Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rutkap

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rutkap

  1. wiem, temat już był poruszany, ze najlepiej odłączyć AKU lub wyjąć bezpiecznik. AKU nie chce odpinać, więc zostaje mi tylko wyjęcie odpowiedniego bezpiecznika. schemat i opis bezpieczników mam. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_rozpiska_bezpiecznikow-t59375.0.html pozostaje tylko kwestia który???? bo w tym opisie - czyli z instrukcji, nie wynika to jednoznacznie - przynajmniej dla mnie jako osoby początkującej. za wszelkie uwagi thx.
  2. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    w którym ASO byłeś?
  3. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    a to zmienia postać rzeczy a jednak lipa, znaczy się niżej to może i jest opis ale do A6 u mnie jest taki układ bezpieczników http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_rozpiska_bezpiecznikow-t59375.0.html tylko który jest od zegarów????
  4. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    thx, wyjdę z roboty to przetestuje, tylko zastanawiam się, czy A4 ma podobnie bezpieczniki jak A6, bo w podanym linku A4 była do roku 97, a ja mam 04, a właściwie elektrykę i silnik mam już model z 05
  5. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    no i lipa, zakodowałem jak bozia przykazała 31001 i "palmy" jak nima tak nima. może jeszcze ostatnia próba - reset zegarów - który to trzeba bezpiecznik wyciągnąć w B6?
  6. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    jak ja miałem "palmę" to się nie zastanawiałem i nie zwracałem uwagi, ale jak zniknęła to zaczęło mnie to wkurzać
  7. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    no szkoda ale cóż, rozumiem ja będę miał kompa i VAGa - to moze Łukaszr pomoże mi go ustawić bo mam problemy z konfiguracja swojego VAG-a
  8. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    a będziesz dzisiaj na spocie?
  9. ostatni weekend - trasa Wawa-Olsztyn-Wawa 5.1literka - prędkość max 110km/h - 2 osoby na pokładzie + bagaże + włączona klima + grzanie "pośladków" u kobiety obok. ze 2 tyg. temu jadąc z Ostrołęki do Wawy - trasa około 130km udało mi się pierwszy raz w życiu zejść do 4.9 litra - tez 2 osoby + bagaże + włączona klima + grzanie "pośladków" u kobiety obok - dodam tylko, ze jeszcze nigdy nie umordowałem się tak jazdą - max 90km/h wszystko pomiary podałem odczytane z FIS-a no i paliwko to Shell V-Power Diesel
  10. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    hmmm, to może spróbuje odłączyć AKU - trzeba ponownie potem kodować radio, czy coś w tym stylu?
  11. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    no ja tez mam auto z DE i antenkę miałem, tylko (tak mi się zdaje) po ostatnim pobycie u mechaniora ( rozrząd - w tym kasowanie inspekcji) - owa "palma" znikneła
  12. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    panowie, a na niemieckich forach nic na ten temat nie piszą. Z chęcią bym sam tam poszukał ale ten język przyprawia mnie o
  13. będzie dzisiaj może ktoś na spocie, kto miał problem, bądź nadal ma z zegarem radiowym??
  14. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    jak będę miał chwilkę, to sprawdzę u siebie VAGiem, czy przypadkiem nie mam tego wyłączonego po ostatnim przeglądzie, bo całkiem możliwe ze mechanik był trochę nadgorliwy i prócz skasowania inspekcji, to "podrasował" mi kompa w aucie
  15. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    właśnie wczoraj próbowałem ręcznie ustawić, ale tylko zaowocowało to przestawieniem godziny. Może takie info jest w instrukcji?? (ja niestety mam po niemiecku, wiec nie doczytam)
  16. rutkap odpowiedział(a) na MASA temat w Audi A4 B6/B7
    udało się komuś z okolic Wawy dojść w tym o co chodzi? ja po ostatnim przeglądzie nie mam tej antenki i nie mam pojęcia czy to na przeglądzie czy może ja czymś przestawiłem. dodam ze auto stoi 24h/7dni na dworze, a nie w żadnym garażu, wiec co jest????
  17. dzięki adamooo za namiary, w przyszłym tygodniu postaram się skorzystać
  18. sorki że pisze, nie na temat, ale na forum nie mogę za bardzo znaleźć, a tu są raczej ludzie z Wawy. czy macie godnego polecenia lakiernika bądź zakład gdzie robią renowacje lakieru ( na terenie Warszawy i okolic), bo jakaś @#$%^& przechodziła obok mojego auta i zostawiła rysę od tylnych drzwi do końca auta. Rysa nie jest głęboka, ale strasznie serce się kroi, jak patrze na swoja niunie w takim stanie. Co za ludzie tu mieszkają?? Co byście zrobili, jakbyście złapali takiego szkodnika na gorącym uczynku??
  19. no właśnie - jak jeździć ekonomicznie a przy okazji nie zamulić silnika? przy jakich obrotach zmieniacie biegi ? (chodzi mi tu o diselki)
  20. u Ciebie akurat mnie nie dziwi wynik poniżej 5 litrów bo masz lżejsze auto ale w A4 Avant to nie wiem jak to zrobić
  21. ja nie wiem jak można zejść poniżej 5 literków, mi najmniej przy spokojnej jeździe i stałej prędkości ok. 110km/h spalił 5,1 litra ( na trasie Gdańsk - Warszawa )
  22. tak, możesz to zmienić za pomocą VAGa
  23. też właśnie przejrzałem ten Auto Świat i do tych ocen to myślę, że trzeba podchodzić z przymrużeniem oka, - lepsza ta opona w teście która(jej producent) więcej kasy kładzie do czasopisma
  24. Nokian? A co to za firma? Szczerze mówiąc to nigdy nie słyszałem o nich. Możesz coś więcej napisać o nich, co oznacza że się fajnie sprawdzały?
  25. a co się u Ciebie sprawdza Domelq?? Na jakich oponkach śmigasz w zimę?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.