Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buuuuuuibek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buuuuuuibek

  1. na maxa. I na roznych stacjach.
  2. Witam. Doczytałem ze w moim avancie zbiornik mieści 62 litry, ale dziś po przejechaniu 60km na rezerwie i wlania pod korek weszło mi 55 litrów. Co zrobić by to skorygować ? Może i było ale nie moglem znaleźć. Pozdrawiam
  3. MOj kolega ma b6 i przejechal na baku 1430 km i jeszcze cos bylo w zbiornku. WIec jest mozliwe- padalo na banie wiec jechal 100-110
  4. OC+AC+Assistance+NM 60% 1580zł Generali
  5. Dolacze sie bo nie wiem czy slyszalem prawde , ze przy silnikach AJM podkreconych do odpowiednich wartosci, spalanie moze spasc nawet o 1,2 L. Czy to mozliwe
  6. A jaka z kolorem( barwą ) nie będą sie odróżniać nowe od straych, bo mam ten sam problemik
  7. Tez mam model po lifcie i takze zastanwia mnie ta kwestia. Panel klimatronika wlaczyc moge kilkoma przyciskami np.Off, auto, "-" , "+" lub któras z kratek nawiamu- symbol. Czego uzywac , aby nie byla wlaczona klima tylko ssalo powietrze z zzewnatrz?
  8. Buuuuuuibek odpowiedział(a) na MeRa temat w 1.9TDI
    Ja w poprzednim moim samochodzie Oplu Corsie z silnikiem 1,7d Isuzu lałem lato całe olej rzepakowy z kauflandu albo z tesco pol na pol z ON. Jechało frytkami z rury, chodził ciszej i mocy czasami czułem , że miał więcej. Ale to Avanta nie będę lał bo taki eksperyment może duzo kosztować
  9. Poszukuję firmy, która mi o czyści i pochromuję listwę oświetleniową na tylnej klapie w moim avancie. Polerowanie nie wchodzi w grę bo sniedzieje. Najlepiej galwanizacja lub proszkowo. Ewentualnie doradźcie jak usunąć kompletnie stary lakier? i jak rozebrać listwę oświetleniową
  10. Pięknie schodzi odtłuszczaczem
  11. Ale wypolerowane, a galwanizowane to jest róznica w kolorze znaczna
  12. Widziałem zdjęcia z allegro audi a4 po lifcie z różną kierownicą niż moja. czasami zastanawiam się czy jest oryginalna( nie patrzcie na porysowania skóry- poprzedni właściciel miał na palcach więcej obrączek i sygnetów niż nie jedna damulka. Link do foto: http://nodan2x.ovh.org/foto/audi/1.JPG czekam na wypowiedz kolegów
  13. Mam to samo i właśnie zastanawiałem się jak sobie z tym poradzić tylko że w avancie. A tak zastanawiam się czy można kupić taką listwę ale chromowaną. Albo czy można aluminium pochromować? Myślę, że jakby to zrobił dobrze to by to ładnie wyglądało Co myślicie
  14. Zgodnie z radami kolegów wybralem komplet nr 1
  15. Posiadam moje autko od 10 marca. Zrobiłem nim około 1500 km od tego czasu. Moje obserwacje to ok 6,5-7,5 litrów w mieście. Przy w miarze oszczędnej jeździe na długiej trasie po polskich drogach przy załadowanym po dach bagażniku i z 2,5 osobami na pokładzie wyszło mi 5,2 litra. Na autostradzie spalił ok 7,5 litra, ale przy jeździe w granicach 150-200km/h. I jeszcze było pod pedałem ale nie szalałem zbytnio.Pewnie byłoby niższe przy węższych oponach. Ja mam 205 akurat-za to lepiej sie dróg trzyma
  16. Witam Musze wymienić elementy rozrządu i nie wiem który komplet wybrać: 1) http://moto.allegro.pl/item335724215_rozrzad_pompa_a6_bora_golf4_passat_polo_1_9_tdi.html 2) http://moto.allegro.pl/item331641829_rozdzad_nowy_audi_vw_skoda_seat_1_4_1_9tdi.html 3) http://moto.allegro.pl/item336715190_rozrzad_kpl_audi_passat_1_9_tdi_seat_98_02_115km.html proszę kolegów o pomoc lub ewentualne inne propozycje. pozdrawiam
  17. Wiem ze to nie duży koszt ale przy poprzednim kilka razy w roku musiałem kupować, a szukam czegoś co może być lekką zmianą stylistyczną auta
  18. Witam Dmuchnęli mi wkręcaną antenę dachową w moim avancie i mam 2 pytania: 1. Jaki rodzaj gwintu(numer) jest w A4B5avant 2. Czy są jakieś miniaturowe anteny w formie zaślepek(stożków, pół kul) aby wyglądało ładnie i dobrze odbierało- spotkaliście się z czymś takim?
  19. koncowka mojego numeru VIN to DZ1A140844 wiec ktore beda pasowac?
  20. Witam Musze wymienić klocki tylne hamulcowe. Które ATE będą pasować bo są dwa rodzaje?: http://www.allegro.pl/item328698423_klocki_hamulcowe_ate_audi_80_90_100_200_a4_a6_a8.html http://www.allegro.pl/item327415533_klocki_ate_a2_a3_a4_a6_a8_tt_ibiza_toledo_cordoba.html dzięki za info.
  21. Chciałbym sie przywitać Od tygodnia stałem sie posiadaczem Audi A4-mam nadzieje ze tym szczęsliwym . Oczywiście kilka drobnych rzeczy do zrobirnia-ale mysle ze przy pomocy kolegów z forum sobie poradzę pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.