Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

duke

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez duke

  1. WItam moze ktos z was wie skad pociagniete sa kable do podswietlenia... schowka, zapalniczki no i bagaznika.. Bo wlasnie te elementy mi sie nie podswietlaja i mnie to denerwuje.. a nie wiem gdzie szukac przyczyny.. Pozdrawiam p.s. co do bagaznika to wiem ze zamek ale nie bede zamka wymienial:) wiec chce znalesc inne rozwiazanie...moze macie jakies pomysly:) z gory dzieki...
  2. Naklejki klubowe bylyby najlepsze...!!! Pozdrawiam
  3. Halogeny sa dalekosiezne , na szkle nie maja homologacji nabitej:( Pozdrawiam
  4. duke odpowiedział(a) na duke temat w Nadwozie i Wnętrze
    hehe no wiem nie pomalowalbym najpierw zderzakow a potem dopasowal na aucie :mrgreen: :mrgreen: Sprawdzilem pasuja ladnie, przelozylem mocowania no i bede w tym tygodniu zakladal juz pomalowane:) Pozdrowionka
  5. Z tym sie moge zgodzic :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  6. Hejka wlasnie maluje zderzaczek RS4 do mojego audi a4 ale nie mam miejsc na oryginalne halogeny i chcialbym jakies inne zalozyc. jakie proponujecie?? znalazlem jakies na allegro z okraglymi ringami - beda pasowaly?? http://www.allegro.pl/item109553209_halogeny_2x_okragle_ring_led_blue_42368_.html Jeszcze jedno pytanie czy z takimi ringami mozna jezdzic jako z postojówkami?? bo kiedys mialem amerykanca i mial postojowki w halogenach no i nie raz chcieli mi mandat wlepic... Pozdrawiam
  7. Ja oczywiscie tez mam. Napisaliscie ze trzeba podpiac pod ogrzewanie tylnej szyby, ale to co zauwazylem nasze oryginalne podgrzewanie lusterek wlacza sie automatycznie jak zapalam silnik, wtedy moje lusterka robia sie przejrzyste :mrgreen: pozdrowionka Grzeją non stop i szybko się maty grzewcze przpalają Hmm ja sprawdzalem i nie wydaje mi sie zeby caly czas sie grzaly :roll: moze za cieplo bylo na dworze :mrgreen: heheh ale juz od 97r sie grzeja...to sadze ze jakby caly czas chodzily to juz ich kres powinien minac :razz: ale na szczescie smigaja :mrgreen:
  8. duke odpowiedział(a) na duke temat w Nadwozie i Wnętrze
    Lakiernik chce mnie przekac...bo dalem mu zeby sobie przelozyl mocowania tego zderzaka.. Mowi ze jest przerabane...ze tych bocznych nie da sie przelozyc ze przykreci na stale na sruby :shock: :shock: Czy ktos z was zakladal odlewy zderzakow RS4 do swoich audi?? Jesli tak napiszcie jak zalozyliscie je pozdrowionka
  9. Ja oczywiscie tez mam. Napisaliscie ze trzeba podpiac pod ogrzewanie tylnej szyby, ale to co zauwazylem nasze oryginalne podgrzewanie lusterek wlacza sie automatycznie jak zapalam silnik, wtedy moje lusterka robia sie przejrzyste :mrgreen: pozdrowionka
  10. WItam mam pytanie czy u was tez nie macie podswietlenia w : - schowku i w zapalniczce?? Bo mnie caly czas to zastanawia... Nie mam rowniez w bagazniku ale to chyba przez zamek kulowy bo nie mam tam zasilania... Pozdrawiam edit: temat bardziej pasuje do działu "Elektryka , Klimatyzacja i Wnętrze" niż "Nadwozie i Układ Wydechowy" - przeniesione Pozdrawiam Traviz
  11. musisz wyregulowac szybe..bo sadze ze masz przedmuchy:) a jelsli masz z przedniej u gory to niestety sie odkleila Pozdrawiam
  12. duke opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    Witam wszystkich mam pytanie kupilem jakis czas temu odlewy zderzaczkow RS do mojego cacka.. no i oddalem go do lakiernika..no ale mam maly problem... poniewaz sa one bez mocowan, no i on nie wie jak przelozyc z oryginalnych mocowania do tych...robil to ktos kiedys?? Pozdrawiam
  13. duke odpowiedział(a) na duke temat w Audi A4 B5
    ten koles z allegro proponuje 10mm co o tym sadzisz?? sa za szerokie czy co? Pozdrawiam
  14. duke opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    WItam interesuja mnie listwy chromowe dookola szyb... tak jak to jest w A6 robil ktos co takiego?? interesuje mnie to do modelu 95-98 pozdrowionka
  15. Uuuu no to widze ze chlopaki zaczynaja na fajnych felgach smigac po kraju No to pokaze wam jakie ja kupilem... Jak wam sie podobaja?? jeszcze jedno pytanie.. czy my wogole mamy jakies naklejki klubowe na autka?? pozdrawiam
  16. duke odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Założyć można.Koszt ok 10 000 PLn :mrgreen: :shock: :shock: :shock: narazie pozostane bez zmian... co do silniczka to jak cos to zmienie autko na nowsze z wiekszym silniczkiem
  17. CIesze sie ze nie tylko ja z silniczkiem 1,6 bede smigal na 225/45/17 gratuluje wyboru :!: piekne felusie ale sadze ze twoja bryczka bedzie na nich super wygladala... jak ja zalatwie opony to tez wrzuce zdjecia swojej
  18. duke odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    a mam pytanie: czy do audi a4 z silnikiem 1,6 mozna zalozyc silnik 1,8T ?? i jakie koszty wchodza w gre?? Pozdrawiam
  19. Witam w zime jezdze na 205/55/16 chcialem na 60 ale nie znalazlem w lato jezdzilem na 205/55/16 a na wiosne zmieniam na nowe RH i beda 225/45/17 zobaczymy...juz mam twarde zawieszenie nie wiem co bedzie na 17" pozyjemy zobaczymy
  20. duke odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Witam mam pytanko: mam silniczek 1,6 benzyna no i chcialbym go troszke podkrecic... tzn mam filtr stozkowy, zmieniony wydech co zrobic zeby byl mocniejszy?? bo chip duzo kasy a daje tylko ok 3-6% moze zmiana programu?? Co proponujecie?? aha i takie cos zebym zmienil na 1,8T to juz wiem....ale narazie mam 1,6 i chce cos z tym pokombinowac.. Pozdrowionka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.