Treść opublikowana przez Olszak86
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widze same lochowiaki ja mam narzeczona w lochowie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tez nie widze problemu
-
Spotkania na drodze
Przed chwila widziane czarne b6 avant z ramkami klubowymi na wjezdzie do pruszkowa od strony wawy. Pozdrawiam.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jestem w galerii mokotow. Dotre po 19 bo masakra na wawie
-
Papier wodny czy woodoodporny.
Moczylem ale tyle co w wodzie umoczylem a z tego co wyczytalem w innym temacie to 10-15 minut.
-
Papier wodny czy woodoodporny.
Siema. Wzialem sie za polerowanie felg. Jedna skonczylem papierami wodnymi od 320 do 2500 i jest fajnie. Ale papiery sie skonczyly wiec skoczylem do sklepu i kupilem papiery tych samych gradacji. Problem jest taki ze kupilem papier woodoodporny i strasznie szybko sie zuzuwa( kilka ruchow). W papierze wodnym spokojnie pol felgi jednym kawalkiem moglem zrobic. Czy popelnilem blad kupujac papier woodoodporny? Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
O 15:45 widziane b6 avant czarne z ramkami przy kebab kingu na skrzyzowaniu powstancow slaskich i wroclawskiej w wawie.
-
Niebieskie żarowki świecą na żółto zamiast na biało
Biale swiatlo uzyskasz z osram cool blue hyper. Niestety zarowki bez homologacji ale naprawde polecam. Pol roku smigam i fajne biale swiatlo nie zolte. Minus kiepska widocznosc na mokrej nawierzchni. Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Tez ta na wk czesto w babicach widuje ze starymi ramkami wlasnie. Jakas pani zawsze kieruje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak ktos sie okresli ze bd to i ja przyjade bo tydzien temu bylem z jednym kolega pogadalismy chwile i rozjechalismy sie do domu.
-
Zapaszki do auta
Fajny fajny ale malo intensywny. 2 tyg dobrego zapachu moze bylo. Ale coronado cherry jest takim mistrzem ze dwa miechy bez problemu trzyma. Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
Kierownica trojramienna do A4 B5
Ta kierownica jest z a3 8l. Pasowac bd po zmianie wieloklinu i prawdopodonie jeszcze obudowy gornej nad kowrownica. Slyszalem tez historie ze kostki stacyjki trzeba zmieniac.
-
Nietypowa tapicerka
Ori. Ostatnio ktos komplet z boczkami chcial za 1000 sprzedac tu na forum.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zima w arkadii latem w promenadzie. Wysłane z mojego LG-E610
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zielony parking poziom -2 obok montazu car hifi. Jak jestes jeszcze w domu to przyjedz jak chcesz. Jestem narazie sam nie ma nikogo. Wysłane z mojego LG-E610
-
Prosze o powazna rade obnizenia auta
Brat ma eibach -30 i seryjne amory w a3 i 17 i spokojnie jezdzi sie chodz zapakowac sie w 3 os z tylu i spory bagaz robi sie problem. Ja tez zaczynam dopiero przygode z obnizeniem i kupilem sobie hr -40 i mam amorki gazowe sascha i 17 mercedes monoblock. Mysle ze spokojnie da sie tym poruszac na codzien. Czas pokaze. Wysłane z mojego LG-E610
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja przyjade niewiem jak reszta chłopakow. Wysłane z mojego LG-E610
-
Duże spalanie LPG
Jak wam pali 11 to sie cieszcie. Moje b5 w wawie pali 13, jezdze normalnie czasami przycisne. I za uja nizej zejsc nie moge. Brc sequent24 Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ---------- Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Przed chwila widziane na drodze blonie pruszkow: czarne b6 sedan na xenonie z klubowymi ramkami rejestracje wor, jechales w kierunku blonia, kilometr dalej b5 avant czarne na bialych alusiach na wgm tez jechales w kierunku blonia, i w pruszkowie na rondzie przed wiaduktem widziane zielone b5 sedan na wpr na ladnej feldze i xenonie. Ja jechalem bialym lt 35, pozdro dla kierownikow Wysłane z mojego LG-E610
-
Spotkania na drodze
Ja jechalem ale kolo 15. Granatowe b5 avant na wb. Lecialem z wyszkowa. Wysłane z mojego LG-E610
-
Zapaszki do auta
Choinka new car i black classic. Lepszych nie ma Wysłane z mojego LG-E610
-
Zapaszki do auta
Cs coronado cherry najlepszy na ten moment. U mnie trzeci miesiac. Wysłane z mojego LG-E610
-
Wyświetlacz temperatury zewnętrznej.
No dobra bd szukał
-
17 vs 16 ktore wybrac i jaki komfort?
Piszecie i piszecie. ja sobie kupiłem do 1.8 przod 7.5J 205/45/17 tył 8J 215/45/17 i już się nie mogę doczekać. Jeździłem przez 2 tyg brata a3 na pro kit -30 i 215/45/17 i naprawde nie ma tragedii.
-
Wyświetlacz temperatury zewnętrznej.
Siema. Chce zakupić wyświetlacz temperatury zewnętrznej gdyż w swoim aucie nie mam FISA i nie mam takiego wyświetlacza. Problem polega na tym że na allegro i tablicy nie znalazłem czegoś takiego. Pytanie brzmi czy od audi 80 b4 bd pasował taki wyświetlacz ?? Na allegro są nawet z czujnikami od razu.