Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pomoc przy wyborze żarówek:(


MiiichalQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jestem nowy na forum i jeżeli źle trefiłem to przekierujcie mnie na odpowiedni temat.

Mianowicie ma do was pytanie odnośnie żarówek. Chodzi mi o to że ma w swojej audi zwykłe szklane klosze, ale chciał bym sobie założyć żarówki które mnie zainteresowały i widzę że niektórzy je polecają inni zaś odradzają i tu moje pytanie do was. Jakie wybrać?? Dodam że oczekuje od żarówek białego ładnego światła, dobrej widoczności w różnych warunkach atmosferycznych oraz żeby ładnie sie prezentowały na drodze. A to typy żarówek które biorę pod uwagę:

Philips BlueVision ultra ( H1)

Philips X-tremeVision ( h4)

Philips BlueVision ultra ( h4)

Philips X-tremeVision (h4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś o Osram? Z Osram polecam Night Breaker Unlimited.

Jeśli już musisz mieć Philipsy, to na pewno nie Blue Vision, bo ograniczysz sobie widoczność w nocy i deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie ma znaczenia ze mam stare lampy jeszcze? Też słyszałem o tych wlasnie żarówkach i ciekawy jestem ich efetku. Bo przyznam sie szczerze ze wlozylem do swojej lapmy jakies chinskie h4 ale 100w i balem sie żeby nie stopilo mi kloszów a swiatlo bylo ładne i białe.

Mowisz oczywiscie o tych żarówkach Osram night breaker ulimited?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest temat odnośnie żarówek, jak kolega wyżej pisze bież osram ultimate mam je na drogowych i jest na prawde super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłbym prisic o link gdzie sie to znajduje. A jak sie sprawdza na dlugich bo w moim kloszu znajduja sie 2xh4 1xh1 i 1x w5w i mysle o włożeniu niebieskich postojowek do tego po dwie te h4 z osram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linki bardzo mi się przydały i bardzo mi pomogły :thumbup1: . Prawdopodobnie zakupie sobie Osram night breaker ultimate do tego dołożę sobie jakieś niebieskie postojówki i jakieś dobre na halogeny i myślę że będzie się to ładnie prezentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na halogeny też weź sobie Osram Night Breaker, żeby było jednolicie. Ja na postojówki wziąłem Osram Cool Blue Intense :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na halogeny też weź sobie Osram Night Breaker, żeby było jednolicie. Ja na postojówki wziąłem Osram Cool Blue Intense :naughty:

Dzięki za pomoc. Na pewno tak zrobię bo widzę ze może ładnie wyglądać taki zestawik. Bo miałem wymieniać lampy na te z soczewką ale niestety nic z tego bo nie posiadam spryskiwaczy a to jednak już trudniej i drożej chyba założyć a bez to jednak trochę ryzyko przy dzisiejszej policji. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Na pewno tak zrobię bo widzę ze może ładnie wyglądać taki zestawik. Bo miałem wymieniać lampy na te z soczewką ale niestety nic z tego bo nie posiadam spryskiwaczy a to jednak już trudniej i drożej chyba założyć a bez to jednak trochę ryzyko przy dzisiejszej policji. :kox:

Soczewka nie oznacza xenonu. Możesz kupić zwykłe poliftowe lampy z soczewką, wsadzić Night Breaker Unlimited i na pewno będziesz zadowolony. Będzie fajnie wyglądać i dobrze świecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Na pewno tak zrobię bo widzę ze może ładnie wyglądać taki zestawik. Bo miałem wymieniać lampy na te z soczewką ale niestety nic z tego bo nie posiadam spryskiwaczy a to jednak już trudniej i drożej chyba założyć a bez to jednak trochę ryzyko przy dzisiejszej policji. :kox:

Soczewka nie oznacza xenonu. Możesz kupić zwykłe poliftowe lampy z soczewką, wsadzić Night Breaker Unlimited i na pewno będziesz zadowolony. Będzie fajnie wyglądać i dobrze świecić.

Jak soczewki będą wypalone to co by tam nie włożył to bedzie kaszanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie proponuję mu kupować zużytych lamp ;)

Wiadomo :wink: ale warto to napisać bo prawda jest taka że 90% ori poliftow valeo ma w tej chwili soczewki zmęczone jak piety Jezusa. Więc nie jestem pewien czy ich włożenie daje gwarancje zadowolonia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a powiedzcie mi jak by wymienić soczewke np na nową? Albo zastosować inne lampy nowe ale zamienniki z soczewka to czy efekt tez moze być ciekawy? Bo bardzo chce sobie zalozyc soczewke i pozniej na tył zalozyc po liftowe lampy. A potem troche dodac dodtkow w srodku ale to w pozniejszych postach. :)

Moze macie jakies sprawdzone lampy poza oryginalnymi valeo to proszę o pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobaja mi sie te z ringami od depo ale czarne tylko zastanawiam sie jak one beda świecić zeby te ringi nie wygladaly zby tandetnie. Jeżeli ktoś ma na swoim autku to proszę i zdjecia bo jestem ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...