Treść opublikowana przez Olszak86
-
[ AFN B5] My silver dream by KicaJ 192 km i 393Nm
Dobre sprezynki wybrales amory tez zmieniales? Eibach pro kit -30 mialem na standardowym amorze mialem i fajnie to jezdzilo, twardo tez bylo.
-
[B5 ADR] A4 1.8 Dark Green Sedan
Wieloklin, inna tasma, obudowa kiery tez inna
-
pomoc przy wyborze żarówek:(
Ale rożnica w cenie też jest
-
Quattro BIxY/GWINT Polift w przedlifcie
Zderzak od polifta pasuje bez przeróbek ?
-
[ AFN B5] My silver dream by KicaJ 192 km i 393Nm
Tą glebe z innej perspektywy pokaż albo pochwal sie chociaż co siedzi
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Flaty na plus Bardzo ładnie się prezentuje tylko niżej kolego ) No i zabudowa subwoofera robi robote bo skrzynka nie graci bagażnika jak u mnie ;P
-
[B5 ADR] A4 1.8 Dark Green Sedan
Dokładnie te Mam takie same Świecą ładnie na biało, troche moim zdaniem na mokrym nie dają rady, ale zrobie sobie chyba instalacje na przekaźnikach żeby ciut mocniej dawały.
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Witam kolege z Wwa Bardzo ładne koło i ogólnie choruje na ten kolor ) Lampy z tyłu przyciemnialeś folią czy sprayem?? Widze że Norbert nie tylko mnie roibił sesje ))
-
[b5] by elvis
Ładnie się prezentuje kolego tą ramke grilla popraw bo szpeci całe auto. Po za tym nie ma sie do czego przyczepic
-
[B5 ADR] A4 1.8 Dark Green Sedan
Co to za żarówki kolego ?? Osram Cool Blue Hyper ?
-
A4 Diesel
za***isty przód i te fiveflaty )
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
Dzieki, osobiscie aut na tym kole widzialem niewiele i moim zdaniem pasuje. Chcialem naciag ale nie to kolo chyba.
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
Lepiej chyba kupic lampy i oddac qwerty.
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
I mi też się to właśnie podoba. Czarny środek bixy i drl najlepsze rozwiązanie w B5. Tylko niewiem jakie to koszta mniej wiecej ktos kojarzy
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
Jutro dodam wnętrze i setup zimowy na 15
-
Naklejki na tylniej szybie
Może coś podpasuje
-
1.8 ADR wydajniejszy alternator
A to nie wiedziałem że są bez wtyczki Jeśli masz namiar na kogoś kto ma taki altek ewentualnie zdobył byś numer takiego alternatora byłbym wdzięczny
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
Siema przedstawiam mam mojego Avanta. Jest jest to 1.8 ADR z LPG Brc Sequent 24. Auto w tym momencie ma przejechane 302 tys km w czym 100 tys na gazie. Samochód posiadam od półtora roku i nie sprawia mi większych kłopotów. Kupiłem go w czerwcu 2013 roku i był typową serią ( niestety nie mam fotek). Z biegiem czasu dodałem od siebie: * lampy tył obklejone folią ( coś typu black/red) * felgi Zender 8J 18 ET35 z oponami 225/40/18 * zawieszenie supersport 40/40 * drl przód ( finalnie bd ori halogeny i w nich swiatła drl na module) * we wnętrzu climatronic, elektryczne szyby , 4 poduchy tyle z grubszego wyposażenia * dodałem od siebie dekory obklejone folią carbon 3m * oświetlenie LED Auto na dzień dzisiejszy prezentuje się jak na zdjeciach ale jeszcze chce dołożyc polift lampy i grill ewentualnie jakieś przyciemnione szybki. Więcej mi raczej nie potrzeba
-
1.8 ADR wydajniejszy alternator
Też chce zmienić altek valeo na boscha. tyle ze z 90A na 90A. Interesuje mnie kostka na 2 piny która jest w alternatorze boscha, w valeo tego nie ma. Wytłumaczy ktoś jak to podlączyć ?
-
ADR - jednostajne falowanie obrotów od 1,5-3 tys!
Swiece, kable, cewka.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przybede i ja
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kolege z czarnego b6 avant na WU ze starymi ramkami myjacego samochod na karcherach naprzeciwko wola parku :-
-
dlawienie strzelanie
kolego a jaka cewke kupiłeś? i jakie swiece? Jak auto sie dusilo to miałeś wrażenie jak by za duzo paliwa dostawalo? Bo u mnie niezależnie od pogody sie tak dlawi i strzela w tlumik i calym samochodem trzesie Kupilem uzywana, ori, o tym samym numerze i smiga. Mam lpg, swiece 3 elektrodowe ngk. A co do paliwa w moim przypadku gaz jak ktos ze znajomych jechal za mna przy duszeniu sie auta strasznie gazem smierdzialo w srodku tez czasami. Ale teraz juz wszystko oki. Vag nie mowil mi nic w moim przypadku.
-
dlawienie strzelanie
Mialem to samo. Po wymianie cewki i swiec wszystko gra i buczy
-
Alternatywa dla katalizatora
Czyli plecionke daje o to mi chodzilo dzieki za odp