Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daduś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Daduś

  1. czekam na okazje zobaczenia jej z bliska
  2. musimy ustalić kiedy
  3. nie widzę nic na przeszkodzie
  4. dzis d*pa zbita a jutro hmmm no moze moze ale wolal bym w tygodni oprucz jutra. spiszemy sie a co wybywasz? ---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ---------- opowiadaj co tam rzerabiasz a magiel wylał? tak magiel wylał , zamowiłem uszczelniacze i bede próbował samemu zakładać jak narazie to tak skromnie bo zmieniam lampy tył na polift , kierownice poliftową , lampke podsufitki z lifta i lampki w drzwiach czerwone i białe. To powodzenia z maglem z a modami fajnie i pomalutku. nie dziekuje Frimuś mam nadzieje, że bedziemy mogli razem spotkać sie na spocie
  5. dzis d*pa zbita a jutro hmmm no moze moze ale wolal bym w tygodni oprucz jutra. spiszemy sie a co wybywasz? ---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ---------- opowiadaj co tam rzerabiasz a magiel wylał? tak magiel wylał , zamowiłem uszczelniacze i bede próbował samemu zakładać jak narazie to tak skromnie bo zmieniam lampy tył na polift , kierownice poliftową , lampke podsufitki z lifta i lampki w drzwiach czerwone i białe.
  6. Dokładnie koledzy mona i bez modów ale robie własnie maglownice a mody robie przy okazji bo i tak auto jest uziemione
  7. jak tylko skoncze montowac mody to moge sie wybrać
  8. Jestem tu od niedawna i chętnie bym się wybrał na spota
  9. Mam takie małe pytanko, jaka może być to firma i ile mogą być warte ?
  10. jest ktoś tu z okolic Głubczyc ?
  11. Daduś odpowiedział(a) na kristek1900 temat w 1.9TDI
    tez mam podobny problem tylko u mnie z rana gdy się pierwszy raz pali to ciezko pali a potem juz normalnie, moze byc wina cofającego sie paliwa ?
  12. Daduś odpowiedział(a) na fireman tom temat w 1.9TDI
    tak jak mowi Lukasz_N , oring znajduje sie pod chlodniczka olejowa ktora jest zakręcany na 32 klucz
  13. ładna 90-tka , nowe lampy by go odmłodziły
  14. 1.9 90km 95r 306 tysi
  15. Pojawienie się błędu 00519 po wyczyszczeniu kierowniczek turbiny oraz wpadanie w tryb awaryjny. W czym może tkwić problem ?
  16. kolego jak doświetliłeś w swojej a4 wskazówki ?
  17. zrobiłem tylko tarcze od temperatury oleju bo resztę nie zdarzyłem
  18. usunąłem czerwona farbę spod tarcz zegarów zmywaczem do paznokci , a następnie zwykła żarówkę zastąpiłem ledową, jutro podeśle fotki z moich prac
  19. jest możliwość wymiany na inna ?
  20. w moim liczniku są żarówki , po wymianie na inny kolor nie daj oczekiwanego efektu.
  21. Witam, Jak zrobić aby licznik był podświetlany na kolor biały jak w liczniku poliftowym ?
  22. Co może być przyczyna występowania błędu 01274 i jak go usunąć ?
  23. Jak tam żyjecie ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.