Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olszak86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Olszak86

  1. Na night illegal srebrne b5 sedan na WY i przy wyjezdzie b6 avant szary oba z ramkami. Pozdro
  2. Dzis w babicach 13:30 b6 avant czarne na WK z wlepka na srodku z tylu na klapie. Pozdro
  3. Kurde nie mial sie gdzie rozkraczyc. Ja jechalem w strone bemowa
  4. MAT1000 widziany dzis kolo 13 przy zjezdzie z s8 w kierunku powazkowskiej, pozdro i kolega w kawowym avancie b5 na WR zaparkowany przy Kochanowskiego.
  5. Dzis o 14 na rondzie zesłańców syberyjskich widziany szarby b5 sedan po lifcie na WPN z ramkami klubowymi.
  6. Przed chwilą widziany czarny avant b6 z ramkami klubowymi, WBR w Falencicach koło Zielonego Dworu.
  7. Dzis okolo 21 na parkingu tesco gocław sektor czerwony ciemny avant b5 na starych ramkach i felach s-line zapomnialem rejestracji i srebrne b6 avant na WF na felach od rs6 grafitowych tez na tym parkingu. Pozdrawiam.
  8. Olszak86 odpowiedział(a) na Olszak86 temat w 1.8
    Fakt moze i dowalilem z wymianami ale bd mial spokoj na jakis czas. Na tym filmie slychac szuranie, cos jakby sie zacieralo a u mnie jest wycie. Pojde do garazu i nagram wam film moze cos uslyszycie.
  9. Olszak86 opublikował(a) temat w 1.8
    Siema. Powiedzcie mi co w tym silniku jeszcze może wyć oprócz tego co wymienilem. Problem polega na tym ze cieżko dojść co wyje a ja wymieniłem już pół samochodu a dalej jest to samo. Wyje na wolnych jak i wysokich obrotach. Powiem co zrobiłem: - nowa pompa wspomagania - nowy alternator - łożysko wiskozy - nowe kolo pasowe - napinacz klimy wraz z rolką - pompa wody - rolka prowadzącą w rozrządzie ( tą taką małą) I dalej jak wyło tak wyje. Po wymiane tego wszystkiego slychac ze dzwiek dochodzi z tylu silnika ale oprócz skrzyni tak nic juz wiecej nie ma. Czy łóżysko oporowe wyło by na wolnych i wysokich obrotach bez wciskania sprzegła?? Jak wcisne sprzęglo to ten dźwiek jest glośniejszy. Z góry dziekuje za wszysktie podpowiedzi i pozdrawiam.
  10. W mazowieckim tj. Warszawa jezdze na ostrobramka do energy gaz polska i jestem zadowolony z ich pracy. Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
  11. Fotograf ma oko dobre ja podszykuje swojego parcha na sezon to cos razem sie pstryknie Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
  12. 205 Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
  13. Tak na zime nic nie zmienialem, mysle ze nie bd wiekszego problemu Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
  14. Felgi kupilem z takimi oponami, jak bd zmienial to albo 215/40/18 lub 215/35/18. Na 225 ADR nie jedzie co do stickerbomb mam go bo kiedys cos takiego zobaczylem na astrze 2 i mi sie spodobalo a po drugie mam tam jakies wgniotki a on je maskuje. Wrzucam fotki wnętrza i setupu zimowego Nie ma się czym chwalić zwykłe 15 z nowymi zimówkami Dayton DW510 ( jestem w fazie testów, 629 zł za komplet) ale lepsze alu niż kołpak I foto na moich poprzednich kółkach, monoblock 17 w polerce ET35 205/45/17 i 215/45/17 U mnie cos tam sie dzieje. Zalozylem nowy altek. Zmienilem z valeo 90A na Bosch 120A. Alternator pochodzil z adr z 95 r. Wiec tak jak u mnie trafil sie alternator na srubki zeby podlaczyc nie na kostke wiec wszystko pasowalo p&p. Jestem zadowolony ze zmiany. Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
  15. Dobre posuniecie Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
  16. Ringi to w bmw ;] szukaj normalnych poliftow. Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
  17. Czyli lampa jak u mnie ale to latem jak wpadna lampy, halo, ciemna szyba Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
  18. To prawda ale czesto trzeba aplikowac. Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
  19. Dobrze kombinujesz Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
  20. U mnie 17 przy obnizeniu 40/40 i oponie z przodu 205/45/17 niestety ocierało ale nie zderzakiem tylko pod autem jak są poduchy chyba silniki to wystaja takie cycki i to nimi haczylem.
  21. Wszystki mody na plus ) Kołko bd zmieniał ?? To jest ładne )
  22. Dobre, ładne ori kółeczko
  23. Pierwszy blad 18010 jest od regulatora napiecia. Mam taki sam, skasowalem nie pojawil sie ale ladowanie mam 12,3V wiec malutko.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.