Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rutkap

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rutkap

  1. podłącze się do tematu, bo Ciekawość mnie zjada czy w B6 też da rade takie cudko zrobić
  2. no właśnie tak trochę poszperałem na forum i nie jedna wypowiedz widziałem że trzeba tylko wklady kupić bo reszta już jest
  3. a orientował się ktoś może i le taki modzik w ASO kosztuje, a może są jakieś zakłady które się w tym specjalizują?
  4. a jest jakaś różnica co lepiej założyć do diselka lub benzynki?
  5. no właśnie ostatnio ostatnio robiłem rozrząd w warsztacie bardzo polecanym na tym forum i umowa była taka że mieli zrobić wszystko na oryginalnych częściach. Kiedy odbierałem auto było już troszkę ciemno więc za bardzo nie mogłem zobaczyć co jest założone, jednak dziś jak wymieniałem żarówkę z przodu zauważyłem ze pasek to nie ori. Teraz zastanawiam sie co z tym zrobić? Nie chce bez powodu narobić szumu, bo być może pasek który mam zainstalowany jest tak samo dobry jak ori. Czytałem ostatnio że Gates ma jedną z najnowszych technologi odnośnie produkcji tych pasków.
  6. a po czym poznać że to nie podróbka? tym bardziej że jest on już zamontowany
  7. no właśnie u mnie coś sztywno siedzi? w którą stronę schodzi u Ciebie z uchwytów? do dołu czy w bok?
  8. Jest ona przykręcona od wewnątrz na 2 śrubki, jednak po ich odkręceniu nadal nie chce zejść? Czy są jeszcze jakieś zatrzaski?
  9. Jak w temacie. Warto to zakładać? Czy polecicie inne firmy?
  10. taaa, troszkę już poklikałem ale coś mi tu się nie podoba z tym klikaniem
  11. co zrobić żeby zobaczyć resztę zdjęć
  12. kazuyaet a gdzie płaciłeś za siateczki i schowki po 100 zł za sztuke??
  13. No właśnie tak podejrzewałem, że więcej z tym zachodu, niż później korzyści. A co możecie powiedzieć o siateczkach na tył fotela, gdzie można to kupić (oryginał, zamiennik). Czy w ogóle jest możliwość zamontowania oryginalnych siateczek do siedzeń które ich nie posiadają.
  14. kazuyaet ale ile chcesz za niego? napisz na PW
  15. hmmm fajnie, czy zabawa warta świeczki? jest z tego jakiś pożytek?
  16. a w ogóle pod lewy fotel też jest taki schowek? Hołk jeśli to nie tajemnica to ile dałeś za ten komplecik?
  17. Ogolnie mam Treo650 (system Palm OS) ale z tym to inne bajki Jak dziś próbowałem z SE W300i to ładnie się połączył i nawet wyświetliły się kontakty, potem w ramach eksperymentowania z poleceniami głosowymi wykasowałem całą książkę telefoniczną i po kolejnym połączeniu już tej książki nie wgrał. No i mam problem
  18. jak wgrać książkę telefoniczną żeby pojawiała się na FISie?
  19. Czy ktoś podłączał, bądź widział w akcji taki zestaw? Chodzi o współprace tego telefonu z fabrycznym zestawem głośno mówiącym.
  20. niepokoi mnie jedna rzecz, a mianowicie to że prawdopodobnie ten adapter nie będzie działał z IPHONEM 3G. zobaczcie sami : http://cgi.ebay.de/Audi-Handyadapter-Apple-IPhone-NEU-OVP-GAR_W0QQitemZ230278352036QQihZ013QQcategoryZ61000QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem Rosemeyer - dzięki za pomoc - IPHONA 3G jeszcze nie mam (mogę tylko IPHONA 2G pożyczyć), zamierzam kupić, ale najpierw muszę zrobić rozeznanie czy warte to jest zachodu, czy może jakiś inny telefon + adapter tak żeby ładnie to chodziło.[br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 16:41_________________________________________________ Rosemeyer, możesz mi napisać czy korzystałeś z Iphone poprzez Bluetootha czy poprzez fabryczny adapter który umocowany jest na desce obok pasażera??
  21. S8

    rutkap odpowiedział(a) na pet3r temat w Audi A8/S8
    mimo wszystko gratuluje końcowego efektu, jak dla mnie bardzo fajnie no i oczywiście z niunią w roli głównej
  22. S8

    rutkap odpowiedział(a) na pet3r temat w Audi A8/S8
    fajna bryczka, a i zdjęć gratuluje (fajne tło i kolorystyka fotek), czyżbyś zajmował się troszkę fotografowaniem?
  23. czy istnieje jeszcze możliwość dopisania 2 osób ?? pytam narazie tylko orientacyjnie.
  24. zapasy kobiet na olimpiadzie powinny odbywać się w kiślu
  25. dzięki wielkie GRazny, trzeba będzie zakupić kabelek, a "oryginalne" oprogramowanie wiem już skąd zdobyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.