Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rutkap

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rutkap

  1. gdzie tą dawkę można sprawdzić/ustawić?
  2. ciekawe jak z trwałościa??? przerabiałam podobne żaróweczki w tablicy rejestracyjnej.... po kilku mrozach poodpadały rezystorki (sa mocowane na klej, a nie na cyne, co w konsekwencji spowodowało że przepaliły sie diody i tle było po żaróweczkach ((
  3. w jakiej cenie te żaróweczki??
  4. no właśnie o to chodzi że było ok -- fakt że to już 3 sezon tych opon -- może leżakowanie im źle zrobiło. pojeżdżę jeszcze trochę, zobaczę czy nic się nie zmieni, może rzeczywiście letnie trochę inaczej koleiny wyłapują i jak się przesiadasz z zimówek, to tak jest. potem zostaje już tylko sprawdzenie zawieszenia.[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 11:14_________________________________________________ ja zamieniłem koła, tylko tyle ze przód przełożyłem na tył z tej samej strony
  5. Podłącze się. To samo dzisiaj zauważyłem u siebie. Jestem świeżo po wymianie na letnie GoodYear. Na zimowych było ok. Moze temperatura jeszcze za niska na letnie??
  6. niestety nie a kupować nowa pokrywę czy z allegro to bez sensu wydawać kasę
  7. ja miałem coś podobnego z allegro, ale długo mi nie poświeciło - ponieważ montaż tych diodek i rezystorków był na klej, a nie na cynę. Wystarczyło kilka większych wahnięć temperatury i wszystko się poodklejało (dodatkowo rejestracja jest w klapie bagażnika, wiec trochę wstrząsów to przechodzi). Tak więc przy zakupie dopytaj się o sposób montażu elementów SMD na płytce.
  8. PAPUT jakie ty żaróweczki założyłeś do tablic?? masz może jakiegoś linka do allegro?? bo teraz miałem jak kolega w linku poniżej http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=140453.msg1835983#msg1835983 ale po ostatnich mrozach rezystroki poodpadały, a z tego co ty masz to chyba wszystko w rurce jest?? czy się mylę??
  9. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    czyli na to wygląda, że w wiekszości przypadków odłączenia modułu, bądź jego wady i tak dla auta będzie ok. a czy można go po odpięciu jakoś samemu sprawdzić??
  10. a czy zetknął się ktoś może z H7 o barwie zbliżonej do 6000K????
  11. kurde szybki jesteś, ledwo wątek opuściłem. szacun
  12. witam mam problem z podświetleniem przycisków kierownicy. Objaw jest następujący, czasami przy skrętach potrafi się wyłączyć, czasami tylko przygasa i słabo świeci. Jak się walnie w kierownice to zaskakuje i jest ok, a czasami zaskakuje też przy skręcie. Jak w rosyjskiej ruletce. Czy to jakaś kostka? przewód? Trudno jest rozebrać taką kierownice? thx za wszelką pomoc.
  13. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    a czy brak tego modułu wywala jakiś błąd na VAGu??
  14. bo tu czytałem ze to cala listwę razem z zamkiem od klapy trzeba wyjmować, ale jak tak to luzik
  15. trudna jest wymiana światełek od tablicy? masz jakieś rady?
  16. ile czasu masz już te lampki? nie grzeją się??
  17. thx za rade sprawdzę jeszcze raz vagem manetkę i jak będzie git to biorę sie za wymianę czujnika sprzęgła[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 13:34_________________________________________________kupiłem wreszcie czujnik sprzęgła, zebrałem się na wymianę i poszedłem rozbierać niunie po zdjęciu dolnej pokrywy pod kierownicą okazało się, że czujnik jest po prostu odpięty, myślałem ze mnie szlak trafi podpiąłem, szybka jazda próbna i wszystko śmiga jak ta lala. ( BTW: niedawno stał w MEGACAR na Przasnyskiej na małym przeglądzie i wymieniali mu czujnik hamulca bo podobno nie działał, potem jak się zgłosiłem do nich z niedziałającym tempomatem to usilnie wzięli się za kodowanie tego czujnika, jednak skutku to nie przyniosło bo przecież był odłączony, stwierdzili wiec ( i to jeden z właścicieli) ze mam zwalony sterownik silnika i naprawa to min 1500zl za używany, myślałem ze zejdę tam, postanowiłem sam powalczyć - co wyszło mi na dobre. Musze przyznać ze strasznie zszedł na psy MEGACAR i chyba czas zmienić warsztat, jest to już kolejna ich wpadka, zawsze co od nich odbiorę auto, to coś jest do poprawki, pogubione śrubki, jak robili mi rozrząd to tak złożyli mi zderzak z przodu i światła ze wyglądał jakby był klepany za stodołą na kamieniu, szpary miedzy zderzakiem i karoseria i światłami ze palec można było włożyć, plus standardowo brakujące śrubki od mocowania lamp przednich -- może i są konkurencyjni cenowo ale jakość usług zaczyna sięgać dna) reasumując, auto śmiga, a ja zostałem z dodatkowym czujnikiem/włącznikiem sprzęgła. może ktoś jest zainteresowany kupnem, oryginalny prosto z salonu AUDI, cena 57zł - numer części to 7H0 927 189 na terenie Wawy odbiór osobisty, bądź poczta jak to woli.
  18. hej szukając na forum co może być przyczyną natknąłem się na kilka wątków, poczytałem, podpiąłem się, ale słaby odzew, wiec zakładam nowy od niedawna mam problem z tempomatem (fabrycznie zamontowany) podłączyłem VAGa, nie ma błędów, sprawdziłem kodowanie multikery i tez jest poprawnie, dodatkowo przeprowadziłem tez aktywacje tempomatu ale niestety lipa. sprawdziłem jakie wartości są podawane z czujników hamulca i sprzęgła. wygląda to tak : odczyt z czujników bez wciśniętych pedałów: wciśnięty hamulec: wciśnięte sprzęgło: jak widać u mnie w drugim okienku nie ma trzech zer tylko jest trochę więcej cyfr, ale idąc droga dedukcji czy nie wygląda na to ze walnięty jest czujnik położenia sprzęgła, bo tylko na nim nic się nie zmieniło. za wszelkie uwagi będę wdzięczny, zanim podejmę się jakieś naprawy.
  19. rutkap odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    hej podłącze się do tematu otóż od niedawna tez mam problem z tempomatem (fabrycznie zamontowany) podłączyłem VAGa, nie ma błędów, sprawdziłem kodowanie multikery i tez jest poprawnie, dodatkowo przeprowadziłem tez aktywacje tempomatu ale niestety lipa. szukając na forum co może być przyczyną natknąłem się na ten watek i sprawdziłem jakie wartości są podawane z czujników hamulca i sprzęgła. wygląda to tak : odczyt z czujników bez wciśniętych pedałów: wciśnięty hamulec: wciśnięte sprzęgło: jak widać u mnie w drugim okienku nie ma trzech zer tylko jest trochę więcej cyfr, ale idąc droga dedukcji czy nie wygląda na to ze walnięty jest czujnik położenia sprzęgła, bo tylko na nim nic się nie zmieniło. za wszelkie uwagi będę wdzięczny, zanim podejmę się jakieś naprawy.
  20. podłączam się do pytania - jestem zainteresowany
  21. co Ty masz za bak w tej swojej niuni? mi jak wejdzie 67 litrów to max, więcej nie wlałem.
  22. pewnie działasz na WM6.1, a ja niestety/stety zostałem "szcześliwcem" i mam WM6.5 - a tam troche pozmieniali Bluetootha. Sprawdze twoja podpowiedz i spróbuje podmienić radiorom.
  23. a testował może ktoś ten programik z HTC Touch Pro2?? albo wie jak go sparować żeby była książka telefoniczna na FIS???
  24. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    a sorki, już widzę. wymieniał już go może ktoś???
  25. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    Wpisz numer części: http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ Sprawdzisz orientacyjną cenę Po co od razu wymieniać? Wyjechać na urlop w jakąś głuszę z dala od wysokich budynków' date=' linii wysokiego napięcia, mikrofalówek i innych źródeł radiowego śmiecia, potrzymać COOO na wolnych powietrzu przez kilka dni (i nocy) i wtedy sprawdzić czy coś się zmieniło. [/quote'] wszystko fajnie, tylko nie mam numeru części. BTW: ostatnio bylem 4 dni na mazurach i z antenki lipa. może rzeczywiście jak się zabrudzi ten moduł to nie odbiera, bo z tego co pamiętam to mieści się pod tylnym zderzakiem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.