Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Schowki pod przednimi siedzeniami


tommylee

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm fajnie' date=' czy zabawa warta świeczki? jest z tego jakiś pożytek?

[/quote']

no właśnie u mnie żaden... trzymam tam szmatki do czyszczenia - kupa obudowy i niewielki środek z napisem "do 0,5kg"

może inni się wypowiedzą jakoś bardziej pozytywnie ale dla mnie to kompletna bzdura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak podejrzewałem, że więcej z tym zachodu, niż później korzyści.

A co możecie powiedzieć o siateczkach na tył fotela, gdzie można to kupić (oryginał, zamiennik).

Czy w ogóle jest możliwość zamontowania oryginalnych siateczek do siedzeń które ich nie posiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI akurat schowek sie bardzo przydaje trzymam tam rózna drobiazgi jest wyłożony gumą i tak rzeczy nie dzwonią jak w schowku.

Siateczki na tył fotela też można założyć ja miałem zwykłe plastiki i pozakładałem sobie siateczki i schowki pod siedzenia jestem zadowolony. Siateczki i schowki płaciłem po 100 zł za sztuke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja schowki i siateczki znalazłem na allegro koleś miał zniszczone fotele to od niego kupiłem same schowki i siateczki . Tylko ze mi schowki sprzedał dwa od prawego sam nie wiem jak to zrobił i teraz jeden schowek mam na zbyciu. Cieżko jest to dostać bo nikt foteli nie sprzedaje na cześci tylko jak już całe komplety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęt zamontowany. Robotka prosta jak drut, wyjęcie fotela to drobiazg, montaż 4 klipsów do stelaża i mamy gotowy schowek na różne drobiazgi. Polecam

Zrób zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzbuje nr katalogowy klipsa moze mi ktos podac

a5b4156602e54648gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęt zamontowany. Robotka prosta jak drut, wyjęcie fotela to drobiazg, montaż 4 klipsów do stelaża i mamy gotowy schowek na różne drobiazgi. Polecam

fotele masz z ręcznym sterowaniem, jeśli tak to czy montował ktoś schowki do foteli z elektryką

93499be268e94ea6m.jpg

mocowania pasują, ale nie można max. zjechać fotelem w dół :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś powiedzieć czy da się te schowki zamontować do foteli sportowych? I chętnie zobaczyłbym fotkę w środku ile tam jest miejsca i tych siatek na fotele też. Zastanawiam się czy wogóle warto tego szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowki widziałem w sportowych fotelach zamontowane ale żadna rewelacja. Też miałem szukać tych schowków ale strasznie małe one są :confused4:

no, nie są duże, ale jak zamontowałem lodówkę w schowku to akurat przydatne drobiazgi powędrowały do schowków i git :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też miałem z tym problem..nie mogłem opuścić do samego dołu siedzenia..a jak opuściłem coś szorowało..okazało się że to plastik który przysłania gniazdo przewodów..wystarczy podpiłować górną krawędź i problem znika..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...