Treść opublikowana przez Olszak86
-
Spotkania na drodze
Na night illegal srebrne b5 sedan na WY i przy wyjezdzie b6 avant szary oba z ramkami. Pozdro
-
Spotkania na drodze
Dzis w babicach 13:30 b6 avant czarne na WK z wlepka na srodku z tylu na klapie. Pozdro
-
Spotkania na drodze
Kurde nie mial sie gdzie rozkraczyc. Ja jechalem w strone bemowa
-
Spotkania na drodze
MAT1000 widziany dzis kolo 13 przy zjezdzie z s8 w kierunku powazkowskiej, pozdro i kolega w kawowym avancie b5 na WR zaparkowany przy Kochanowskiego.
-
Spotkania na drodze
Dzis o 14 na rondzie zesłańców syberyjskich widziany szarby b5 sedan po lifcie na WPN z ramkami klubowymi.
-
Spotkania na drodze
Przed chwilą widziany czarny avant b6 z ramkami klubowymi, WBR w Falencicach koło Zielonego Dworu.
-
Spotkania na drodze
Dzis okolo 21 na parkingu tesco gocław sektor czerwony ciemny avant b5 na starych ramkach i felach s-line zapomnialem rejestracji i srebrne b6 avant na WF na felach od rs6 grafitowych tez na tym parkingu. Pozdrawiam.
-
Coś wyje :D
Fakt moze i dowalilem z wymianami ale bd mial spokoj na jakis czas. Na tym filmie slychac szuranie, cos jakby sie zacieralo a u mnie jest wycie. Pojde do garazu i nagram wam film moze cos uslyszycie.
-
Coś wyje :D
Siema. Powiedzcie mi co w tym silniku jeszcze może wyć oprócz tego co wymienilem. Problem polega na tym ze cieżko dojść co wyje a ja wymieniłem już pół samochodu a dalej jest to samo. Wyje na wolnych jak i wysokich obrotach. Powiem co zrobiłem: - nowa pompa wspomagania - nowy alternator - łożysko wiskozy - nowe kolo pasowe - napinacz klimy wraz z rolką - pompa wody - rolka prowadzącą w rozrządzie ( tą taką małą) I dalej jak wyło tak wyje. Po wymiane tego wszystkiego slychac ze dzwiek dochodzi z tylu silnika ale oprócz skrzyni tak nic juz wiecej nie ma. Czy łóżysko oporowe wyło by na wolnych i wysokich obrotach bez wciskania sprzegła?? Jak wcisne sprzęglo to ten dźwiek jest glośniejszy. Z góry dziekuje za wszysktie podpowiedzi i pozdrawiam.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Obecny.
-
Duże spalanie LPG
W mazowieckim tj. Warszawa jezdze na ostrobramka do energy gaz polska i jestem zadowolony z ich pracy. Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Fotograf ma oko dobre ja podszykuje swojego parcha na sezon to cos razem sie pstryknie Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
Polecane opony zimowe
205 Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
Tak na zime nic nie zmienialem, mysle ze nie bd wiekszego problemu Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
Felgi kupilem z takimi oponami, jak bd zmienial to albo 215/40/18 lub 215/35/18. Na 225 ADR nie jedzie co do stickerbomb mam go bo kiedys cos takiego zobaczylem na astrze 2 i mi sie spodobalo a po drugie mam tam jakies wgniotki a on je maskuje. Wrzucam fotki wnętrza i setupu zimowego Nie ma się czym chwalić zwykłe 15 z nowymi zimówkami Dayton DW510 ( jestem w fazie testów, 629 zł za komplet) ale lepsze alu niż kołpak I foto na moich poprzednich kółkach, monoblock 17 w polerce ET35 205/45/17 i 215/45/17 U mnie cos tam sie dzieje. Zalozylem nowy altek. Zmienilem z valeo 90A na Bosch 120A. Alternator pochodzil z adr z 95 r. Wiec tak jak u mnie trafil sie alternator na srubki zeby podlaczyc nie na kostke wiec wszystko pasowalo p&p. Jestem zadowolony ze zmiany. Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
[ AFN B5] My silver dream by KicaJ 192 km i 393Nm
Dobre posuniecie Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
pomoc przy wyborze żarówek:(
Ringi to w bmw ;] szukaj normalnych poliftow. Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Czyli lampa jak u mnie ale to latem jak wpadna lampy, halo, ciemna szyba Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
Zapaszki do auta
To prawda ale czesto trzeba aplikowac. Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 AVG] Żaba quattro <3
Dobrze kombinujesz Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
U mnie 17 przy obnizeniu 40/40 i oponie z przodu 205/45/17 niestety ocierało ale nie zderzakiem tylko pod autem jak są poduchy chyba silniki to wystaja takie cycki i to nimi haczylem.
-
[B5 AVG] Żaba quattro <3
Wszystki mody na plus ) Kołko bd zmieniał ?? To jest ładne )
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
Dobre, ładne ori kółeczko
-
Quattro BIxY/GWINT Polift w przedlifcie
Dzieki za info
-
ADR - jednostajne falowanie obrotów od 1,5-3 tys!
Pierwszy blad 18010 jest od regulatora napiecia. Mam taki sam, skasowalem nie pojawil sie ale ladowanie mam 12,3V wiec malutko.