Treść opublikowana przez Seba_17
-
wariująca klimatyzacja
sprawdziłem błędy i takie mi się pokazały. CO one znaczą? Jakieś logi jeszcze zrobić, czy po tych błędach już wiadomo co się spsuło?
-
wariująca klimatyzacja
Nie chcę zakładać nowego tematu to się podepnę. U mnie klima też zaczęła wariować. Nawiew nie chodzi to jedna rzecz do wymiany ale nie wiem dlaczego te kreski od siły nawiewu szaleją. Jak będę miał dostęp to zobaczę jakie błędy będzie wywalać.
-
Problem przy przyśpieszaniu w Audi A4 B5 1.8T ANB
Dzięki za rozpracowanie logów. We wtorek pojadę do mechanika i później zrobię logi 2000-6000 obr.
-
Problem przy przyśpieszaniu w Audi A4 B5 1.8T ANB
Zrobiłem dzisiaj logi ale podczas robienia nie szarpało (tak mi się wydaje) sporo ich narobiłem podaję to co napisałeś i parami: 002 + 033 , 003 + 020 , 115 + 118 jak wyżej. Mam jeszcze więcej od 000 do 036 bez tych co się nie dało zrobić. 002 http://vaglog.pl/log_271575.html 115 http://vaglog.pl/log_271590.html 118 http://vaglog.pl/log_271591.html 002+033 http://vaglog.pl/log_271592.html 115+118 http://vaglog.pl/log_271589.html 003 mam osobno bo źle wpisałem i zrobiłem 033+020 http://vaglog.pl/log_271593.html 003 http://vaglog.pl/log_271594.html Miałem jeszcze jeden błąd
-
Problem przy przyśpieszaniu w Audi A4 B5 1.8T ANB
Też mam problem z szarpaniem do tego sporo pali. Miasto około 16l/100km mieszane 13-14l/100km. Jakby tego było mało przejechałem się na hamownię sprawdzić o co chodzi i wyszło tragicznie... 130 km i widoczne szarpanie na wykresie. Na miejscu powiedzieli mi żeby mechanik sprawdził na początku świece cewki, przewody ciśnienia doładowania, przepływke, sonde i jeszcze parę rzeczy. Możecie napisać co mam powiedzieć da mechanika żeby jeszcze sprawdził. PS. chciałem założyć gaz ale mi odradzają bo najpierw muszę ogarnąć ten problem.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Witam Mam radio Symphony i głośniki BOSE, nie mam zmieniarki CD w bagażniku Czy ta zmieniarka będzie pasować i wszystko będzie grać? http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-usb-audi-skoda-seat-vw-od-1993-2007-i6167382118.html ps. symphony ma złącze 8pin, nie trzeba żadnej przejściówki/adaptera ( 20pin) ?
-
syczenie przewód serwo
Wymiana przewodu pomogła. temat do zamknięcia
-
syczenie przewód serwo
Mam problem z przewodem idącym z silnika do serwa. Syczenie jest przy ścianie grodziowej (na foto i filmiku) na włączonym silniku View My Video na wyłączonym View My Video Czy ten przewód będzie pasować? AUDI A4 B5 96 SEDAN PRZEWÓD SERWO (4384071872) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. W aso za całość chcą około 2 stówki :/ nie mam żadnych problemów z hamulcami działają tak jak wcześniej
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Szybka przesyłka i dobrze ubezpieczona, Polecam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Od paru miesięcy jestem posiadaczem starej ale jarej A4 b5 1.8T