Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Schowki pod przednimi siedzeniami


tommylee

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie, czy można samemu dołożyć pakiet schowek czyli pod przednie siedzenia? Czy fotele mają jakiś inny dolny stelaż pod te schowki? Fajny bajer a nie mam tego u siebie. Ktoś to może rezał? Jakie są tego ceny w ASO bo na allegro nic nie można znaleźć

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak można.

Można dołożyć bez problemu schowki pod siedzenie i siateczki na tył fotela ja jestem w trakcje kompletowania. CO do cen nic nie doradze ja załatwiłem po znajomośąci. Na rynku wtórnym to jest żadkość. Ale pewnie za pojedyńczy schowek albo siateczke po 100 pewnie trzeba zapłacić oczywiście za używke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś tu na forum znajdziecie info że siatka na fotel wraz z plastikami kosztuje w ASO 600zł :shocked: więc do nich raczej nie warto jechać... no ale skoro Concert u nich 3960zł to czego się spodziewać...

a te schowki pod siedzeniami to malutkie raczej... przynajmniej u mnie... ot taki bajer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie, czy można samemu dołożyć pakiet schowek czyli pod przednie siedzenia? Czy fotele mają jakiś inny dolny stelaż pod te schowki? Fajny bajer a nie mam tego u siebie. Ktoś to może rezał? Jakie są tego ceny w ASO bo na allegro nic nie można znaleźć

pzdr

Tak się składa że mam jeden schowek i jedną siatkę z prawego fotela. Za proponuj cenę jaka cię zadowala. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę i napisze wieczorem bo mam wolne fotele bez schowków. Wykręcę schowek i przypasuje do tego bez. Może nawet fotkę zrobię.[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 13:05_________________________________________________Wszystko pasuje tylko w siedzeniach są prostokątne otwory w które wkłada się blaszki z gwintami.

Coś takiego

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a5b4156602e54648.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/38799ab36633d791.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no piękna sprawa z tym schowkiem :kox: będzie miejsce na cb :tongue4:

półki pod kierownicą nie masz - tej wąskiej-samozaciskowej?

ideał do CB...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no piękna sprawa z tym schowkiem :kox: będzie miejsce na cb :tongue4:

półki pod kierownicą nie masz - tej wąskiej-samozaciskowej?

ideał do CB...

tam już mam centralke od zagarów defi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie, czy można samemu dołożyć pakiet schowek czyli pod przednie siedzenia? Czy fotele mają jakiś inny dolny stelaż pod te schowki? Fajny bajer a nie mam tego u siebie. Ktoś to może rezał? Jakie są tego ceny w ASO bo na allegro nic nie można znaleźć

pzdr

Tak się składa że mam jeden schowek i jedną siatkę z prawego fotela. Za proponuj cenę jaka cię zadowala. :gwizdanie:

Jak coś jestem chętny na zakup :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle pod lewy fotel też jest taki schowek?

Hołk jeśli to nie tajemnica to ile dałeś za ten komplecik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...