Treść opublikowana przez Olszak86
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja na godzinke tylko bo legia real dzis ; D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy ktos bedzie dzisiaj? Bo sie wybieram. Ustawilem sie z kolega bo z bmw E36 2.8 przesiadl sie na s4 b5 i trzeba zobaczyc Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zalezy o ktorej byles ale dawno tak nie bylo zeby nikt nie przyjechal. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Srebrny Avant B8 na WPI z ramkami na drodze Piaseczno - Tarczyn Czarny b5 Avant z ramkami na WZ na rondzie w Babicach. Pozdrawiam kierownikow. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
PrzemotsWysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Przed chwila srebrne b6 sedan z ramkami na WW widziana na olbrachta. Pozdrawiam. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj dwie sztuki 1. Błękitne b7 Avant na KNS z wlepa widziane na pulawskiej zaraz za trasa A2 w kierunku piaseczna. 2. Czarny b7 avant na WZ z ramkami 3d w Ołtarzewie w kierunku na Pruszkow zaraz za przejazdem kolejowym. Pozdrawiam Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Czarne b8 sedan z ramkami na WB dzis na A2 w kierunku Poznania na wysokosci zjazdu na al. Krakowska. Pozdrawiam Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ktos cos jutro? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Szare B8 Avant na WND z ramkami widziane dzis na placu hallera. Pozdrawiam Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bd przed 20 Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Wczoraj na trasie Koszalin - Babolice srebrny sedan b6 z ramkami na SCI. Stales w korku zobaczylem ramki w ostatniej chwili. Pozdro. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Dzis na powstancow slaskich srebrne/zlote b7 avant taryfa na WI z ramkami. Pozdro. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wyjmij lampe nie bd szybciej? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Wczoraj na lazurowej w kierunku bemowa srebrne s4 b6 z ramkami na WW. Pozdrawiam Dzisiaj na trasie Strykow - Warszawa srebrne b5 sedan z ramkami na WM. Pozdrawiam. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Na Kadetow widziane szare a4 b8 / a6 c7 avant na WND z ramkami. Pozdro. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Pani raczej nie przeglada watku bo tez ja mijam czesto i zero odzewu.Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka Kolega nie nalezacy jeszcze do a4 klubu ale woz zacny. Pojawia sie na spotach audi klub warszawaWysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka Kolega przemotsWysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Niedawno spotkany czarne b6 avant na WOT z ramkami na stacji shell na Stawki. Pozdro Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Czarny avant b6 z ramkami na KOL zjazd z prymasa w gorczewska. Pozdro. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
W czwartek przy zajezdni woronicza zaparkowany niebieski/granatowy sedan b5 z ramkami na WG. Pozdrawiam Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Wczoraj ok 21 przy wola parku w kierunku centrum szary avant b6 na WD z ramkami i zoltymi halogenami. Pozdro Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Byl spocik sporo audiolek bylo wiec cie ominelo Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Pochwal sie swoim starym sprzeglem jakies foto masz bo podobno za ciekawe nie bylo Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Czarne b6 avant z ramkami na WKZ obtrąbione o 19 na Lazurowej. Pozdro Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No proszę Przybędę.