Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olszak86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Olszak86

  1. Tymczasem o 15 w wola parku Wysłane z mojego LG-E610
  2. Mam h7 osram cool blue hyper 5000k ( bez homologacji). Juz pol roku, nic sie nie spalilo, swieca ladnie na bialo ( nie ze poswiata biala) tylko swieca na bialo jak drl i ladnie oswietlaja droge. 60 zl polecam. Wysłane z mojego LG-E610
  3. Godz 20. Ciemny avant b6 na WU stal przed wejsciem do wola parku z klubowymi ramkami i lusterkami w chromie. Pozdrawiam. Wysłane z mojego LG-E610
  4. I ja dzis dotre. Wysłane z mojego LG-E610
  5. Olszak86 odpowiedział(a) na mastapi temat w Układ Jezdny
    Jak się ma sprawa eibachów pro kit sedana do avanta ?? Bo mam okazje kupić za dobrą kase i niewiem jak to bd siedzieć. Bo pasować pasuje tylko czy tył niżej nie siądzie. Ma ktoś z tym doświadczenie ??
  6. To slabo. Trzeba od avanta szukac Wysłane z mojego LG-E610
  7. Dzis na wlocie do babic nowych przy lidlu widziane czarne b6 sedan na wd albo wj juz nie pamietam. Wlepke mial pod prawa lampa. Wysłane z mojego LG-E610
  8. Sorry panowie cos mi wypadlo dlatego nie przyjechalem. Wysłane z mojego LG-E610
  9. To bd jakas kolosalna roznica wysokosci? Bo mam okazje komplet za 280 zl wziac w ladnym stanie tyle ze od sedana a mam avanta. I pasuja p&p? Wysłane z mojego LG-E610
  10. Czy sprezyny od sedana podejda do avanta. Kategoria wagowa sprezyn przod jest taka sama w obu, a w tyle sedan ma 995 kg a avant 1045kg. Jesli by podeszly to oznacza ze mi tyl bardziej siadzie wzgledem przodu? Wysłane z mojego LG-E610
  11. Dzis na wlocie do pruszkowa od strony brwinowa ok 15:45 czarny b6 sedan na wpr, ramki klubowe i wlepa pod lewa lampa. Chyba mial klape usa. No i kierowniczka czarnego b6 avant na wd widziana na połczynskiej w warszawie przy stacji lukoil. Ramka klubowa z przodu, z tylu juz nie Wysłane z mojego LG-E610
  12. To ja wpadam. Wysłane z mojego LG-E610
  13. Bylo nas trzech ten stal w innym miejscu Wysłane z mojego LG-E610
  14. Warszawa arkadia godzina 19 parking -2 poziom zolty, b6 avant, szary na wy z ramkami klubowymi i wlepa. Pozdrawiam. Wysłane z mojego LG-E610
  15. Ja się przejade do Arkadii. Bd po 19.
  16. Tez bym wpadl tylko musze wiedziec chce Wysłane z mojego LG-E610
  17. To dziala tak tylko w stagu czy w brc tez? Wysłane z mojego LG-E610
  18. Nie patrz na to kolego. Te kropki gowno warte sa. Zatankuj do pelna, skasuj licznik ten dzienny i zobacz ile zrobisz km na baku. Jesli masz butle 55l to zrobisz w zaleznosci od stylu jazdy i warunkow okolo 350 km. Miasto na tej butli i twoim stylem jazdy 300 km tryb mieszany okolo 350 no koze do 400 lekka noga. Wysłane z mojego LG-E610
  19. Tez mam takie stukanie najczesciej przy ruszaniu. Moje podejrzenia padaja na: podczas ruszania moze ktorys klocek bardziej trzyma i jak sie rusza on puszcza i jest stukniecie, a druga opcja ktos jak wymienial amorki poprostu ich nie dokrecil albo slabo dokrecil wiec na dniach to sprawdze. Wysłane z mojego LG-E610
  20. A kiedy przenosiny do arkadii? Wysłane z mojego LG-E610
  21. Na olbrachta w warszawie godzine temu widziane zaparkowane b6 sedan czarne albo szare, z ramkami klubowymi, gleba, chyba 19 i caly grill w czarnym macie na WY. Pozdrawiam kierownika. Wysłane z mojego LG-E610
  22. Pewnie chodzi o to auto https://www.facebook.com/update_security_info.php?wizard=1#!/photo.php?fbid=561195967280629&set=a.203526269714269.52647.100001706937213&type=1&theater samochód w takim wydaniu wyszedł z fabryki czyli zewnetrznie s4 w srodku recarusy.motorownia 1.8t.z tego co wiem samochód jest do sprzedania Dokładnie to ten avant Wysłane z mojego LG-E610
  23. Wlasnie jestem pod narodowyn na tzw: czwartkach na kamykach. Na fb mozna to znalesc. Mysle ze fajne miejsce zebysmy np tam za tydzien sie spotkali. Z tego co widze kluby sie tu spotykaja. A4 znalazlem jedno..czerwony avant b5 na WW. Robiony na eske. Moze kolega zaglada na forum. Wysłane z mojego LG-E610
  24. Z tego co chlopaki mowia jak jest cieplo promka jak zima arkadia. Wysłane z mojego LG-E610
  25. Stuka Ci ten górny wachacz. Wymień oba górne i ma być cisza. +1 Wysłane z mojego LG-E610

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.