Treść opublikowana przez Daduś
-
[B7 ASB] Audi b7 Na owms 19
czekam na okazje zobaczenia jej z bliska
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
musimy ustalić kiedy
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
nie widzę nic na przeszkodzie
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
dzis d*pa zbita a jutro hmmm no moze moze ale wolal bym w tygodni oprucz jutra. spiszemy sie a co wybywasz? ---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ---------- opowiadaj co tam rzerabiasz a magiel wylał? tak magiel wylał , zamowiłem uszczelniacze i bede próbował samemu zakładać jak narazie to tak skromnie bo zmieniam lampy tył na polift , kierownice poliftową , lampke podsufitki z lifta i lampki w drzwiach czerwone i białe. To powodzenia z maglem z a modami fajnie i pomalutku. nie dziekuje Frimuś mam nadzieje, że bedziemy mogli razem spotkać sie na spocie
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
dzis d*pa zbita a jutro hmmm no moze moze ale wolal bym w tygodni oprucz jutra. spiszemy sie a co wybywasz? ---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:05 ---------- opowiadaj co tam rzerabiasz a magiel wylał? tak magiel wylał , zamowiłem uszczelniacze i bede próbował samemu zakładać jak narazie to tak skromnie bo zmieniam lampy tył na polift , kierownice poliftową , lampke podsufitki z lifta i lampki w drzwiach czerwone i białe.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Dokładnie koledzy mona i bez modów ale robie własnie maglownice a mody robie przy okazji bo i tak auto jest uziemione
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
jak tylko skoncze montowac mody to moge sie wybrać
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jestem tu od niedawna i chętnie bym się wybrał na spota
-
Jaka to moze być firma alusów i czy warto kupić ?
opłaca sie to kupic ?
-
Jaka to moze być firma alusów i czy warto kupić ?
Mam takie małe pytanko, jaka może być to firma i ile mogą być warte ?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
jest ktoś tu z okolic Głubczyc ?
-
Problem z odpalaniem
tez mam podobny problem tylko u mnie z rana gdy się pierwszy raz pali to ciezko pali a potem juz normalnie, moze byc wina cofającego sie paliwa ?
-
Cieknie olej nad filtrem
tak jak mowi Lukasz_N , oring znajduje sie pod chlodniczka olejowa ktora jest zakręcany na 32 klucz
-
[ALL B5] avant 1.9 TDi by Imker
ładna 90-tka , nowe lampy by go odmłodziły
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
1.9 90km 95r 306 tysi
-
blad vag 00519 oraz wpadanie w tryb awaryjny
Pojawienie się błędu 00519 po wyczyszczeniu kierowniczek turbiny oraz wpadanie w tryb awaryjny. W czym może tkwić problem ?
-
Białe podświetlanie licznika
kolego jak doświetliłeś w swojej a4 wskazówki ?
-
Białe podświetlanie licznika
zrobiłem tylko tarcze od temperatury oleju bo resztę nie zdarzyłem
-
Białe podświetlanie licznika
usunąłem czerwona farbę spod tarcz zegarów zmywaczem do paznokci , a następnie zwykła żarówkę zastąpiłem ledową, jutro podeśle fotki z moich prac
-
Białe podświetlanie licznika
jest możliwość wymiany na inna ?
-
Białe podświetlanie licznika
w moim liczniku są żarówki , po wymianie na inny kolor nie daj oczekiwanego efektu.
-
Białe podświetlanie licznika
Witam, Jak zrobić aby licznik był podświetlany na kolor biały jak w liczniku poliftowym ?
-
Bład 01274 klimatronika
Co może być przyczyna występowania błędu 01274 i jak go usunąć ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jak tam żyjecie ?