Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Co sądzicie o paskach rozrządu Gates?


rutkap

Rekomendowane odpowiedzi

Musashi - niestety czy w Polsce, czy poza Polską buble się zdarzają :kox:

Ale Legnica swojego czasu nie miała dobrej sławy w paskach Gates. Nie wiem jak jest teraz, ale ja mam jakis wstręt do gates'a :gwizdanie: Może dlatego, że widziałem kto i jak w Legnicy pracował przy tych paskach :polew:

Apropo - a co sadzicie o paskach Bosch??? Warto coś takiego założyć, czy lepiej Conti??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, wujek, tata i praktycznie wszyscy znajomi, którym robiliśmy rozrząd, jeżdżą na paskach Gates'a. Z czystym sumieniem polecam, bo jeszcze się nie zdarzyło, żeby pasek pękł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat pracuje w firmie ktora sprzedaje cześci motoryzacyjne. Paski gates i conti tech sa oczywiscie dobrej jakości ale ja osobiście zakladam do Swojej Audi PAsek firmy Dayco! tez paski sa produkowane we Włoszech i montowane sa w wielu juz autach na pierwszej linii. A paski Gates sa produkowane w Legnicy. POzdrawiam. :)

Dayco to te ze szwem łączącym nie to na pewno jakość...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo - a co sadzicie o paskach Bosch??? Warto coś takiego założyć, czy lepiej Conti??

boscha bym sobie darowal. raczej conti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj w serwisie pasek do swojej a3 i jest to jednak conti ze znaczkiem.U mnie osobiście na ostatnim miejscu jest dayco,w pudelku nie racza dodać nawet naklejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Conti i Gates są BDB.Raz mechanik założył mi DAJKO i po 4tyś km szlak go trafił wszystkie koła i rolki też założył nowe kupiłem je w ASO a pasek on załatwił DAjko to szmelc.Od tej pory tylko używam Conti i Gates i jest Ok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest jakaś różnica co lepiej założyć do diselka lub benzynki?

jałowa dyskusja. napisane zostało paski conti albo gates. najlepiej kupic zestaw w ASO i stres z glowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest jakaś różnica co lepiej założyć do diselka lub benzynki?

Nie ma różnicy. Jedynie liczy sie jakość wykonania paska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...