Treść opublikowana przez Olszak86
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
Dawaj fote bo ja nie robiłem ;D Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie biorę węgla bo kupiłem ten jednorazowy grill. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 0 minutes later Jakoś sobie poradzimy Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Grill jest , kiełbasa tez, przybywam. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poszło na FB Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja myślę że trzeba napisać że będzie kiełbasa to będzie frekwencja jak w tamtym roku a było porządnie ;D Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ukrainka dalej siedzi? Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Wczoraj o 18 na DK7 za Białobrzegami w kierunku Wwa czerwony sedan b6 z ramkami na WF. Pozdrawiam Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Wczoraj w Tarczynie po 16 spotkane czarne B5 avant z wlepką na WR. Na bocznej szybie wlepka B5 batalionu. Pomigane, pojezdzone Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Stoi codziennie prawie w tym samym miejscu. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Ceny paliwa marzec 2026
Potwierdzam. Ogólnie jeśli chodzi o sieciowki to najtańsze paliwa w okolicy na tym Statoil. Cena taka sama jak na Tesco czy auchan.Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na Mary jest bardzo dużo miejsca. Latarni to prawie brak spokojnie można latać. Na wjeździe budka ochroniarza więc albo się uda troszkę polatać albo nie. Ogólnie jakich takich miejsc gdzie można w spokoju polatać to mało jeeg bo wszędzie się kreca. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziś nie dam rady. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Wczoraj około 13 w CH Dekada w Grójcu spotkane granatowe B5 avant na WSZ z wlepką pod prawa lampa. Pozdrawiam. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Ceny paliwa marzec 2026
Żeby nie było jak 4 lata temu ON po 5.80... Narazie w Wawie ja tankuje na Tesco to ON 4.49 95 4.59 a LPG 2.26 Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Dziś na Ursynowie chyba na ul. Rosoła granatowy sedan b5 na WPU z ramkami pozdrawiam. I przed chwilą przy wyjeździe z Arkadii jechał za mną czerwony avant b5 na WPI ( chyba s4). Kolega mnie wyprzedzil, zawrócił i jadąc z naprzeciwka mignal mi długimi. Ktoś z klubu ? Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pokrywa zaworów, zobacz odmę może pekła. No jak miska nie to może jeszcze się filtr oleju poluzowal. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Przyciemnianie tylnych lamp B5
Ja dwa lata mam w avancie b5 przyciemnione z tyłu kierunek i wsteczny ( coś w stylu allegrowego Black,red) i też narazie nic. Może dlatego ze normalnie przepuszcza światło i wszystko dobrze widać. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Wiedziałem że ty tylko jak zwykle nicku nie pamiętam Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka I dziś koło 13:30 przy ul. Tokarzewskiego w Grodzisku Mazowieckim stała zaparkowania czerwona b5 avant na WGM z ramkami. Pozdrawiam. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kierownika czarnego B6 Avant na WB wczoraj po 15 na trasie od A2 do Grodziska Maz. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka Jurek w s4 b6 widziany dziś w Babicach na ogrodniczej. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziś i ja zajade mam czas Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Dliwski widziany dziś w Łochowie u siebie na hacjendzie Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Obstawiam że to dliwski.Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka Biały sedan b5 na WZY dzis o 14 spotkany w Zyrardowie na al. 1 maja w kierunku wiskitek. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I moglem isc postawic ; DWysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
5:1 obstawiam. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka