Treść opublikowana przez Buuuuuuibek
-
Stłuczka w danii.
Zobaczymy, bo tu w Danii załatwia się wszystko ze swoim towarzystwem ubezpieczeniowym, a oni rozliczają się ze sprawcą - czas pokaże, na razie czekam na dokumenty. Jedno co dobre tu to oni mi całą klapę wstawią nową, a nie szpachla jak to u nas bywa
-
Stłuczka w danii.
Mi w poniedziałek TIR w Danii skasował klapę i zderzak, tylko że ja spróbuję to załatwić to tu na miejscu, ajak nie tak jak kolega w Polsce....
-
[ALL B5] Znalazłem kierownicę , ale nie wiem czy b edzie pasować
A z wersji angielskiej będzie pasować do europejskiej
-
[ALL B5] Znalazłem kierownicę , ale nie wiem czy b edzie pasować
CZy do mojej B5 bedzie pasować kierownica od A3 z 2000 roku?
-
[ALL B5] Poszukuję lakier do końcówki wydechu
I jak sadza ci się nie osadza?
-
[ALL B5] Poszukuję lakier do końcówki wydechu
ich strona jest wyłączona - brak sklepu, musze poszperać po sieci[br]Dopisany: 10 Listopad 2008, 23:11_________________________________________________A może ktoś wie gdzie w necie znajdę takie końcówki o których kolega wspomniał?
-
[ALL B5] Poszukuję lakier do końcówki wydechu
A gdzie takie dostać?
-
[ALL B5] Poszukuję lakier do końcówki wydechu
tylko ze na samym koncu juz sa wzery i sadza sie osadza i tam gdzie sa wzery, nawet jak przejechałem to papierkami sciernymi drobniutkimi, to nic nie dało
-
[ALL B5] Poszukuję lakier do końcówki wydechu
Co mi koledzy mogą polecić: czarny matowy?
-
[B5 AJM] ET55 i co sadzicie o cenie i wyborze
Tylko , ze ta cena dotyczy opony + felgi aluminiowej nowej- nie wiem czy za tą cenę kupię w Polsce taki komplet
-
[B5 AJM] ET55 i co sadzicie o cenie i wyborze
A co sądzciecie o tych oponach z felgami?
-
[B5 AJM] ET55 i co sadzicie o cenie i wyborze
hejka Muszę kupic zimówki i tak przez dłuzszy czas sie wachałem czy wziąść 16 calowe takie jak mam na felgach letnich czy tez kupic 5 oponek i felg 15 calowych. No ale zanjomy dał mi jedną kompletna 15 ( ktora powedruje na zapas) i w zwiazku jest pytanie,gdyz ta 15 ma ET55 czy bedzie za bardzo odstawać - oczywiscie bedzie tylko zalozona w przypadku uszkodzenia normalnej . Oraz Co sądzcie o ofercie z niemiec. BO się do niej przymierzam: http://www.euromaster.de/cps/rde/xchg/SID-596BAD06-30C0D7A5/portal_de/hs.xsl/euromaster-e-shop.htm Chcę kupić te 4 opony z felgami za 396 euro
-
[ALL] Zakup zmieniarki mp3 - clo
Zamierzam kupić sobie zmieniarkę mp3 w chinach. I tu pytanie. Czy będę musiał zapłacić cło ? Ile procent i czy od kwoty na rachunku czy od kwoty przedmiot+wysyłka?
-
[B5 AJM] Zbiornik paliwa - maly problem
Coś może w tym być, bo bardzo często mi odbija pistolet na rożnych stacjach-czasami muszę nawet trzymać. A gdzie zlokalizować te przewody i jak je zdemontować do oczyszczenia?
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
A może ktośmi z kolegów zaproponuje do Avanta - chodzi mi o długości i szerokości tych listw i jakiej marki te listwy wybrac?
-
[ALL] Czy da się wypolerować czarne oryginalne relingi ?
A jakim lakierem to potem potraktować ,a by przetrwało zimę ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Od kilku zmian lany był " pełen syntetyk " Castrol EDGE 5w- 40 i pytanie czy warto zmieniać ns motula? I czy też trzeba uzyć clenera?
-
[B5 AJM] Zbiornik paliwa - maly problem
czy luxemburg, czy Dania, Niemcy, polska wszedziejest tak samo max 55
-
[B5 AJM] Proszę o analizę błędów
Sprawdziłem dziś auto na mokrej nawiechrzni ABS i ESP działają - teraz to już wogóle jestem głupi
-
[B5 AJM] Proszę o analizę błędów
Bardziej martwi mnie ten ABS, po skasowaniu tamte nie powróciły. Kontrolka Servisu dalej się pali przy starcie. Kontrokka ABS zapala się tylko przy uruchomianiu silnika, potem gaśnie, a jaeżeli byłby uszkodzony to by palił się cały czas. Prawda?
-
[B5 AJM] Proszę o analizę błędów
Witam koledzy Od kilku tygodni Pali mi się kontrolka Service- początkowo myślalem ze to chodzi o jakis przeglad, ale pocztalem o diagnostyce i kupilem Vaga. No i po 15 min zabawy znalazlem takie bledy. Czy to jest powazna sprawa? OPIS USTERKI 65535 Uszkodzony sterownik 65535 P0603 Błąd jednostki kontrolnej lub modułu wewnętrznej kontroli. Błąd pamięci podtrzymującej (KAM) lub brak zasilania jednostki kontrolnej lub zły kontakt z uziemieniem lub nie zapisano żadnych usterek (jeśli MIL nie jest podświetlony) 65535 Nie zapisano żadnych usterek (jeśli MIL nie jest podświetlony) 65535 Błąd jednostki kontrolnej – w którymś systemie i jeszcze przy diagnostyce silnika: 2 Faults Found: 18017 - Crash Shut-Down Activated P1609 - 35-10 - - - Intermittent 18057 - Shareware Version. To Decode all DTCs P1649 - 35-00 - Please Register/Activate Ale ich opisow to juz nie moglem znalezc
-
[ALL B5] Jak zdemontować listwę oświetleniową w avancie ?
Chodzi mi wlasnie o ta aluminiowa listwe ( blende jak ktos woli) w ktorej sa zamontowane swiatelka oswietlajace. Przeciez ona nie jest jednoscia z klapa. jak ja odkrecic?
-
[ALL B5] Jak zdemontować listwę oświetleniową w avancie ?
dokladnie ta na tylniej klapie oswietlajaca tablice rejestracyjna
-
[ALL B5] Jak zdemontować listwę oświetleniową w avancie ?
Muszę zdemontować listwę oświetleniową w avancie po lifcie. W jaki sposób jest ona zamocowana i jak się zabrać do tego?
-
[B5 AJM] Zbiornik paliwa - maly problem
Ale 7 litrow? to prawie wiadro. Sadze ze to moze byc cos z ukladem odczytu stanu baku. Nie wiem jak w A4 jest to rozwiazane