zapalniczka zamiast panelu sterowania navi
Niestety ale musisz demontować cały tunel. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
zapalniczka zamiast panelu sterowania navi
Takie coś Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
Podłączysz ale bez sterowania z poziomu nawigacji. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Opis pinów BNS linia K
Jeszcze aux na bluetooth. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Złącze ISO do radia navigation plus z końcówka pod pendrive
Tak to się nazywa emulator zmieniarki. Yatour, xcarlink, dension. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Opis pinów BNS linia K
Pin C7 https://a.d-cd.net/b7e2bd8s-960.jpg Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
zmieniarka yatour problem
Jak dla mnie te wszystkie wynalazki z ryżu na Android to szajs. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Nie działają głośniki z przodu i z tyłu radio Concert II
No i super. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
zmieniarka yatour problem
Ten dodatkowy pin to masa. A piny można przełożyć, ale bez narzędzi to ciężko. Takie coś potrzeba. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5223198393 Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka