Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ARTUS

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wiesz co myślę ...że może uda nam się przejeżdzić jeszcze trochę tymi autami,a potem zmienimy na coś innego (jak sie te imbusy nie wysrają) oczywiście na Audi żeby było znowu czymś się wku.....ć Pozdro...
  2. mariuszsal Już po wizycie u Pana Mirka http://www.specjalservice.pl/ Sprawdzony cały ten imbus i zębatka,tyle że u mnie było wszystko OK!!! więc nie było sensu tego przerabiać.Prawdopodobnie zostało to wymienione w Niemczech bo jak na mój przebieg(210000km)to nie było żadnych śladów tego typu jak wytarty imbus,zębatka itd...wymienił mi tylko olej. :)Pozdro...
  3. ok mariuszsal masz jak w banku
  4. dzięki mariuszsal-dzwoniłem dziś do Pana Stopińskiego, jestem umówiony na poniedziałek rano,wie o co chodzi i odrazu przez telefon powiedział co trzeba z tym badziewiem zrobić.Jak mi wyleczy to ustrojstwo to dam znać.Pozdro....
  5. No właśnie naleźć wiesz jacy wszyscy są,dlatego potrzebny jest mi namiar na sprawdzonego który już to robił w pobliżu Krakowa....
  6. Witam.Mam pytanie czy ktoś z Was robił taką przeróbkę w Krakowie jak pisze jaro4444 czy możecie podać namiar na warsztat który jest godny polecenia?Czy muszę się wybrać do Pana Tarkowskiego z Sulejówka którego poleca jaro4444?Proszę o jakieś namiary.Pozdro...
  7. ARTUS odpowiedział(a) na STO_PROCENT temat w 1.9TDI
    Witam.Ja tez myslalem ze cos nie tak z moim autem ale widze ze moge spac spokojnie.Pozdrawiam
  8. ARTUS odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Witam.Mam taki sam problem.Po przekreceniu stacyjki uruchamiaja sie wycieraczki tez pracuja jakis czas ale staja w dobrym miejscu.Do Michala czy zlokalizowales przyczyne? [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2007, 19:43 _________________________________________________Problem rozwiazany.Mechanik rozkrecil obudowe pod kierownica wypial przekaznik(nazwal to modulem czasowym)popsikal wd-40,poskrobal po stykach,wydmuchl kompresorem,znowu wd,poskladal wszystko i dzila,koszt 20zl,czas pracy 15min
  9. Witam ja mam filtr firmy MANN
  10. Potega
  11. ARTUS odpowiedział(a) na boom_mike temat w Audi A4/S4 B6
    Palce lizac na jesien planuje taki zakup.Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.