Treść opublikowana przez Olszak86
-
Spotkania na drodze
Kolo 14 spotkane czarne b6 avant na WD z logiem klubu na grillu na Lazurowej. Potrąbione pozdrawiam kolege. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
A ten swoj co miales to jeszcze posiadasz? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
Sezon sie zbliża a ja kompletuje graty *lampy polift od depo z czarna ramka w środku * spryski lamp * xenon 5000k * halo w zderzaku + xenon 5000k * samopoziom od prezesik18 * nowy przedni błotnik Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Dliwski widziany dzis na ciołka. Jechalem białym caddym, pozdro I w babicach na rondzie czarne b7 avant na WY z ramkami. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Dzis przed 11 na rondzie płowiecka/marsa granatowe b5 sedan na WWL (wlepa klubowa nad lewą lampą przod). Pozdrawiam kolege I na Jana Olbrachta przy osiedlu górczewska park zaparkowane zielonkawe b5 sedan na WPN z ramkami klubowymi 3D. PS. Zaparkowalem przed toba moze zauwazysz. Pozdro Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
B5-Usuwanie zanieczyszczeń przy ECU i uszczelnienie obudowy
Ja uzylem czarnego kleju do szyb i wszystko jest git. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Zlote badz srebrne b6 avant na WI z ramkami 3D zaparkowane na parkingu tesco gorczewska. Pozdrawiam. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Jechalem bialym caddym. Mgla byla zobaczylem cie w ostatniej chwili Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Mateusz G. widziany dzis o 10 na warszawskiej w kierunku babic swoja b5. Pozdro. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Dzis o 12 w Mszczonowie na termach widziane czarne b8 avant z ramkami 3D na WPR. Pozdrawiam Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Kolega w czarnym b6 sedan na WB z ramkami obtrąbiony na torunskiej w kierunku marek. Pozdro Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Wczoraj po 16 na wjezdzie na torunska od broniewskiego czarne b6 avant z ramkami na WWY obtrąbione. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Czerwone rs4 b5 na WX widziane dzis na waszyngrona. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Dzis spotkany na ochocie kolega Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
A6 boberka widziane na parkingu w wola parku przed godzina. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Dzis kolo 14 widziany niebieski avant b6 na WGM z ramkami na trasie Kanie - Pruszków. Pozdro. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Dzis przed 9 na prymasa tysiaclecia w kierunku dworca zachodniego jechalem w korku obok a4 b5 avant czarny na WGM. Bez ramek ale dobrze zrobiony, wydech kwasiak, fele avusy biale i sporo mocy. Nikt z klubu? I we wtorek widziany granatowy sedan b5 na ZK z wlepa klubowa przy przychodni WAT. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Przed chwila czarny b6 avant na WWY z ramkami przy ratuszu na bemowie. Kolega zauwazyl, pozdrawiam. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Jak na S2 to zakładam ze to mnie widziałeś, gdzie dokładnie - przed czy za Krakowska? Mrugałeś chociaż może? Bo akurat wczoraj to się uczepiłem jakiejś vectry która z dobra prędkością przelotową ten kawałek robiła... PozdrNiestety nie zdazylem bo dobrze dawales lewym pasem, ja bylem na srodkowym a mijales mnie przed zjazdem na krakowska.PS: Przed chwila obtrąbione czarne b5 avant z ramkami na WZ na ulicy kasprzaka. Pozdrawiam. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ktos cos dzis? Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Dzis na a2 w kierunku ursynowa o 9 czarny b6 avant na WD z ramkami. Pozdro z vw lt35 Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Tez widzialem tego sedana czarnego. Byl bodajze na monoblockach wypolerowanych z A8 i na WGM Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Stoi tam codziennie przy tym jakby małym pałacyku na zawrotce?Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Znaczy się mnie ???Tak nick zawsze patrze jak pisze ale teraz z pamieci pisalem i buba. Ale juz poprawilem ;DWysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
14:00 Mariusz (MAT1000) widziany w Domaniewie. Audi zaparkowane przy drodze w kierunku jozefowa, brwinowa. Pozdrawiam. Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka