Treść opublikowana przez Olszak86
-
[B5 ADR] Granatowy Avant by Olszak 17' mercedes monoblock str.1 str.1
Siema. Nie miałem okazji wcześniej auta pokazać więc nadrabiam. Jest to Audi A4 B5 Avant. Rocznik 1997, silnik 1.8 ADR + LPG BRC Sequent24 Na wyposażeniu posiadam: 4 x airbag climatronic grzane d*py elektryczne szyby i lusterka nagłośnienie nokia + oryginalny subwoofer alufelgi 15 na lato biała stal 15 na zime Tyle z wyposażenia. Od siebie jak narazie dodałem: dekory obklejone folia 3M Carbon grill czarny mat żarówki h7 osram cool blue hyper sticker na wlewie paliwa nowa pompa wody i chłodnica cb radio Ogólnie auto jeździ ładnie na gazie i benzynie bez problemów. Jest w nim troche do ogarnięcia ale wszystko z czasem. W planach mam też kilka modów: alufelgi 17 ( chciałem 16 ale troche mało do b5) jak i 17 to i jakaś glebka (eibach pro kit -30) zmienić radio na niefabryczne + wzmacniacz i subwoofer przyciemnić szybki może jakis wydech (dwururka) Więcej mi w tym samochodzie nie potrzeba ma jeździć bezawaryjnie i tyle Poniżej fotki mojego avanturnika. Dziękuje i pozdrawiam. 14 grudzień 2013 Nowe kółka na lato. Mercedes Monoblock 17 2x 7,5J ET35 opona 205/45/17 2x 8J ET35 opona 215/45/17 16 kwiecień 2014 I po robocie. Z przodu -30 ale malo siadl chodz jest lepiej niz bylo.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i ja tak na godzinke +-
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ok. Jestem o 19
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema bd ktoś dziś ?? Mam zamiar się wybrać.
-
Sprezyny MTS czy EIBACH
Podłącze się do tematu. Czyli jeśli chciałbym założyc eibacha 30/30 do seryjnych amortyzatorów ( mam 4 sztuki sascha w dobrym stanie) to ile dam rade przejeździć ?? Czy amorki nie dadzą ciała np. po roku ?
-
Renowacja felg stalowych ?
160 zł piękna cena. W warszawie (renowacjafelg.pl) za komplet stalówek 15( piaskowanie, malowanie proszkowe) trzeba szykowac około 350 - 400 zł. Też mnie to czeka szkoda że ten Rybnik tak daleko.
-
dziwne dzwonienie w okolicy tylniego kola
Może jakaś osłona dzwoni?? Te od wydechu co są pod autem ??
-
Znoszenie samochodu w prawo przy obciążeniu
Niewiem czy to ma jakieś znaczenie ale jak ja miałem samochód obciążony (2 os z tyłu i bagaż), przy przyspieszaniu też samochód jeździł jak chciał. Wymieniłem tuleje tylnej belki i spokój. Sprawdź u siebie.
-
Lampy tył Avant
Przemyślałem temat. Folii nie będzie. Poczytałem troche forum i chyba najsensowniej bd założyc z tyłu polift i z przodu też. Bez zbędnej wiochy
-
Lampy tył Avant
Te poliftowe to mało co się różnią od przed liftowych
-
Lampy tył Avant
Wstępne przymiarki zrobione. Musze nałożyć folie drugi raz bo tym razem mi nie wyszło. Ale tak to miało wyglądać i jestem bardzo zadowolony. kierunek i wsteczny świecą praktycznie niemal tak samo jak bez folii. Efekt na żywo lepszy niestety foto zrobione Kalkulatorem.
-
Wycie/buczenie, czyżby układ kierowniczy ?
Jak wyżej. Pompa do wymiany.
-
Lampy tył Avant
Zobaczymy. Dzięki za wypowiedzi wstawie foto jak bd skończone. ---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ---------- Miałem w audi 80 b3 z tyłu komplet ori hella black. Ogólnie świeciły w słońcu kiepsko ale nikt mi nie migał i nic nie mówił ze mnie nie widać.
-
Wężyk na miejscu parkingowym - prośba o identyfikację
Mi to wygląda na przewód od wspomagania. Ale jak cie kierwonica działa to może być nie od twojego auta.
-
Lampy tył Avant
Myśle że nikt mi w dupe nie wjedzie lekko przyciemniając kierunek i wsteczny. Przecież nie chce przyciemniac stopów. I nie na całkiem czarno. Delikatnie.
-
Lampy tył Avant
Witam. Chciałem sobie przyciemnić folią czarną ciemną bądź jasną kierunki i wsteczny. Pytanie czy ktoś ma coś takiego lub mógłby mi wykonać VT. Z góry dziękuje.
-
Zawieszenie 1BA
Labiel słuchaj myśle że nie no fakt jest butla LPG ale z tyłu mam sprężyny ori ( jedna kropka pomarańczowa, jedna biała) i amortyzatory Sachs gazowe wymienione 10 tys temu. A z przodu sprężyny były wymieniane bo nie ma żadnych kropek.
-
Zawieszenie 1BA
Szukam po tym internecie i tylko w kółko 1BE. Mam problem bo moje auto stoi za wysoko z przodu. Jutro pójde zobaczyć jakie mam kropki obecnie na spreżynach.. Ale z kodów wyposażenia wynika że mam OJZ i OYZ i nigdzie nie moge znaleść jakie to powinny być kropki i jaka kategoria wagowa.
-
Ile jest katalizatorów w A4 B5 1.9TDI AJM?
A to ciekawe bo np u mojego ojca w AFN zaraz za złączem elastycznym jest katalizator i potem idzie kawałek rury i znowu jest puszka wyglądająca jak katalizator, potem dopiero środkowy i końcowy. Tak powinno być ??
-
duże spalanie?
Kolego jak najbardziej normalny
-
duże spalanie?
Jechałem nad morze. ADR naprawde nie dużo pali. Na LPG zszedłem do 8,5l jadać 100 - 120 km/h bez klimy z klimą na tych samych zasadach litr więcej. Naprawde jestem zadowolony z wyniku
-
Zapaszki do auta
WB New Car, Black Car, Energy.
-
Stuki w tylnym zaiweszeniu
Mój ojciec kupił Febi do AFN-a Avanta drugi rok już i jest dobrze. I ja też założyłem u siebie febi i jest dobrze.
-
ODnawiania frontów alufelg - jak?
Polerka jest za***ista tylko trzeba dbać, woda szmatka codziennie lub co drugi dzien bo pył z klocków leci. Do srebrnego to mi pasuje czarny, pomarańczowy i żółty. To moje zdanie, wysłuchaj innych.
-
Monitor tft
Dobra robota, i dla mnie dobrze wygląda.