Treść opublikowana przez demo84
-
[A6 1.8T AEB] Montaż Fis z Can do auta bez Can
Obrotomierz dziala poki immo nie rozlaczy czujnik kupie ale czy u mnie w misce jest na niego miejsce??
-
[A6 1.8T AEB] Montaż Fis z Can do auta bez Can
heh Grzanek zdradz jaki sprzet potrzebny i ile mniej wiecej kosztuje.... ja nie mam pewnosci co do niektórych pinów np : Licznik po 2000 r. Licznik po 1998 r. Kostka Niebieska 32-pin Kostka Niebieska 32-pin 6 -Fuel gauge warning OBD 2 do masy? 10 -Oil pressure 2 (high) ??? 10 -Oil pressure switch ??? po podlaczeniu zegarów w aucie pokazuje mi oil sensor? nie wiem dlaczego czy dodatkowo bedzie trzeba podlanczac jakis czujnik oleju? w obecnych zegarach mam na blacie czujnik oleju ale nie wiem czy o ten sie rozchodzi :hi:
-
[A6 1.8T AEB] Montaż Fis z Can do auta bez Can
Witam! Czy którys z szanownych forumowiczów montowal zegary z Can do auta bez Can? mam auto Audi A6 1998 zegary bez Fis ( Dwie wtyczki 32 pinowe zielona i niebieska oraz 10 pinowa czarna) oraz zegary z Audi A4 z roku 2000. (Trzy wtyczki 32-pinowe zielona , niebieska oraz szara) mam rozpiske do obu zegarów i wstepnie rozpisalem sobie jak pozamieniac piny ale 100% nie mam do niektórych i tu moja proba chcialbym komus podeslac na e-mail do sprawdzenia i ewnetualnej poprawki moich bledów!! Wielkie dzieki za checi!!! [br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 20:44 _________________________________________________Nikt tego nie robil czy nikomu sie nie chce pomoc ? $
-
[ALL B5] Wskaznik temperatury i oleju -brak reakcji
moze wymien najpierw Termostat i ewentualnie czyjnik temp. cieczy u mnie to pomoglo , ale najpierw podlacz vaga i sprawdz tam temperatury !!!
-
[B5 AEB] Po wyjęciu termostatu nadal się grzeje, ale mniej.
u mojego kolesia pompa padla. mia takie same objawy jak Ty
-
[ALL B5] Wskaznik temperatury i oleju -brak reakcji
Jesli chodzi o temp plynu chlodzacego to w moim przypadku pomogla wymiana termostatu oraz czujnika temperatury teraz wszystko ok
-
[ALL B5] Zapalniczka nie styka
Przyjzyj sie tej "dziurce" gdzie wtykasz zapalniczke , sa tam dwie blaszki trzeba je wygiac delikatnie do srodka (zapewne przylegaja do scianek) srubokretem ( najlepiej plaskim) Nie wyginaj za mocno bo potem zapalniczka nie odskoczy i bedzie sie palic . Przed zabiegiem wyciagnij bezpiecznik bo go szlak trafi. Powinno pomóc
-
[B5 APU] Dziwne odgłosy przy zmniejszaniu się obrotów
Dzis bylem u mechaników którzy bawia sie tylko w auta VW oraz audi. Powiedzial ze to napinacz lancuszka i u niego tak samo jest w A3 z silnikiem 1.8 T koszt takiejnaprawy wyliczyl mi na okolo 800zl myslicie ze to duzo??
-
[B5 AEB] Numer katalogowy zaworu DV
teraz to juz sam nie wiem w etce jak wpisze ten numer znajdzie mi ten DV od TT?
-
[B5 AVG] Czujnik otwartych drzwi 1/2 FIS i pełny FIS
Trzeba podpiac pod drzwi i odpowiednio piny do szarej wtyczki
-
[B5 AFB] Podświetlenie zegarów INDIGLO
poczytaj wátek http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=8053
-
[B5 AEB] Numer katalogowy zaworu DV
d Digit mozesz podac numer katalogowy do tego DV od TT chce podjechac do ASO Dzieki
-
[B5 APU] Dziwne odgłosy przy zmniejszaniu się obrotów
a lancuch wymiwniales? podobno sam napinacz nie wystarcza :/
-
[B5 APU] Dziwne odgłosy przy zmniejszaniu się obrotów
Na 90% to napinacz lancuszka tez to mam i tak samo brzeczy! kiedys nawet rzadziej bylo slychac .. zrob test otworz okno . przejedz sie autem , rozpedz sie i pusc gas powinno brzeczec potem zrob tak samo ale wcisnij sprzeglo, pozostan na bieg powinno nie brzeczec u mnie juz jest na etapie brzeczenia nawet na luzie , nie ma mowy o zadnym tubrie bo slychac ten brzekot nawet na 1200 obrotach... tez sie zastanawiam jak to przezkaz do wiadomosci angielskiemu mechaniorowi , z doswiadczenia wiem ze bedzie gzebal gdzie indziej pozdro ps polecam ten link http://www.passatworld.com/forums/showthread.php?t=215732 co prawda tyczy on silnika 2002 AWM ale zasada ta sama , czesci inne pozdrawiam
-
[B5 AEB] Błędy w klimatroniku
vag mi sie nie łaczy pokazuje błedy w komunikacji ale masz racje poki co odpuszcze
-
[B5 AEB] Błędy w klimatroniku
Na panelu klimatronika pojawiają sie następujące błędy 12.06 16.04 24.04 nie znalazłem nigdzie punktu odniesienia do tych błędów jeśli może mi ktoś przybliżyć ich znaczenie byłbym wdzięczny dodam że klima działa mrozi i grzeje bez problemów!!!
-
[INNE A6 AEB] Czy można wyłączyć / usunać immo z licznika ?
NIESTETY nie mogę trafić na trop gdybyś sie dowiedział daj namiary wielkie dzieki
-
[INNE A6 AEB] Czy można wyłączyć / usunać immo z licznika ?
ok nie bede sie w to bawił sam szkoda liczników nerwów i pieniedzy a wiesz może czy ktoś z klubowiczów w Uk bawi sie w takie liczniki?
-
[ALL] Pytanie o wymianę baterii w kluczyku (scyzoryk)
mój kluczyk leżał pare godzin bez bakteri potem nie chciał sie tylko otorzyc z przycisku ale palił normalnie potem wróciło wszystko do normy :>
-
[INNE A6 AEB] Czy można wyłączyć / usunać immo z licznika ?
czyli lipa najtanszym sposobem bedzie zakupić zestawik i samemu odczytać piny czy taki da rade??. http://moto.allegro.pl/item338752453__mega_nowosc_interfejs_tachopro_ii_piny_promocja.html ewentualnie taki ??? http://moto.allegro.pl/item339795739_interfejs_diagnostyczny_tachopro_obd_do_licznikow.html jeżeli bede miał juz piny pomożecie pójść dalej?? z góry dzieki za kazda pomoc
-
[INNE A6 AEB] Czy można wyłączyć / usunać immo z licznika ?
Witam czy mógłbym mi któryś z magików tego forum łaskawie wytłumaczyc na PW możliwość chwilowego usuniecia immo z auta??jakies ingerencje VAGIEM ??? kupiłem nowe zegry z fis leża już 3 miechy i problem tkwi w immo byłem u mechaniorów ale żaden mi tego nie zrobi wszyscy odsyłaja do ASO a za taka usługe na wyspach zapłace słono . W polsce bede w wakacje wiec zrobi to jak być powinno a tym czasem chciałbym go wyłączyć wiec prosze o pomoc i z góry dzieki!!!! :notworthy: * temat poprawiony [Musashi]
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Chłopaki błagam powiedzcie jak ominąć immo w audioli:) jest jakiś sposób vagiem? chce założyc nowe zegary ale i w starych i w nowych jest immo nie mam możliwosci zczytac kodów dopiero jak bede w wakacje w polsce to zrobi ale poki co lipa wiec prosze o porade :notworthy: :notworthy:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mam na imie Adam 24 lata moje autko to Audi A6 mam nadzieje ze znajde tutaj wiele ciekawych porad pozdrawiam