Treść opublikowana przez Olszak86
-
Czarny plyn od wspomagania.
Plynu nie ubywa. Pompa juz druga. Wiem koledzy czytalem ze powinien byc zielony taki mam korek i oznaczenie na zbiorniczku ale kiedy zalalem zielonym kierownica mi takjakby przeskakiwala przy skrecie w lewo a na czerwonym jest wszystko normalnie. Szykuje sie powoli na regeneracje magla i kupienie kolejnej pompy w takim razie.
-
Czarny plyn od wspomagania.
Witam. Moj problem polega na tym iz wymienialem pkyn od wspomagania przed zima na czerwony ( uprzednia plukajac uklad plynem zielonym febi) przez ten czas bylo wszystko okej. W sobote wzialem sie za wymiane plynu poniewaz kierownica strzela mi przy skrecie wlewo ( drazek, magiel?) Spuszczam plyn a on czarny. Mozecie mi powiedziec czym to jest spowodowane w tak krotkim czasie?
-
Pojedyńcze puknięcie przy skręcie w lewo
Mam to samo w b5. I mysle czy to drazki kierownicze, pompa wspomagania czy magiel.
-
Spotkania na drodze
Przed chwila na gorczewskiej widziany kolega w b6 avant czarnym z ramkami na RKL. Trabilem niewiem czy kolega ogarnal. Pozdro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tez sie wybieram.
-
Opinia na temat 1.8
Posiadam ten silnik od roku. Wymienilem rozrzad, i pompe wody po za tym kable, swiece i jezdze bez problemowo. Mam lpg brc sequent24, tez dobrze sobie radzi z tym silnikiem. Jak na 125 koni daje sobie rade z buda, auto zaczyna jechac po przekroczeniu 4 tys obrotow ale mi to nie przeszkadza bo jezdze raczej spokojnie.
-
Wasze doswiadczenia z chińskimi oponami.
Tez je posiadam. 205/45/17. Na suchym jak i mokrym bardzo dobrze, i tak jak kolega wyzej napisal jest cicho.
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Czuje ze bez negatywu ciezko byloby je tam upchac.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kolego powiem ci tak. Mialem audi 80 1.9d i sporo sie w internecie dowiadywalem na temat diesla. Na zimnym palil na dotyk a jak sie zagrzal bylo ciezko. Pompa wtryslowa szwankowala. Wymienilem i po klopocie. Moze pompa moze wtryski. D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzis arkadia czy juz przenosimy sie do promenady?
-
Basowa końcówka w A4 B5 1.9 TDI?
W dieslu odpuscil bym sobie jakiekokwiek wydechy typu mugen,dwurura itp, bo nie bd zadnego efektu dzwiekowego. W dieslu to najlepiej wypolerowac sobie koncowki wydechu na lustro i jest najlepiej. Dzwiek osiagniesz jesli od poczatku do konca zrobisz sobie jakis wydech 2,5 cala i na koncu jakis sportowy wydech dasz.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jak cos bd ustalone to i ja dolacze.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jesli mowa o pkp stadion to kilka info: W ta sobote o 20 pierwszy spot grupy Nocna jazda Audi 6 kwietnia od 12 otwarcie sezonu youngtimerow Kiedys jezdzilem w czwartki na 20 na tzw. Czwartki na kamykach. Fajna sprawa przyjezdza pelno fur roznych marek. Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ta arkadie chyba i na lato bd odwiedzac. Do promki jakos malo osob ciagnelo.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ktory kolega ma b6 avanta grafitowego na rejestaxjach lop? Minelismy sie na wjezdzie do arkadii.
-
Spotkania na drodze
Czy kierowala kobieta? Mijam to b6 codziennie o 15:30 jak wyjezdzam z pracy w babicach nowych.
-
Flmik - DUŻO DYMU Z WYDECHU, GŁOŚNA PRACA
Dymi na bialo, czy niebiesko?
-
Spotkania na drodze
Okolo 20:30 widziane b6 avant czarne, z ramkami klubowymi i rejestracjami wd przy hali wola w warszawie. Pozdro
-
Nocna jazda dla a4 ktoś chętny?
Spoko sprawa ale znajdzie sie na to tyle osob co na spoty warszawskie przyjezdza nie wiecej. Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
Przełączanie na gaz - późno
Mam brc sequent24. W zime tak samo po 3-4 km gaz sie wlaczal. Moim zdaniem to normalne i zdrowsze dla silnika. Trzeba sie pogodzic ze w zime na starcie troche dluzej na benzynie sie jedzie. Nie powinienes sie tym przejmowac. Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Kolega napotkany o 14:30 w CH Wola Park w Warszawie.
-
Jakie opony do tych felg?
Aha to nie pomyslalem w ogole ze w b5 moze byc inny rozmiar w standardzie. To zwracam honor i przepraszam kolege za wprowadaenie w blad. Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie opony do tych felg?
Człowieku, co za rozmiar dziwny podajesz pod B6. Różnica średnic z zalecanymi przez fabrykę to -27mm czyli 4,38% Proszę nie pisz głupot. Standard to 235/45/17 a ich idealny zamiennik to 215/50/17 Mam w b5 przod 7,5j 205/45/17 i opona wyglada normalnie bez jakiegos naciagu. Wiec czym to sie rozni w b6?
-
Jakie opony do tych felg?
Podaj szerokosci felgi. Z tego co widze to pewnie 7j badz 7,5j. Opona moim zdaniem 205/45/17.
-
spalanie LPG - chyba trochę za dużo
Jezdze po wawie. Pali mi 13,5 l na 44 l gazu wychodzi okolo 330km. Myslalem ze to duzo, ale poczytalem troche innych tematow i stwierdzam ze to normalne spalanie. W trasie przy 140km/h pali mi 11