Treść opublikowana przez Olszak86
-
Spotkania na drodze
Mozliwe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja sie dostosuje, ale mysle ze jak ladna pogoda to powinien byc narodowy, jak okaze sie ze pada mozna smigac do arkadii bo frekwencja jest dobra.
-
Spotkania na drodze
Kolege na LOP tez spotkałem ze dwa razy, raz przy hali wola raz na lazurowej przy s8 ale nigdy nie bylo odzewu
-
Spotkania na drodze
Nie nie granatowy mam ale na WB zgadza sie
-
Spotkania na drodze
Dzis w wwa na warsaw night racing widziane ciemne b6 sedan na WND z ramkami. Kolega stanal naprzeciw mnie a potem odjechal moze nie widzial ramek ladnie zółte halo wyglądaly. Pozdro.
-
Spotkania na drodze
B6 avant srebrne z ramkami na WJ widziane na parkingu przy pętli na wołoskiej. PS: I boberek widziany przy magnolii w pomiechówku land roverem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Furka umyta, koło załozone, moge przyjechac
-
215/35/18 przy obniżeniu -40
Dzieki za rady kolego
-
215/35/18 przy obniżeniu -40
To jaki proponujesz romiar? 215/40? Moze powiem dlaczego chce zmienic rozmiar, czasami zdarzy sie przytrzec na tym rozmiarze. Gwint to ostatecznosc, boje sie ze strace komfort ktory na tym zawieszeniu jest calkiem dobry.
-
Spotkania na drodze
Wczoraj kolo 16:45 warszawa prymasa tysiaclecia na wysokosci bp w kierunku zachodniego mijalem kolege w b5 avant (czarny, granatowy) na glebie, zimowym setupie z ramkami klubowymi i blachami LRY. Obtrąbiony. Pozdrawiam kierownika.
-
215/35/18 przy obniżeniu -40
Witam. Szykuje sie ze zmiana opon. Mam zawieszenie -40 i opony 225/40/18. Wszystko ladnie sie wypelnia przy tym obnizeniu i zastanawia mnie czy jak zapodam 215/35/18 nie bd za duzej szpary. Moze posiada ktos zdjecie takiego rozmiaru opon na -40? Mam okazje kupic komplet w dobrej kasie i sie zastanawiam. PS: Felga 8J
-
Halogeny z octavii II
Tak wiem doczytalem potem ze z fabii. To bd u ojca na aucie. Halo juz w domu i sa bardzo duze. Zobaczymy jak to bd na aucie wygladac.
-
Spotkania na drodze
Jesli kolo 15 to wracalem z pracy z babic
-
Halogeny z octavii II
Dzieki za link wszystko juz wiem
-
Halogeny z octavii II
Witam. Czy ktos posiada takowe w zderzaku przedliftowym ? Jeden z kolegow podsunal mi pomysl i mam zamiar sie za to zabrac. Czy moze zrobil to ktos przedemna?
-
A4 B5 1.8 ADR 18"
Dzięki za odpowiedz Mi tam świecą za***iście. Miałem night breakery było spoko, założyłem osram cool blue hyper, instalacja na przekaźnikach i jest za***iście
-
A4 B5 1.8 ADR 18"
Ale od środka czy z zewnątrz ?? I kierunek też przyciemniony ?? Panowie niebiescy się nie czepiali ?? I czy była widoczna różnica w świeceniu ze gorzej ?
-
A4 B5 1.8 ADR 18"
Ładna sztuka Grill na plus inny niż wszyscy mają podoba mi się Kolego powiedz co zrobiłeś z przedliftami ?? Ramke pomalowałeś i kierunek czy coś innego ?? Bo też mi się to widzi
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
Na nowy sezon wpadaja polift oczka i ciemna szyba Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2 Panowie mam problem. Moje podgrzewane siedzenia grzeją tylko po bokach na środku nie. Mata sie przerwała czy może jakiś mały kabelek ktory moge dolutowac ?? Siema Sezon letni się zbliża i postanowiłem odmalować moje felgi żeby być z nich jeszcze bardziej zadowolonym Mam dwa kolory na oku : biały i pure orange. Zrobilem sobie VT i w obu kolorach audiola mi się podoba. A wy co sądzicie ??
-
Ile pali Wam gazu?
Brc sequent 24 a4 b5 1.8 adr spalanie bez zmian 13 miasto 10 trasa.
-
Spotkania na drodze
Kolega bongod z bemowa? Rzadko widuje
-
Spotkania na drodze
Przed chwila na strąkowej w warszawie na jelonkach mijalem sie z b6 avant czarnym z ramkami na WB. Pozdrawiam kierownika.
-
Spotkania na drodze
I ja czesto kolege widuje ale sie tu jeszcze chyba nie ujawnił.
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kolegi w zielonawym avancie b6 z ramkami na NGI. Skrecales z wolskiej w prymasa dzis o 6:25. Obtrabilem cie moze slyszales ;D
-
Spotkania na drodze
Dzis o 16:40 przy zjezdzie na s8 od strony WATU mijalem sie z srebrnym avantem b6 na WF z ramkami. Pozdro.