Treść opublikowana przez Buuuuuuibek
-
[B5 AJM] Zbiornik paliwa - maly problem
na maxa. I na roznych stacjach.
-
[B5 AJM] Zbiornik paliwa - maly problem
Witam. Doczytałem ze w moim avancie zbiornik mieści 62 litry, ale dziś po przejechaniu 60km na rezerwie i wlania pod korek weszło mi 55 litrów. Co zrobić by to skorygować ? Może i było ale nie moglem znaleźć. Pozdrawiam
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
MOj kolega ma b6 i przejechal na baku 1430 km i jeszcze cos bylo w zbiornku. WIec jest mozliwe- padalo na banie wiec jechal 100-110
-
Wasze składki OC/AC/NW
OC+AC+Assistance+NM 60% 1580zł Generali
-
[ALL] Chiptuning a spalanie
Dolacze sie bo nie wiem czy slyszalem prawde , ze przy silnikach AJM podkreconych do odpowiednich wartosci, spalanie moze spasc nawet o 1,2 L. Czy to mozliwe
-
[All B5] Dolne listwy drzwi
A jaka z kolorem( barwą ) nie będą sie odróżniać nowe od straych, bo mam ten sam problemik
-
[B5 AKN] Pytanie, wyłączony klimatronik, brak powietrza...
Tez mam model po lifcie i takze zastanwia mnie ta kwestia. Panel klimatronika wlaczyc moge kilkoma przyciskami np.Off, auto, "-" , "+" lub któras z kratek nawiamu- symbol. Czego uzywac , aby nie byla wlaczona klima tylko ssalo powietrze z zzewnatrz?
-
[B5 AHU] BIODIESEL
Ja w poprzednim moim samochodzie Oplu Corsie z silnikiem 1,7d Isuzu lałem lato całe olej rzepakowy z kauflandu albo z tesco pol na pol z ON. Jechało frytkami z rury, chodził ciszej i mocy czasami czułem , że miał więcej. Ale to Avanta nie będę lał bo taki eksperyment może duzo kosztować
-
[ALL B5] Szukam firmy pokrywającej chromem aluminium
Poszukuję firmy, która mi o czyści i pochromuję listwę oświetleniową na tylnej klapie w moim avancie. Polerowanie nie wchodzi w grę bo sniedzieje. Najlepiej galwanizacja lub proszkowo. Ewentualnie doradźcie jak usunąć kompletnie stary lakier? i jak rozebrać listwę oświetleniową
-
Jak lipa i jej soki wpływają na lakier auta?
Pięknie schodzi odtłuszczaczem
-
[ALL] Korozja? Pęcherze, na listwie nad rejestracją tył
Ale wypolerowane, a galwanizowane to jest róznica w kolorze znaczna
-
[ALL B5] Kierownice po lifcie
Widziałem zdjęcia z allegro audi a4 po lifcie z różną kierownicą niż moja. czasami zastanawiam się czy jest oryginalna( nie patrzcie na porysowania skóry- poprzedni właściciel miał na palcach więcej obrączek i sygnetów niż nie jedna damulka. Link do foto: http://nodan2x.ovh.org/foto/audi/1.JPG czekam na wypowiedz kolegów
-
[ALL] Korozja? Pęcherze, na listwie nad rejestracją tył
Mam to samo i właśnie zastanawiałem się jak sobie z tym poradzić tylko że w avancie. A tak zastanawiam się czy można kupić taką listwę ale chromowaną. Albo czy można aluminium pochromować? Myślę, że jakby to zrobił dobrze to by to ładnie wyglądało Co myślicie
-
[B5 AJM] Który komplet wybrac?
Zgodnie z radami kolegów wybralem komplet nr 1
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Posiadam moje autko od 10 marca. Zrobiłem nim około 1500 km od tego czasu. Moje obserwacje to ok 6,5-7,5 litrów w mieście. Przy w miarze oszczędnej jeździe na długiej trasie po polskich drogach przy załadowanym po dach bagażniku i z 2,5 osobami na pokładzie wyszło mi 5,2 litra. Na autostradzie spalił ok 7,5 litra, ale przy jeździe w granicach 150-200km/h. I jeszcze było pod pedałem ale nie szalałem zbytnio.Pewnie byłoby niższe przy węższych oponach. Ja mam 205 akurat-za to lepiej sie dróg trzyma
-
[B5 AJM] Który komplet wybrac?
Witam Musze wymienić elementy rozrządu i nie wiem który komplet wybrać: 1) http://moto.allegro.pl/item335724215_rozrzad_pompa_a6_bora_golf4_passat_polo_1_9_tdi.html 2) http://moto.allegro.pl/item331641829_rozdzad_nowy_audi_vw_skoda_seat_1_4_1_9tdi.html 3) http://moto.allegro.pl/item336715190_rozrzad_kpl_audi_passat_1_9_tdi_seat_98_02_115km.html proszę kolegów o pomoc lub ewentualne inne propozycje. pozdrawiam
-
[ALL B5] Wkręcana antena w avancie
Wiem ze to nie duży koszt ale przy poprzednim kilka razy w roku musiałem kupować, a szukam czegoś co może być lekką zmianą stylistyczną auta
-
[ALL B5] Wkręcana antena w avancie
Witam Dmuchnęli mi wkręcaną antenę dachową w moim avancie i mam 2 pytania: 1. Jaki rodzaj gwintu(numer) jest w A4B5avant 2. Czy są jakieś miniaturowe anteny w formie zaślepek(stożków, pół kul) aby wyglądało ładnie i dobrze odbierało- spotkaliście się z czymś takim?
-
[B5 AJM] Które klocki beda pasowac do mojego avanta?
koncowka mojego numeru VIN to DZ1A140844 wiec ktore beda pasowac?
-
[B5 AJM] Które klocki beda pasowac do mojego avanta?
Witam Musze wymienić klocki tylne hamulcowe. Które ATE będą pasować bo są dwa rodzaje?: http://www.allegro.pl/item328698423_klocki_hamulcowe_ate_audi_80_90_100_200_a4_a6_a8.html http://www.allegro.pl/item327415533_klocki_ate_a2_a3_a4_a6_a8_tt_ibiza_toledo_cordoba.html dzięki za info.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Chciałbym sie przywitać Od tygodnia stałem sie posiadaczem Audi A4-mam nadzieje ze tym szczęsliwym . Oczywiście kilka drobnych rzeczy do zrobirnia-ale mysle ze przy pomocy kolegów z forum sobie poradzę pozdrawiam wszystkich