Treść opublikowana przez Olszak86
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nikt nic nie pisal wiec nie jechalem. W ten wtorek jak bd pewne ze chociaz jedna osoba sie wybierze to i ja bd nie ma problemu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chcialem się wybrać na spota bo nie byłem z pół roku Kilka razy zajechałem ale nie było nikogo (jakoś zimą lepiej spoty wypadają). Czy ktoś ma ochote wybrać się w ten wtorek ?
-
Alternatywa dla katalizatora
Mam 1.8 ADR. Przed katem mam plecionke ktora sie przepalila. Chce wywalic kata i plecionke i wztawic rure 50mm ew. 2,5 cala dalej mam srodkowy tam przy belce, tam chce dac przelotowy i tez niewiem czy nie 2,5 i koncowy jakis tlumik z basowym dzwiekiem. Dobrze kombinuje czy radzicie cos innego?
-
Springi -40/-40
Amortyzacja jak dla mnie wystatczajaca. Nie czuje sie jakbym jechal taczka. Z przodu jest wszystko w porzadku. Tyl siedzi ciutke nizej, na wiekszej nierownosci cos tam potrafi przytczec z tylu. W tym momemcie jedna os z tylu i moze byc problem.
-
Springi -40/-40
Pare stron wczesniej dawalem foto na monoblockach 17 od merca. Dzis zakupilem nowe kolo. Zender 18 8J ET35 225/40/18 zawieche -40 supersport
-
Spotkania na drodze
Kolega z czarnego sedana b5 z ramkami obtrabiony na gorczewskiej.
-
Reakcja na gaz, czy tak powinno byc?
Silnik wspomaga sie benzyna przy wysokich obrotach Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
Listwa Wtryskowa Brc Sequent24
I Hany bez problemu bd współpracować z BRC ?? Bo o to mi najbardziej chodzi.
-
Listwa Wtryskowa Brc Sequent24
Witam. Konczą mi sie wtryskiwacze w brc (pomaranczowe). Nie chce regenerowac a cena nowych wtryskiwaczy jest masakryczna. Czy zakładał ktoś do swojej instalacji inne wtryskiwacze np. Hana, Barracuda. Jeśli ktoś miał z tym do czynienia albo wie czy to ze sobą zagra to proszę o odpowiedź.
-
Szarpie na gazie
Podpinam sie do pytania tyle ze mam ADR. Wszystko dziala dobrze dopoki nie wlacze klimy. Silnik zaczyna wtedy szarpac ale tylko na wolnych obrotach. Filtry wymienione i swiece miesiac temu. Tez mam brc i boje sie ze to wtryski po juz ladnie klekocza i maja juz okolo 97 tys na szafie. Wysłane z mojego onetouch EVO7 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Przed chwila widziane ciemne b5 sedan na dobrej glebie i duzej feli na ESK w warszawie przy ul. Powstancow Slaskich. Zjezdzales do lidla przy ratuszu na bemowie. Pozdro Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
No ja niestety widzialem na fb że spot bd ale nie miałem czasu dotrzec. Może kolejnym razem chodź byłem raz na tym spocie i wiecej razy jakoś nie było. Nie ma kto tego ruszyc.
-
Świece fajki są Mokre w Oleju POMOCY
Uszczelke kup ale nei badziew jak ja zrobiłem błąd. Kupiłem uszczelke HART i po tygodniu znowu to samo wszystko mokre. Kupiłem jeszcze raz tym razem ERLING już miesiąc bez problemu. Pozdro
-
Spotkania na drodze
W piątek w Wawie na popularnej ok. 17 widziane b7 avant z ramkami na BSI. Popatrzyłem, potrąbiłem ;] Pozdrawiam. 21:00 na górczewskiej widziane czarne B6 avant na RKL z ramkami. Również pozdrawiam
-
Springi -40/-40
Zeby tak wyszlo musialem. Tylu regulacje ustawic do samej gory ( regulacja na talerzykach). Jak zakladalem pierwszy raz regulacja byla ustawiona na srodek to kolo w nadkole sie chowalo Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
Springi -40/-40
Moje 1.8. LPG 40/40. Opona przod 205/45/17 tyl 215/45/17. supersport Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie bylem dawno. Ja podjade jak w przeciagu godziny nikt sie nie pojawi to sie zmyje. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ktos sie wybiera dzis? Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
Springi -40/-40
Mam 17 i supersporta 40/40 d*pa ciut nizej siadla( talerzyki ustawione na max do gory). Roznica miedzy przodem i tylem 0,5cm. Smigam po wawie i nie mam problemu. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
Koledzy opony sawa ujda w tłumie? Spalanie maja literke E a hamowanie na mokrej nawierzchni B. Posiada ktos? Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
Który 1.8 lepszy do gazu - cewka podwójna czy cztery osobno?
Prawie 100 tys na gazie mam i z cewkami spokoj. Mam dwie kd silnika ADR Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
auto mulowate
Mam to samo i strasznie mnie to boli. Niestety tak musi byc. Pomysl co przezywaja uzytkownicy 1.6 z klima Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Srebrny sedan b5 na RT z wlepka widziany po 14 na skrzyzowaniu racławicka, miłobędzka. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Dzis w piorunowie ( gmina błonie) widziany szary avant b6 z ramkami klubowymi na WGM. Leciales w strone Błonia. Pozdro Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Boberek widziany wczoraj kolo 20 w nowym dworze mazowieckim przy radarze. Pozdro. Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka