Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buuuuuuibek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buuuuuuibek

  1. Zobaczymy, bo tu w Danii załatwia się wszystko ze swoim towarzystwem ubezpieczeniowym, a oni rozliczają się ze sprawcą - czas pokaże, na razie czekam na dokumenty. Jedno co dobre tu to oni mi całą klapę wstawią nową, a nie szpachla jak to u nas bywa
  2. Mi w poniedziałek TIR w Danii skasował klapę i zderzak, tylko że ja spróbuję to załatwić to tu na miejscu, ajak nie tak jak kolega w Polsce....
  3. A z wersji angielskiej będzie pasować do europejskiej
  4. CZy do mojej B5 bedzie pasować kierownica od A3 z 2000 roku?
  5. ich strona jest wyłączona - brak sklepu, musze poszperać po sieci[br]Dopisany: 10 Listopad 2008, 23:11_________________________________________________A może ktoś wie gdzie w necie znajdę takie końcówki o których kolega wspomniał?
  6. tylko ze na samym koncu juz sa wzery i sadza sie osadza i tam gdzie sa wzery, nawet jak przejechałem to papierkami sciernymi drobniutkimi, to nic nie dało
  7. Co mi koledzy mogą polecić: czarny matowy?
  8. Tylko , ze ta cena dotyczy opony + felgi aluminiowej nowej- nie wiem czy za tą cenę kupię w Polsce taki komplet
  9. A co sądzciecie o tych oponach z felgami?
  10. hejka Muszę kupic zimówki i tak przez dłuzszy czas sie wachałem czy wziąść 16 calowe takie jak mam na felgach letnich czy tez kupic 5 oponek i felg 15 calowych. No ale zanjomy dał mi jedną kompletna 15 ( ktora powedruje na zapas) i w zwiazku jest pytanie,gdyz ta 15 ma ET55 czy bedzie za bardzo odstawać - oczywiscie bedzie tylko zalozona w przypadku uszkodzenia normalnej . Oraz Co sądzcie o ofercie z niemiec. BO się do niej przymierzam: http://www.euromaster.de/cps/rde/xchg/SID-596BAD06-30C0D7A5/portal_de/hs.xsl/euromaster-e-shop.htm Chcę kupić te 4 opony z felgami za 396 euro
  11. Zamierzam kupić sobie zmieniarkę mp3 w chinach. I tu pytanie. Czy będę musiał zapłacić cło ? Ile procent i czy od kwoty na rachunku czy od kwoty przedmiot+wysyłka?
  12. Coś może w tym być, bo bardzo często mi odbija pistolet na rożnych stacjach-czasami muszę nawet trzymać. A gdzie zlokalizować te przewody i jak je zdemontować do oczyszczenia?
  13. A może ktośmi z kolegów zaproponuje do Avanta - chodzi mi o długości i szerokości tych listw i jakiej marki te listwy wybrac?
  14. A jakim lakierem to potem potraktować ,a by przetrwało zimę ?
  15. Od kilku zmian lany był " pełen syntetyk " Castrol EDGE 5w- 40 i pytanie czy warto zmieniać ns motula? I czy też trzeba uzyć clenera?
  16. czy luxemburg, czy Dania, Niemcy, polska wszedziejest tak samo max 55
  17. Sprawdziłem dziś auto na mokrej nawiechrzni ABS i ESP działają - teraz to już wogóle jestem głupi
  18. Bardziej martwi mnie ten ABS, po skasowaniu tamte nie powróciły. Kontrolka Servisu dalej się pali przy starcie. Kontrokka ABS zapala się tylko przy uruchomianiu silnika, potem gaśnie, a jaeżeli byłby uszkodzony to by palił się cały czas. Prawda?
  19. Witam koledzy Od kilku tygodni Pali mi się kontrolka Service- początkowo myślalem ze to chodzi o jakis przeglad, ale pocztalem o diagnostyce i kupilem Vaga. No i po 15 min zabawy znalazlem takie bledy. Czy to jest powazna sprawa? OPIS USTERKI 65535 Uszkodzony sterownik 65535 P0603 Błąd jednostki kontrolnej lub modułu wewnętrznej kontroli. Błąd pamięci podtrzymującej (KAM) lub brak zasilania jednostki kontrolnej lub zły kontakt z uziemieniem lub nie zapisano żadnych usterek (jeśli MIL nie jest podświetlony) 65535 Nie zapisano żadnych usterek (jeśli MIL nie jest podświetlony) 65535 Błąd jednostki kontrolnej – w którymś systemie i jeszcze przy diagnostyce silnika: 2 Faults Found: 18017 - Crash Shut-Down Activated P1609 - 35-10 - - - Intermittent 18057 - Shareware Version. To Decode all DTCs P1649 - 35-00 - Please Register/Activate Ale ich opisow to juz nie moglem znalezc
  20. Chodzi mi wlasnie o ta aluminiowa listwe ( blende jak ktos woli) w ktorej sa zamontowane swiatelka oswietlajace. Przeciez ona nie jest jednoscia z klapa. jak ja odkrecic?
  21. dokladnie ta na tylniej klapie oswietlajaca tablice rejestracyjna
  22. Muszę zdemontować listwę oświetleniową w avancie po lifcie. W jaki sposób jest ona zamocowana i jak się zabrać do tego?
  23. Ale 7 litrow? to prawie wiadro. Sadze ze to moze byc cos z ukladem odczytu stanu baku. Nie wiem jak w A4 jest to rozwiazane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.