Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Co sądzicie o paskach rozrządu Gates?


rutkap

Rekomendowane odpowiedzi

firma w porządku pod warunkiem że pasek jest oryginalny (podrobki tez sie trafiaja) i nie jest zlezaly

a po czym poznać że to nie podróbka? tym bardziej że jest on już zamontowany :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym ze strzeli wczesniej niz wynika z jego trwalosci :cool1: :gwizdanie:

uwazam ze elementy rozrzadu czyli pasek, napinacz rolki, kupuje sie ori w ASO. tymbardziej ze sa akcje promocyjne, i ceny sa podobne do cen czesci alternatywnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym ze strzeli wczesniej niz wynika z jego trwalosci :cool1: :gwizdanie:

uwazam ze elementy rozrzadu czyli pasek, napinacz rolki, kupuje sie ori w ASO. tymbardziej ze sa akcje promocyjne, i ceny sa podobne do cen czesci alternatywnych.

no właśnie ostatnio ostatnio robiłem rozrząd w warsztacie bardzo polecanym na tym forum i umowa była taka że mieli zrobić wszystko na oryginalnych częściach. Kiedy odbierałem auto było już troszkę ciemno więc za bardzo nie mogłem zobaczyć co jest założone, jednak dziś jak wymieniałem żarówkę z przodu zauważyłem ze pasek to nie ori. Teraz zastanawiam sie co z tym zrobić? Nie chce bez powodu narobić szumu, bo być może pasek który mam zainstalowany jest tak samo dobry jak ori. Czytałem ostatnio że Gates ma jedną z najnowszych technologi odnośnie produkcji tych pasków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.mialem kiedys alfe romeo i pojechalem do warsztatu wymienic rozrzad,a graty kupilem sam.gosc jak zobaczyl pasek gates to odeslal mnie z tym i kazal kupic inny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.mialem kiedys alfe romeo i pojechalem do warsztatu wymienic rozrzad,a graty kupilem sam.gosc jak zobaczyl pasek gates to odeslal mnie z tym i kazal kupic inny...

a co go obchodzio co chcesz załozyć, Twoja sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo dmuchał na zimne bo w przypadku pekniecia paska musiałby udowadniać, że swoja robote wykonał prawidłowo a winny był podrobiony pasek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I GATES i CONTI specjalizuja sie w paskach, oboje dostarczaja paski na pierwszy montaz. Mysle ze jakosc jest taka sama. Wazne jest zrodlo zakupu, najlepiej z paragonem

Potwierdzam w moim aucie serwis niemiecki założył oryginalny pasek GATES który przejechał 80 tys. i nie miał żadnych uszkodzeń, pęknięć itp. Gdy wymieniałem rozrząd zgodnie z opinią chciałem zamontować pasek CONTI który również polecał znajomy mechanik ale produkcji niemieckiej a nie z krajów egzotycznych. Niestety wszystkie paski CONTI do których miałem dostęp były z partii wyprodukowanej w Brazylii. Ciekawie to było zrobione na pudełku jako kraj producenta były wymienione Niemcy a na pasku Brazylia. Zdecydowałem się na zakup oryginalnego paska w ASO którym okazał się identyczny pasek GATES jak uprzedni założony przez ASO :audi:. w Niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie najwazniejszy jest montaż i również to czy oprócz paska bedą wymienione pozostałe częsci

:mysli: różnie z tym bywa właściwie sam pasek nie robi większej różnicy czy to bedzie gates czy conti czy nawet dayco :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat pracuje w firmie ktora sprzedaje cześci motoryzacyjne. Paski gates i conti tech sa oczywiscie dobrej jakości ale ja osobiście zakladam do Swojej Audi PAsek firmy Dayco! tez paski sa produkowane we Włoszech i montowane sa w wielu juz autach na pierwszej linii. A paski Gates sa produkowane w Legnicy. POzdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...