Treść opublikowana przez Olszak86
-
Spotkania na drodze
Dziś około 17 Warszawa Jelonki . Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Dobrze wiedzieć że to twoje powrót do a4 ? PS: Dziś koło 15:30 na Czerniakowskiej w kierunku Legii Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Srebrne b6 avant na WJ z ramkami widziane dziś w Nadarzynie. I tutaj kolega widziany chwilę temu na Człuchowskiej. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Czarny/granatowy B5 avant z ramkami na BSU widziany na skręcie w S8 od strony babic Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Czarne S4 b6 z ramkami na WWL spotkane dziś w Ząbkach. Pomigane, pomachane [emoji4] Czarne b6 avant z ramkami na WBR widziane koło 20 na skrzyżowaniu olbrachta i Krępowieckiego. Jechałem za tobą od Krępowieckiego, migalem może nie zwróciłes uwagi. Pozdrawiam kierowników. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Biały widziany wczoraj przed 20 w korku na głębocką. Pozdrawiam Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Czarny Avant B7 z wlepką na WPR widziany dziś na wiadukcie w Piastowie. Pozdrawiam Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
B6 Avant granatowy na WWY z ramkami widziany dziś na sw. Bonifacego. Pozdrawiam. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Rano spotkana czarna B7 avant na WY z ramkami przy Tesco Górczewska. Pozdro. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Pewnie PIXI Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bede. Dopiszcie mnie
-
Ceny paliwa marzec 2026
Tesco WAWA Górczewska LPG 1.79 , ON 3.89 Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Bongod widziany przed chwilą w Grodzisku. Jechałem przed tobą białym Ducato od samej S8. PS: Wydech dobrze gada Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Wczoraj koło 17 w Jastarni koło Biedronki widziane srebrne B6 Avant na GPU z wlepką b6 division. Pozdrawiam. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kolegi w czarnym b6 sedan na blachach NEB z wlepką i klapa US widzianego dziś na S7 w okolicach Elbląga. Ten co trąbił i puszczał ci awaryjki to ja [emoji4] Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Dokładnie tak było ;D Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Rooney1990 ( a raczej jego kobieta) widziana dziś na grota w kierunku Marek. Pozdrawiam. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Czarny Avant B6 na WG z wlepami zaparkowany pod komendą na Raginisa. Pozdrawiam. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Przed chwilą czarny avant B5 z ramkami na WGM widziany przy S8 od strony Babic. Skręciłes na S8 w kierunku Konotopa W poniedziałek Przemots w accordzie widziany na przejedzie kolejowym w Parzniewie. Pozdrawiam kierowników. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kolegę z czarnego B7 avant z wlepką B7 crev wczoraj koło 19 w fashion house center a Piasecznie Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
We wtorek o 6:30 chyba bongod widziany na Wacie Wczoraj koło 16:30 b6 sedanna WB z ramkami na drodze w kierunku Babic Dziś czerwony avant b6 (chyba S4) na PSL z ramkami na wjeździe z A2 w kierunku Wiskitek. Pozdrawiam kierowników. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Alternatywa dla katalizatora
Ja miałem przelotowy zamiast kata i nic mi nie pierdzialo nawet dźwięk się nie zmienił bardzo Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Kolkov widziany koło 17 na Pełczyńskiego pozdro. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak na 20 dotrę będzie dobrze. Kaplica na S8 w kierunku marek Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To moze wezmę dwa te grille bo dwa w sumie kupiłem. Całe 12 zł zaplacilem. pogoda dobra jest będziemy jeść Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka