Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olszak86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Olszak86

  1. Mozliwe
  2. Ja sie dostosuje, ale mysle ze jak ladna pogoda to powinien byc narodowy, jak okaze sie ze pada mozna smigac do arkadii bo frekwencja jest dobra.
  3. Kolege na LOP tez spotkałem ze dwa razy, raz przy hali wola raz na lazurowej przy s8 ale nigdy nie bylo odzewu
  4. Nie nie granatowy mam ale na WB zgadza sie
  5. Dzis w wwa na warsaw night racing widziane ciemne b6 sedan na WND z ramkami. Kolega stanal naprzeciw mnie a potem odjechal moze nie widzial ramek ladnie zółte halo wyglądaly. Pozdro.
  6. B6 avant srebrne z ramkami na WJ widziane na parkingu przy pętli na wołoskiej. PS: I boberek widziany przy magnolii w pomiechówku land roverem
  7. Furka umyta, koło załozone, moge przyjechac
  8. Dzieki za rady kolego
  9. To jaki proponujesz romiar? 215/40? Moze powiem dlaczego chce zmienic rozmiar, czasami zdarzy sie przytrzec na tym rozmiarze. Gwint to ostatecznosc, boje sie ze strace komfort ktory na tym zawieszeniu jest calkiem dobry.
  10. Wczoraj kolo 16:45 warszawa prymasa tysiaclecia na wysokosci bp w kierunku zachodniego mijalem kolege w b5 avant (czarny, granatowy) na glebie, zimowym setupie z ramkami klubowymi i blachami LRY. Obtrąbiony. Pozdrawiam kierownika.
  11. Witam. Szykuje sie ze zmiana opon. Mam zawieszenie -40 i opony 225/40/18. Wszystko ladnie sie wypelnia przy tym obnizeniu i zastanawia mnie czy jak zapodam 215/35/18 nie bd za duzej szpary. Moze posiada ktos zdjecie takiego rozmiaru opon na -40? Mam okazje kupic komplet w dobrej kasie i sie zastanawiam. PS: Felga 8J
  12. Olszak86 odpowiedział(a) na Olszak86 temat w Audi A4 B5
    Tak wiem doczytalem potem ze z fabii. To bd u ojca na aucie. Halo juz w domu i sa bardzo duze. Zobaczymy jak to bd na aucie wygladac.
  13. Jesli kolo 15 to wracalem z pracy z babic
  14. Olszak86 odpowiedział(a) na Olszak86 temat w Audi A4 B5
    Dzieki za link wszystko juz wiem
  15. Olszak86 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Czy ktos posiada takowe w zderzaku przedliftowym ? Jeden z kolegow podsunal mi pomysl i mam zamiar sie za to zabrac. Czy moze zrobil to ktos przedemna?
  16. Dzięki za odpowiedz Mi tam świecą za***iście. Miałem night breakery było spoko, założyłem osram cool blue hyper, instalacja na przekaźnikach i jest za***iście
  17. Ale od środka czy z zewnątrz ?? I kierunek też przyciemniony ?? Panowie niebiescy się nie czepiali ?? I czy była widoczna różnica w świeceniu ze gorzej ?
  18. Ładna sztuka Grill na plus inny niż wszyscy mają podoba mi się Kolego powiedz co zrobiłeś z przedliftami ?? Ramke pomalowałeś i kierunek czy coś innego ?? Bo też mi się to widzi
  19. Na nowy sezon wpadaja polift oczka i ciemna szyba Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2 Panowie mam problem. Moje podgrzewane siedzenia grzeją tylko po bokach na środku nie. Mata sie przerwała czy może jakiś mały kabelek ktory moge dolutowac ?? Siema Sezon letni się zbliża i postanowiłem odmalować moje felgi żeby być z nich jeszcze bardziej zadowolonym Mam dwa kolory na oku : biały i pure orange. Zrobilem sobie VT i w obu kolorach audiola mi się podoba. A wy co sądzicie ??
  20. Brc sequent 24 a4 b5 1.8 adr spalanie bez zmian 13 miasto 10 trasa.
  21. Kolega bongod z bemowa? Rzadko widuje
  22. Przed chwila na strąkowej w warszawie na jelonkach mijalem sie z b6 avant czarnym z ramkami na WB. Pozdrawiam kierownika.
  23. I ja czesto kolege widuje ale sie tu jeszcze chyba nie ujawnił.
  24. Pozdro dla kolegi w zielonawym avancie b6 z ramkami na NGI. Skrecales z wolskiej w prymasa dzis o 6:25. Obtrabilem cie moze slyszales ;D
  25. Dzis o 16:40 przy zjezdzie na s8 od strony WATU mijalem sie z srebrnym avantem b6 na WF z ramkami. Pozdro.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.