Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rutkap

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rutkap

  1. dołączam się do pytania
  2. Witam kiedy powinna zapalić się kontrolka niski poziom oleju? chodzi mi o to jakie wtedy jest wskazanie na bagnecie? Mam zrobić teraz mały przegląd (po kolejnych 15k km) i zajrzałem na bagnet ile tego oleju jest - było delikatnie poniżej minimum - dolne zagięcie bagnetu -- a kontrolka się nie zapala. Czy to ok? - dodam że ze ok. 2 lata temu miałem awarie czujnika poziomu oleju i wymienili mi na jakąś używkę oryginał.
  3. Witam wczoraj po zatankowaniu baku paliwa do pełna (była połowa) i uruchomieniu stacyjki, wskaźnik paliwa zatrzymał się na 3/4. Pytanie - czy te mrozy mogą mieć wpływa na złe działanie i sobie na razie to odpuścić aż mróz zelżeje? ps. na komputerze zasięg/dystans jaki jest do przejechania na zatankowanym paliwie pokazuje ok - czyli w mieście ok 900km ps. dodam też że mam spaloną lewą żarówkę stopu - nie wiem czy to może być jakoś powiązane - bo już widziałem takie wypowiedzi na forum, że wymiana żarówki pomogło wskaźnikowi
  4. Witam jaki jest numerek tego mechanizmu od strony pasażera i czy są do tego zamienniki czy tylko oryginał? poniżej wklejam linka do strony gdzie jest opis wymiany tego mechanizmu tylko od strony kierowcy DIY: B6 A4 - Window Regulator & Motor Replacement drugie pytanko: czy można kupić klej na który jest przyklejone ta gąbka na drzwiach?
  5. czy powodem braku podświetlenie przycisków w kierownicy multifunkcyjnej może być nie stykanie sie kabelków nr.6 z zdjęcia na pierwszej stronie. Raz te podświetlenie jest, raz nie ma, a inny raz świeci sie ale tylko na 50% mocy.
  6. dzięki super ---------- Post dopisany 18-04-2013 at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 13:31 ---------- rozebrałem, przeczyściłem " Kontakt S" i teraz wszystko ok.
  7. a gdzieś widziałem ze można sam ten panel wydłubać tylko oparcia na ręke ( )
  8. hej a trzeba boczek cały ściągać żeby wydłubać przyciski w A4 B6 2004 (okna w drzwiach tylnich opuszczane manualnie)??
  9. z tym prądem z podsufitki wydaje się lepsze rozwiązanie
  10. a masz może jakiś schemacik?
  11. thx, za info, a coś więcej?
  12. chcę zamontować dodatkowe oświetlenie bagażnika (takie z taśmy led - TASMA LED NA SPOILER VW GOLF BMW OPEL FORD AUDI (2634180737) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ). gdzie się najlepiej podpiąć, żeby to świeciło po otwarciu klapy bagażnika??
  13. Jak w temacie. Ma ktoś poleconego blacharza/mechanika?
  14. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    jakiego modelu (numery) szukać na alledrogo?
  15. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    powrót do przyszłości :>
  16. ja mam te cool blue hyper 5000k i na razie jeżdżę 3 miesiąc i świecą a nie topi Ci się nic w lampie??? ja kiedyś założyłem odpowiedniki tylko to były Philipsy i po włączeniu od razu zaczęły się dymić
  17. przeglądając alledrogo wychodzi ze Lemforder chyba coś produkuje dalej http://allegro.pl/poduszka-silnika-lemforder-audi-a4-a6-vw-passat-i1855229392.html
  18. Czy ktoś może słyszał / korzystał z takich środków?? Zastanawiam się nad skorzystaniem z tego, za wszelkie info dzięki. szczegóły w linku http://allegro.pl/show_item.php?item=1785629416&msg=Obserwujesz+aukcj%C4%99.%3Cbr+%2F%3E%0D%0ANie+przegap+jej+zako%C5%84czenia.+Ustaw+przypomnienie+w+zak%C5%82adce+%3Ci%3E%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E.&msgtoken=68945115512738b1601bef683b7441d98c4b031b0dacff8bd2d8f4e849d8f130
  19. Panowie, czy ktoś korzystał w Wawie z płacenia przez komórkę za parkowanie?? www.mpay.pl Działa to??
  20. no właśnie nie widać go da rade obejrzeć jak tylko zdejmę górną pokrywę??
  21. witam w ubiegły weekend zauważyłem że przy odpalaniu na zimnym silniku dochodzą dziwne odgłosy z okolic silnika - w okolicy paska wielorowkowego. Po ruszeniu i przejechaniu małego odcinka wszystko cichnie. Zaglądałem ze 2 dni z rzędu pod maskę przy starcie, ale nic nie było widać, wszystkie kółka kręcą się w jednej linii. Drgania w normie. Aż 3-go dnia przy kolejnych oględzinach zobaczyłem że między silnikiem a chyba pompą wspomagania wystaje kawałek jakiegoś przewodu i ociera o rolkę. Po wyjęciu okazało sie, ze jest to kawałek paska. Tylko ze mój pasek wielorowkowy jest ok - cały, nienaderwany. Po wyciągnięciu odgłos jeszcze sie wydobywał przy uruchamianiu, wiec postanowiłem ze pojadę następnego dnia do mechaniora. Jednak kolejnego dnia rano wszystko ucichło (w między czasie zrobiłem trasę Mazury - Wawa ). Pytanie: czy ten kawałek mógł sie dostać z zewnątrz, a może to ode mnie jakaś część? ( aha jeszcze jedno ważne info - na początku roku w zimę zerwało mi sie kółko od kompresora klimy i zerwało pasek, do wymiany poszło sprzegełko kompresora i pasek). Jeździć spokojnie czy jeszcze coś sprawdzić/ oddać do mechaniora?
  22. mam to samo, tez go zmyło i odpadła nie wiadomo kiedy a jaki numerek logo Audi jest do silnika 1.9 TDI model BKE
  23. nigdy się temu nie przyglądałem i pomyślałem że to może oszczędność na plastiku.[br]Dopisany: 27 Maj 2011, 08:36_________________________________________________jednak chyba nie do końca, znalazlem na alledrogo taka aukcje http://allegro.pl/kratka-zderzaka-atrapa-prawa-lewa-a4-8e0-orginal-i1608007317.html gdzie widać ze jest pełna.
  24. Witam tydzień temu ukradli mi atrapę/kratkę na halogen (lewa strona od kierowcy). Zamówiłem sobie drugą w necie (zamiennik za połowę ceny oryginału). Dzisiaj przy montażu zwróciłem uwagę,ze pozostała prawa kratka/atrapa nie ma prześwitów, a otrzymamy zamiennik ma prześwity w kratce? Czy tak jest tez w oryginale? Czy to po prostu zamiennik? Może to ktoś zweryfikować? thx.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.