Treść opublikowana przez rutkap
-
[B6 BKE] Który bezpiecznik odpowiada za deskę rozdzielczą i zegary
wiem, temat już był poruszany, ze najlepiej odłączyć AKU lub wyjąć bezpiecznik. AKU nie chce odpinać, więc zostaje mi tylko wyjęcie odpowiedniego bezpiecznika. schemat i opis bezpieczników mam. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_rozpiska_bezpiecznikow-t59375.0.html pozostaje tylko kwestia który???? bo w tym opisie - czyli z instrukcji, nie wynika to jednoznacznie - przynajmniej dla mnie jako osoby początkującej. za wszelkie uwagi thx.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
w którym ASO byłeś?
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
a to zmienia postać rzeczy a jednak lipa, znaczy się niżej to może i jest opis ale do A6 u mnie jest taki układ bezpieczników http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_rozpiska_bezpiecznikow-t59375.0.html tylko który jest od zegarów????
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
thx, wyjdę z roboty to przetestuje, tylko zastanawiam się, czy A4 ma podobnie bezpieczniki jak A6, bo w podanym linku A4 była do roku 97, a ja mam 04, a właściwie elektrykę i silnik mam już model z 05
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
no i lipa, zakodowałem jak bozia przykazała 31001 i "palmy" jak nima tak nima. może jeszcze ostatnia próba - reset zegarów - który to trzeba bezpiecznik wyciągnąć w B6?
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
jak ja miałem "palmę" to się nie zastanawiałem i nie zwracałem uwagi, ale jak zniknęła to zaczęło mnie to wkurzać
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
no szkoda ale cóż, rozumiem ja będę miał kompa i VAGa - to moze Łukaszr pomoże mi go ustawić bo mam problemy z konfiguracja swojego VAG-a
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
a będziesz dzisiaj na spocie?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ostatni weekend - trasa Wawa-Olsztyn-Wawa 5.1literka - prędkość max 110km/h - 2 osoby na pokładzie + bagaże + włączona klima + grzanie "pośladków" u kobiety obok. ze 2 tyg. temu jadąc z Ostrołęki do Wawy - trasa około 130km udało mi się pierwszy raz w życiu zejść do 4.9 litra - tez 2 osoby + bagaże + włączona klima + grzanie "pośladków" u kobiety obok - dodam tylko, ze jeszcze nigdy nie umordowałem się tak jazdą - max 90km/h wszystko pomiary podałem odczytane z FIS-a no i paliwko to Shell V-Power Diesel
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
hmmm, to może spróbuje odłączyć AKU - trzeba ponownie potem kodować radio, czy coś w tym stylu?
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
no ja tez mam auto z DE i antenkę miałem, tylko (tak mi się zdaje) po ostatnim pobycie u mechaniora ( rozrząd - w tym kasowanie inspekcji) - owa "palma" znikneła
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
panowie, a na niemieckich forach nic na ten temat nie piszą. Z chęcią bym sam tam poszukał ale ten język przyprawia mnie o
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
będzie dzisiaj może ktoś na spocie, kto miał problem, bądź nadal ma z zegarem radiowym??
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
jak będę miał chwilkę, to sprawdzę u siebie VAGiem, czy przypadkiem nie mam tego wyłączonego po ostatnim przeglądzie, bo całkiem możliwe ze mechanik był trochę nadgorliwy i prócz skasowania inspekcji, to "podrasował" mi kompa w aucie
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
właśnie wczoraj próbowałem ręcznie ustawić, ale tylko zaowocowało to przestawieniem godziny. Może takie info jest w instrukcji?? (ja niestety mam po niemiecku, wiec nie doczytam)
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
udało się komuś z okolic Wawy dojść w tym o co chodzi? ja po ostatnim przeglądzie nie mam tej antenki i nie mam pojęcia czy to na przeglądzie czy może ja czymś przestawiłem. dodam ze auto stoi 24h/7dni na dworze, a nie w żadnym garażu, wiec co jest????
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzięki adamooo za namiary, w przyszłym tygodniu postaram się skorzystać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sorki że pisze, nie na temat, ale na forum nie mogę za bardzo znaleźć, a tu są raczej ludzie z Wawy. czy macie godnego polecenia lakiernika bądź zakład gdzie robią renowacje lakieru ( na terenie Warszawy i okolic), bo jakaś @#$%^& przechodziła obok mojego auta i zostawiła rysę od tylnych drzwi do końca auta. Rysa nie jest głęboka, ale strasznie serce się kroi, jak patrze na swoja niunie w takim stanie. Co za ludzie tu mieszkają?? Co byście zrobili, jakbyście złapali takiego szkodnika na gorącym uczynku??
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
no właśnie - jak jeździć ekonomicznie a przy okazji nie zamulić silnika? przy jakich obrotach zmieniacie biegi ? (chodzi mi tu o diselki)
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
u Ciebie akurat mnie nie dziwi wynik poniżej 5 litrów bo masz lżejsze auto ale w A4 Avant to nie wiem jak to zrobić
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ja nie wiem jak można zejść poniżej 5 literków, mi najmniej przy spokojnej jeździe i stałej prędkości ok. 110km/h spalił 5,1 litra ( na trasie Gdańsk - Warszawa )
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
tak, możesz to zmienić za pomocą VAGa
-
[ALL B8] Ktore wybrac zimowki Goodyear UG PERFORMANCE czy Dunlop SP WINTER SPORT 3D
też właśnie przejrzałem ten Auto Świat i do tych ocen to myślę, że trzeba podchodzić z przymrużeniem oka, - lepsza ta opona w teście która(jej producent) więcej kasy kładzie do czasopisma
-
[ALL B8] Ktore wybrac zimowki Goodyear UG PERFORMANCE czy Dunlop SP WINTER SPORT 3D
Nokian? A co to za firma? Szczerze mówiąc to nigdy nie słyszałem o nich. Możesz coś więcej napisać o nich, co oznacza że się fajnie sprawdzały?
-
[ALL B8] Ktore wybrac zimowki Goodyear UG PERFORMANCE czy Dunlop SP WINTER SPORT 3D
a co się u Ciebie sprawdza Domelq?? Na jakich oponkach śmigasz w zimę?