Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olszak86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Olszak86

  1. Dziś około 17 Warszawa Jelonki . Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  2. Dobrze wiedzieć że to twoje powrót do a4 ? PS: Dziś koło 15:30 na Czerniakowskiej w kierunku Legii Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  3. Srebrne b6 avant na WJ z ramkami widziane dziś w Nadarzynie. I tutaj kolega widziany chwilę temu na Człuchowskiej. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  4. Czarny/granatowy B5 avant z ramkami na BSU widziany na skręcie w S8 od strony babic Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  5. Czarne S4 b6 z ramkami na WWL spotkane dziś w Ząbkach. Pomigane, pomachane [emoji4] Czarne b6 avant z ramkami na WBR widziane koło 20 na skrzyżowaniu olbrachta i Krępowieckiego. Jechałem za tobą od Krępowieckiego, migalem może nie zwróciłes uwagi. Pozdrawiam kierowników. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  6. Biały widziany wczoraj przed 20 w korku na głębocką. Pozdrawiam Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  7. Czarny Avant B7 z wlepką na WPR widziany dziś na wiadukcie w Piastowie. Pozdrawiam Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  8. B6 Avant granatowy na WWY z ramkami widziany dziś na sw. Bonifacego. Pozdrawiam. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  9. Rano spotkana czarna B7 avant na WY z ramkami przy Tesco Górczewska. Pozdro. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  10. Pewnie PIXI Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  11. Bede. Dopiszcie mnie
  12. Tesco WAWA Górczewska LPG 1.79 , ON 3.89 Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  13. Bongod widziany przed chwilą w Grodzisku. Jechałem przed tobą białym Ducato od samej S8. PS: Wydech dobrze gada Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  14. Wczoraj koło 17 w Jastarni koło Biedronki widziane srebrne B6 Avant na GPU z wlepką b6 division. Pozdrawiam. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  15. Pozdro dla kolegi w czarnym b6 sedan na blachach NEB z wlepką i klapa US widzianego dziś na S7 w okolicach Elbląga. Ten co trąbił i puszczał ci awaryjki to ja [emoji4] Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  16. Dokładnie tak było ;D Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  17. Rooney1990 ( a raczej jego kobieta) widziana dziś na grota w kierunku Marek. Pozdrawiam. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  18. Czarny Avant B6 na WG z wlepami zaparkowany pod komendą na Raginisa. Pozdrawiam. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  19. Przed chwilą czarny avant B5 z ramkami na WGM widziany przy S8 od strony Babic. Skręciłes na S8 w kierunku Konotopa W poniedziałek Przemots w accordzie widziany na przejedzie kolejowym w Parzniewie. Pozdrawiam kierowników. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  20. Pozdrawiam kolegę z czarnego B7 avant z wlepką B7 crev wczoraj koło 19 w fashion house center a Piasecznie Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  21. We wtorek o 6:30 chyba bongod widziany na Wacie Wczoraj koło 16:30 b6 sedanna WB z ramkami na drodze w kierunku Babic Dziś czerwony avant b6 (chyba S4) na PSL z ramkami na wjeździe z A2 w kierunku Wiskitek. Pozdrawiam kierowników. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  22. Ja miałem przelotowy zamiast kata i nic mi nie pierdzialo nawet dźwięk się nie zmienił bardzo Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  23. Kolkov widziany koło 17 na Pełczyńskiego pozdro. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  24. Jak na 20 dotrę będzie dobrze. Kaplica na S8 w kierunku marek Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
  25. To moze wezmę dwa te grille bo dwa w sumie kupiłem. Całe 12 zł zaplacilem. pogoda dobra jest będziemy jeść Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.