Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olszak86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Olszak86

  1. Dawaj fote bo ja nie robiłem ;D Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  2. Nie biorę węgla bo kupiłem ten jednorazowy grill. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 0 minutes later Jakoś sobie poradzimy Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  3. Grill jest , kiełbasa tez, przybywam. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  4. Poszło na FB Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  5. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  6. Ja myślę że trzeba napisać że będzie kiełbasa to będzie frekwencja jak w tamtym roku a było porządnie ;D Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  7. Ukrainka dalej siedzi? Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  8. Wczoraj o 18 na DK7 za Białobrzegami w kierunku Wwa czerwony sedan b6 z ramkami na WF. Pozdrawiam Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  9. Wczoraj w Tarczynie po 16 spotkane czarne B5 avant z wlepką na WR. Na bocznej szybie wlepka B5 batalionu. Pomigane, pojezdzone Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  10. Stoi codziennie prawie w tym samym miejscu. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  11. Potwierdzam. Ogólnie jeśli chodzi o sieciowki to najtańsze paliwa w okolicy na tym Statoil. Cena taka sama jak na Tesco czy auchan.Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  12. Na Mary jest bardzo dużo miejsca. Latarni to prawie brak spokojnie można latać. Na wjeździe budka ochroniarza więc albo się uda troszkę polatać albo nie. Ogólnie jakich takich miejsc gdzie można w spokoju polatać to mało jeeg bo wszędzie się kreca. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  13. Dziś nie dam rady. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  14. Wczoraj około 13 w CH Dekada w Grójcu spotkane granatowe B5 avant na WSZ z wlepką pod prawa lampa. Pozdrawiam. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  15. Żeby nie było jak 4 lata temu ON po 5.80... Narazie w Wawie ja tankuje na Tesco to ON 4.49 95 4.59 a LPG 2.26 Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  16. Dziś na Ursynowie chyba na ul. Rosoła granatowy sedan b5 na WPU z ramkami pozdrawiam. I przed chwilą przy wyjeździe z Arkadii jechał za mną czerwony avant b5 na WPI ( chyba s4). Kolega mnie wyprzedzil, zawrócił i jadąc z naprzeciwka mignal mi długimi. Ktoś z klubu ? Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  17. Pokrywa zaworów, zobacz odmę może pekła. No jak miska nie to może jeszcze się filtr oleju poluzowal. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  18. Ja dwa lata mam w avancie b5 przyciemnione z tyłu kierunek i wsteczny ( coś w stylu allegrowego Black,red) i też narazie nic. Może dlatego ze normalnie przepuszcza światło i wszystko dobrze widać. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  19. Wiedziałem że ty tylko jak zwykle nicku nie pamiętam Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka I dziś koło 13:30 przy ul. Tokarzewskiego w Grodzisku Mazowieckim stała zaparkowania czerwona b5 avant na WGM z ramkami. Pozdrawiam. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  20. Pozdrowienia dla kierownika czarnego B6 Avant na WB wczoraj po 15 na trasie od A2 do Grodziska Maz. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka Jurek w s4 b6 widziany dziś w Babicach na ogrodniczej. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  21. Dziś i ja zajade mam czas Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  22. Dliwski widziany dziś w Łochowie u siebie na hacjendzie Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  23. Obstawiam że to dliwski.Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka Biały sedan b5 na WZY dzis o 14 spotkany w Zyrardowie na al. 1 maja w kierunku wiskitek. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  24. I moglem isc postawic ; DWysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  25. 5:1 obstawiam. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.