Treść opublikowana przez rutkap
-
osłona termiczna rury wydechowej
Witam czy ktoś może podać jakie są numery części poszczególnych osłon termicznych rury wydechowej poczynając od silnika do tłumika a4 b6 1.9 tdi - super jak by ktoś miał schemat. thx.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
już poszedł prov - thx za info wszelkie inne sugestie mile widziane
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Koledzy jakie tarcze Zimmerman i klocki Ferodo do A4 B6 Avant 1.9 tdi silnik BKE 85kW rok prod 2004 VIN WAUZZZ8E45A090897. styl jazdy normalny gdzie najlepiej na alledrogo czy jakiś iny sklep??
-
prośba o numer części - dolna osłona silnika
dziekuje
-
prośba o numer części - dolna osłona silnika
Witam jaki jest numer części - dolna osłona silnika do A4 B6 Avant 1.9 TDI 85kW - silnik BKE thx.
-
[ALL B6] Niedziałające czujniki parkowania - tył
oki, thx za info
-
[ALL B6] Niedziałające czujniki parkowania - tył
Nic nie trzeba zdejmować - wystarczył koc, trochę miejsca pod blokiem i chuda ręka Wszystko jest na swoim miejscu. Pozd arwiam... Czytaj ze zrozumieniem ! W sedanie jest tak jak napisałem w zależności który. Uwalony tylny lewy czasem zdarza się że padają . Mi padły dwie używki z forum po zaledwie kilu tygodniach kupiłem nowe i system chodzi już dwa lata bez awaryjnie tylko dziwna sprawa, bo jak padł tylni prawy to reszta działała, a teraz kaplica n wszystkich
-
[ALL B6] Niedziałające czujniki parkowania - tył
podepnę się pod temat - może ktoś coś doradzi przy wrzuceniu wstecznego nie działają czujniki -- wcześniej jak miałem padnięty jeden czujnik to reszta działała, wymieniłem jakieś 2 tygodnie temu ten padnięty i wszystko było ok, a teraz nie działa żaden możliwe że padają wszystkie naraz ?? czy może moduł? wrzucam screeny z VAG-a wyłączony wsteczny http://www.directupload.net/file/d/4088/6d2v8bqe_jpg.htm włączony http://www.directupload.net/file/d/4088/l7kahobc_jpg.htm błąd http://www.directupload.net/file/d/4088/i8jhnid8_jpg.htm
-
[ALL B6] Sygnał dźwiękowy (piszczek)
a jak sprawdzić sam głośniczek nie podpinając zegarów? powiedzmy ze wyjąłem licznik, mam go na stole i chce sprawdzić czy nie ma zimnych lutów znalazłem oto taki głośniczek. ma trochę słabsze parametry. pytanie czy taki może być, czy jak za slaby, to coś się stanie z licznikiem lub głośniczkiem? w sensie pójdzie z dymem? parametry : Częstotliwość rezonansowa (fs) 450 Hz Długość netto 42.5 mm Impedancja 16 Ohm Obciążalność znamionowa 500 mW Poziom hałasu 83 dB Szerokość netto 39.6 mm Typ (typ producenta) LSM-S36K, 16 OHM, 0,5 W Wysokość netto 6 mm Zakres przenoszenia 5000 Hz http://www.conrad.pl/G%C5%82o%C5%9Bnik-LSM-S36K,-16-%3f,-0.5-W,-5000-Hz,-83-dB.htm?websale8=conrad&pi=710241&ci=SHOP_AREA_17390_1312030
-
kostki licznika A4 B6 - wymiana
dzięki wielkie za info i pomoc
-
kostki licznika A4 B6 - wymiana
dzięki a orientujesz się czy z licznika B5 podejdzie kostka do B6?
-
kostki licznika A4 B6 - wymiana
jak je wysunąć?
-
kostki licznika A4 B6 - wymiana
witam czy można kupić same kostki (niebieska i zielona) za pomocą których jest podłączony licznik i czy ciężko je wymienić? (połamane zatrzaski i się nie trzymają) ot takie coś http://allegro.pl/kostki-licznika-licznik-audi-a4-b5-fis-polift-i5201927094.html
-
Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
a w tych zamiennikach z allegro to wszystkie ikonki są na czerwono , czy przeciwmgielne i do dziennej jazdy są na inny kolor podświetlane?
-
kratki nawiewu
no chodzi bardzo lekko i czasami potrafi się zaciąć tak że nie da rade przesunąć w żadną stronę i wtedy trzeba ten suwak odciągnąć do siebie i nastawić ponownie. domyślam się, że te kratki to raczej nie rozbieralne są... BTW taki efekt mam po zostawieniu auta na myjni ręcznej i czyszczeniu środka. zauważyłem niestety 2 dni po czyszczeniu
-
kratki nawiewu
czy jeżeli ten suwak od regulacji kierunku nawiewu w kratkach nawiewu jest poluzowany, że aż wychodzi jakby miał zaraz odpaść to jest wynikiem, że coś tam się poluzowało, czy to jest popękane i trzeba całą kratkę nawiewu wymienić?
-
podświetlenie popielniczki tył
witam czy jak mam nie podswietlana popielniczkę z tyłu, to czy wymiana na podświetlaną wymaga ciągniecia kabli czy moze juz są zainstalowane? Podłokietnik i popielniczke z przodu mam podświetlaną. pozdrawiam
-
Które stalowe felgi lepsze?
no niby ładniej i podobna cena tylko ze w te to trzeba jeszcze trochę pracy i kasy włożyć a tak to mam 3 lata gwarancji bez jakiegokolwiek nakładu pracy
-
Które stalowe felgi lepsze?
Witam które felgi stalowe do opon zimowych lepsze (A4 B6 Avant 2004 16" 115KM) http://allegro.pl/show_item.php?item=4722874710 czy http://www.oponeo.pl/felga-stalowa/alcar-kfz-9885
-
AUTOTRONIK PIASECZNO
a elektronikę da u nich zrobić/sprawdzić?
-
prosze o wyjasnieie logów co to za błąd
oka thx a ma ktoś pomysł co i gdzie sprawdzić odnośnie przepalającego się kierunku?
-
prosze o wyjasnieie logów co to za błąd
jak w temacie: VAG-COM Version: Release 311.2-N Chassis Type: 8E - Audi A4 B6 Scan: 01,02,03,08,09,15,16,17,26,36,37,45,46,55,56,63,76 Address 01 ------------------------------------------------------- Controller: 03G 906 016 HA Component: R4 1,9L EDC G000SG 9824 Coding: 0000071 Shop #: WSC 02590 3 Faults Found: 17055 - Cylinder 1 Glow Plug Circuit (Q10) Electrical Fault P0671 - 000 - - 17056 - Cylinder 2 Glow Plug Circuit (Q11) Electrical Fault P0672 - 000 - - 17058 - Cylinder 4 Glow Plug Circuit (Q13) Electrical Fault P0674 - 000 - - Readiness: N/A Address 09 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 907 279 F Component: int. Lastmodul RDW 0517 Coding: 00001 Shop #: WSC 06325 1 Fault Found: 01497 - Bulb for Blinkers: Front Right (M7) 57-00 - Electric Circuit Failure dodam ze mam problem ze prawy kierunek przedni przepala mi sie jak szalony - w 2 tygodnie 4 zarówki -- styki przy zarowce ok - sprawdzone.
-
przepalający prawy kierunkowskaz
witam jak w temacie, prawy przedni kierunek przepala się średnio raz na tydzień. zmierzyłem napięcie - jest ok. Gdzie szukać? Czy gniazdo elektryczne od przyczepki może coś tu pomagać w przepalaniu?? (około 3-mcy temu hak razem z elektryką był montowany - i od miesiąca jest problem z kierunkiem)
-
hak holowniczy - montaż Wawa
a cenowo wiesz jak to wychodzi?
-
hak holowniczy - montaż Wawa
Witam czy jest ktoś w stanie polecić serwis w Wawie, który sprzeda i zamontuje hak holowniczy automat do A4 B6 Avant? Z góry dzięki za pomoc.