Treść opublikowana przez Olszak86
- odma
-
[B5 ADR] Granatowy Avant by Olszak 17' mercedes monoblock str.1 str.1
Pytanie mam. Czy pomaranczowe stalowki 15 na zime do granatowego koloru zalatuje wsia? Wysłane z mojego LG-E610
-
Zapaszki do auta
Koledzy koszystal ktos z zapachu aroma car gel? Jak kupilem auto mialem taki o zapachu black jestem ciekaw jak pachna inne bo bylem z niego bardzo zadowolony. Wysłane z mojego LG-E610
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Chyba nie do konca wszystkie strony doczytalem i mialem zacytowac jakiegos kolege z wczesniejszych stron i wyszlo ze napisalem z d*py posta :D Wysłane z mojego LG-E610
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Na fm. A to ze dupowato slychac to kwestia radia, anteny, i strojenia. Wysłane z mojego LG-E610
-
Lampy tył Avant
Kaczmar kiedy wpadniesz na spota? Bym zobaczyl jak ci wyszedl ten tył bo widze ze z wawki jestes. Wysłane z mojego LG-E610
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
Podświetlenie licznika to kwestia zmiany żarówek czy jakieś grubsze mody ?
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
Jak radyjko sie sprawuje ?? Bo tez mam je na oku tylko chodzi mi jakie ma funkcje w sobie i czy ma wyjście na wzmaka.
-
Zapaszki do auta
Jakis kolega kilka stron wczesniej pisal ze u niego w miescie bylo za 14 zl Wysłane z mojego LG-E610
-
Zapaszki do auta
Czy coronado cherry nadal mozna dostac w piotrze i pawle? Wysłane z mojego LG-E610
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie felgi byly standard srebrne. W warszawie tez spotkasz jakiegos z ramka czy wlepa a jak jedziesz na cotygodniowy spot na umowiona godzine to jestes sam Wysłane z mojego LG-E610
-
SPOTY RADOMSKIE
Z tego co dobrze dojrzalem ori alu i polift przod Wysłane z mojego LG-E610
-
SPOTY RADOMSKIE
Siema. Widzialem przed chwila w wola parku w warszawie czarne a4 b5 sedan z ramkami klubowymi na wr albo wra nie dojrzalem dokladnie. Migalem dlugimi ale kolega nie zauwazyl. Pozdrawiam. Wysłane z mojego LG-E610
-
czarna AUDICZKA jaki kolor felg?
Do granatowego Avanta 17 w pomarańcz ?? Coś takiego ?? BORBET R17 5x112 AUDI A4 A6 VW PASSAT SEAT MERCEDE (3464182285) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. lub Felgi Mercedes AMG 17" 5x112 7,5j 8,5j rant! (3470015829) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najbardziej mi się podobają. A że chce sie wyróżniać z tłumu dlatego pomaranczowe. Widziałem kilka aut i naprawde efekt świetny.
-
Lampy tył - ciemne czy ori ?
darek995 obkleiłem dokładnie tą folią co ty taki efekt: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-251/lampy-tyl-avant-280652/ ale odwidziało mi się i zdecydowałem ze bd polift
-
Falowanie obrotów, wibracje - zimny silnik
Może filtr paliwa już nie teges ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam. W sobote około 14 spotkałem na Górczewskiej jakiegoś kolege w Avancie B5. Dojrzałem wlepke na bocznej szybie, zatrąbiłem a kolega się obejrzał i kiwnął głową. Któż to był ?? ( Czarny Avant po lifcie na WD) ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ---------- Tak to znowu ja ;] z godzinke temu na Lazurowej widziany kolega w czarnym B6 sedanie na WL ( widziałem ramki klubowe ) na cb radiu kolega sie odezwał. kto to ? PS: Jutro ktoś się wybiera do promenady ?
-
[B5 AHU] granatowy Avant :)
Taka podstawowa A4 Kolor ładny Silnik wieczny, mało awaryjny i oszczędny Brakuje mi tylko relingów dla mnie Avant bez nich nie istnieje. Jakieś inne mody planujesz oprócz doprowadzenia autka do prządku ?
-
[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach
Zostaw jedną warstwe jest pieknie.
-
Czym to pomalować?
Fotke zarzuć jak bd po wszystkim
-
[B5 AFN] Nowy nabytek
Kolejny który zmienił 80 na A4. Siemanko Pamiętam z forum A80 że jeszcze ktoś miał białe B4 z twojego miasta
-
Jakie śrubki
Musisz wziac jakies i posprawdzac co pasuje.
-
Wyższa temperatura po założeniu gazu
Co do twojego problemu miałem identyczny. Ale mialem popsuta chlodnice i pompe wody. Tez mam brc sequent. Jak sie jechalo normalnie 90 stopni jak zgasiłes chociaz na 5 minut dochodzilo prawie do 100. Wymieniłem pompe, chłodnice, odpowietrzyłem układ i po problemie.
-
[B5 ADR] Granatowy Avant by Olszak 17' mercedes monoblock str.1 str.1
Biała stal pod koniec października Polift przód bd napewno a co do ramek to myśle kwestia gustu. Ori radia nigdy mi się nie podobały, chyba że miały by USB bo dla mnie to priorytet.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jade porobić jakieś fotki na Ursus do zakładów. Fajny plener. A jeszcze tematu nie założyłem z audi wiec trzeba popstrykac. Narazie. ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ---------- Dzięki Trzastek za rozmowe. Szkoda ze było nas tylko dwóch. Ale podobno zimą wiecej osób się pojawia