Treść opublikowana przez Daduś
-
seryjne czy obnizajace sprezyny Proszę o pomoc w sprawdzeniu
twardsze , teraz mam gwint ta-techniks
-
seryjne czy obnizajace sprezyny Proszę o pomoc w sprawdzeniu
Według mnie jezdzilo mi sie na nich bardzo dobrze dodajac to ze byl duzo nizej niz seryjne
-
seryjne czy obnizajace sprezyny Proszę o pomoc w sprawdzeniu
tak
-
seryjne czy obnizajace sprezyny Proszę o pomoc w sprawdzeniu
ile moga byc warte ?
-
seryjne czy obnizajace sprezyny Proszę o pomoc w sprawdzeniu
Witam , czy moze ktos powiedzieć co to za sprezyny ? byly w moim aucie audi a4 b5 przedlift sedan 1.9 tdi
-
Nie działająca klimatyzacja
to sprawdze to jutro, dzisiaj udalo sie polaczyc vagiem z klimatronikiem i takie bledy pokazalo;
-
Nie działająca klimatyzacja
chodzi Ci o sprawdzenie kompresora klimatyzacji ? a gdzie dokladnie podać mu 12 v ?
-
Mruganie kontrolki swiec zarowych
Jednak to bedzie czujnik stopu tylko teraz pytanie ktory to jest bo patrzylem i sa jakies dwa czujniki kolo pedała ?
-
Nie działająca klimatyzacja
klima juz nie wlacza sie od dłuszego czasu gdy bywalo po 18'C (stopni), próbowałem sie laczyc z klimatronikiem przez program ''opolski vag '' ale nie mogl sie polaczyc a klimatronik posiada pare bedów ktorych nie usune poniewaz klimatronik jest z drugiego liftu a ja mam auto przedliftowe i byl on zakladany i brakuje czujnikow. Zczytałem błedy klimatronikiem przez kombinacje kodów i pokazało takie błedy : 20,1 7,1 50,3 6,1
-
Nie działająca klimatyzacja
miałeś juz podobna sytuacje ? moim zdaniem gdy by byla to kostka stacyjki to by nie zapalił auta
-
Nie działająca klimatyzacja
Od pewnego czasu nie działa mi klimatyzacja włacza sie lecz nie chlodzi zimnym powietrzem. Serwis klimatyzacji pełny był robiony ok 4 miesiecy temu
-
Cieknący olej spod pokrywy zaworów
Co myślicie o tej uszczelce http://allegro.pl/uszczelka-pokrywy-zaworow-audi-80-a4-b5-a6-1-9tdi-i4835355401.htmlzobacze jeszcze ile ori kosztuje ale pewnie dużo wiecej
-
Cieknący olej spod pokrywy zaworów
na silikonie dac uszczelke ?
-
Cieknący olej spod pokrywy zaworów
Wymieniłem uszczelke pod pokrywa zaworów bo ciekła olej , założyłem uszczelkę firmy TOPRAN ale po przebiegu ok 3tys zaczela znowu cieknac to sciagnelem wyczyscilem uszczelke posmarowalem masa uszczelniająca na wyska temperature i wytrzymalo moze ok 10tys i dalej cieknie. Co teraz zrobic? założyc uszczelke z lepszej firmy ?
-
Mruganie kontrolki swiec zarowych
świecą ale u mnie tez moze być błąd bo zalozylem paski ledowe na swiatło stopu
-
Mruganie kontrolki swiec zarowych
Moze i to wina czujnika hamulca bo mam od paru miesiecy bład 741, ale nigdy mi nie blykały swiece zarowe
-
Mruganie kontrolki swiec zarowych
właśnie chodzi o to ze podłączyłem waga i zero bledów
-
Mruganie kontrolki swiec zarowych
Witam, ostatnio pod czas jazdy na odcinku 20km kontrolka swiec zarowych blykala dwa razy po 10min ciągle. Co moze byc przyczyna, moze ktos mial taki problem i zna juz przyczynę ? Proszę o pomoc
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Siadla bajecznie przydala by sie jeszcze galka do lolekcji
-
[ALL B5] by Daduś
musze je odswieżyć i zastanawiam sie odrazu nad zmiana koloru na cos innego niz ori \ Nowe zdjecia na pierwszej stronie
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
czekam na fotki jak bedzie siedzieć w aucie
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Super wyszły te zaciski
-
[ALL B5] by Daduś
jaki kolor proponujesz ?
-
[ALL B5] by Daduś
zastanawiam sie nad kolorem szarym
-
[ALL B5] by Daduś
przymiarka hamulców 312 Dzisiaj wpadły alusy z b6 na zime w jaki kolor proponujecie je pomalować ?