-
Sprawdzanie podgrzewania foteli
Zapewne jest przerwany obwód. Nie pozostaje nic innego jak pomierzyć maty miernikiem (sprawdzić przejście) pamiętając przy tym, że mata siedziska i oparcia muszą być mierzone razem. Przerwa może być tak samo w siedzisku jak i oparciu (u mnie w tamtym roku było łączenie oparcia do kostki pod siedzeniem - w tym przerwany drut w siedzisku)
-
Montaż tempomatu A4 B5
Dzięki. jutro to sprawdze bo zaraz do pracy ---------- Post dopisany 21-07-2014 at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany 18-07-2014 at 13:22 ---------- Czujnik sprawdzony. Jest oK, ale tempomat dalej nie działa ;/ Sprawdzałem podłączenie przewodów kilka razy i niby wszystko jest w porządku. (silnik 1,9tdi afn)
-
Montaż tempomatu A4 B5
vag nie pokazuje błedu czujnika, a fizycznie gdzie on się znajduje?
-
Montaż tempomatu A4 B5
Hej. Dzisiaj poskładałem tempomat i mam mały problem. Przy kontroli tempomatu vag nie pokazuje mi reakcji na pedał sprzęgła. Tym samym tempomat nie działa. czy ktoś może wiec co mogłem namieszać lub co jest nie tak?
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
1. ford escort 1.8TD - bordowe kombi 2. A4 B5 1.9TDI - i też bordowe kombi
-
Skradzione
!!!!!!!!! UWAGA !!!!!!!!!!!! SKARDZIONO AUTO DNIA 05.08.2010 OK. GODZ 03:00 - 04:00 NA ULICY GWIAŹDZISTEJ W GŁOGOWIE SKRADZIONO SEATA IBIZE 1,4 TDI ZA CENNĄ INFORMACJE GDZIE AUTO MOŻE SIĘ ZNAJDOWAĆ BĄDŹ ŚWIADKOWIE ZDAŻENIA CZEKA NAGRODA PIENIĘŻNA !!!!!!!! NR TEL. 502-580-462 NR AUTA DGL 95XG ZDJĘCIA AUTA http://zapodaj.net/4dce6537136a.jpg.html http://zapodaj.net/ceb386017afb.jpg.html P.S. Auto kolegi ojca. Może gdzieś sie pojawi w waszej okolicy;/
-
[B5 ALL] Woda z klimatyzacji (klimy) cieknie na podłogę (zdjęcia)
Witam. Odświeże troszkę wątek bo tez mam taki sam problem. Czy ktoś mógłby wrzucić fotkę gdzie ten wężyk odpływowy się znajduje? Wczoraj spędziłem troche czasu pod autem i nie dałem rady go znaleźć. ;( a woda leje sie ciurkiem przy dużym upale ;(
-
[B5 AFN] Proszę o analizę błędów
było na forum... przeczyść kostke pod siedzeniem i powinno grac. A nastepnym razem wystarczy wpisać w wyszukiwarke nr błędu...
-
GŁOGÓW też żyje
Hej. Całkiem przypadkowo znalazłem ten wątek i też sie pisze na jakiegoś spocika
-
Prawdziwe przebiegi - kto powie prawde ?
3 m-ce 10tys
-
[B5 AFN]Belka tylna z sedana do avanta
Dowiedziałem sie, że najprawdopodobniej belka bedzie taka sama i do sedana jak i do avanta, ale jeszcz nie wiem jednego, czy ma znaczenie wersja silnikowa bezyna - diesel?? Jak ostatnio kupowałem tarcze do tyłu to byly różne rodzaje. Co myślicie?
-
[B5 AFN]Belka tylna z sedana do avanta
A na co mam zwrócić uwagę kupując belke? Bo np patrzac na moja nie widać zeby cos bylo nie tak a koło jednak ucieka do środka. I jeszcze jedno pytanko do kolegi marewel: jakie znaczenie ma stan tulejek?
-
[B5 AFN]Belka tylna z sedana do avanta
Witam. Jakiś czas temu miałem małą kolizję i dostałem lekko w tylne koło (praktycznie przetarcie). Ostanio jak auto stalo na podnosniku zauważyłem z lewa opona jest cała zdarta od środka. Pojechałem na geometrie i okazało sie że w lewym kole jest odchyłka o 7 (tak powiedział mechanik). Dokładnie nie był w stanie sprecyzować co jest uszkodzone i powiedziła, że najlepiej znaleźć nową belke żeby nie robić na chybił trafił. I teraz mam pytanko, czy pojechać jeszcze do kogoś i popytać czy bedzie w stanie spracyzować co sie stało czy poprostu kupić belke. I jeszcze jedno czy tylna belka z sedana będzie pasowała do avanta? Czy znaczenie ma też wersja silnikowa? Z góry dzieki za odpowiedzi
-
[ALL] Problem z VAGiem
Też miałem podobny problem. Przejściówka na usb była winowajcą. Kup sobie karte PCMCIA na RS232 i bedzie działać. Mi pomogło
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cze wszystkim. Od dzisiaj jestem ,mam nadzieje szcześliwym, posiadaczem A4 kombi, 1,9TDi. Jak narazie autko sprawia same pozytywne niespodzianki. Zdjątka wrzuce jak troszke doprowadze do porządku samochód. Pozdrawiam
PATENT
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta