Treść opublikowana przez Daduś
-
[ALL B5] by Daduś
Mała zapowiedz przodu pic hosting
-
[ALL B5] by Daduś
Dzisiaj udało mi sie dorwać; - drzwi lift - błotnik -lusterka lift -nadkola -ramki elektryczne tył + wiazka + raczki -zderzek tył +slizgi -pompa wspomagania z 2,5 how to screenshot on windows
-
[ALL B5] by Daduś
dla mnie nic nie jest dziwnego co zmieniam w tym aucie po prostu chce zrobic wszystko samemu tak jak ja chce i w przyszłość mieć go jako drugie auto
-
[ALL B5] by Daduś
wlokno szklane
-
[ALL B5] by Daduś
A coś więcej na ten temat? kupujesz komplet pomarańczowych kierunkowskazów z opla astry i wycinasz ---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ---------- Tak sytuacja upload gif from url
-
[ALL B5] by Daduś
obrysy wycinałem z kierunkowskazów
-
[ALL B5] by Daduś
Przyszedł czas na zmiane; 4szt gum sanek łażyska tył filtr pyłkowy weglowy + nabicie klimy boczki skóra panel pod 4x elektryczne szyby słupki z lifta imgupload free picture upload free upload image
-
moduł spalonych zarówek w a4 b5
Gdzie znajdę watek o tym na forum ? próbowałem dać zarówki aby zwiększyć opór ale gdy je podłacze to ledy wogóle sie nie właczą
-
[ALL B5] by Daduś
Dzisiaj wpadło podszybie poliftowe:decayed: upload a gif img upload
-
[ALL B5] by Daduś
Dzisiaj wpadł uchwyt na kubek do konsoli oraz Lusterko wsteczne poliftowe image free hosting post image
-
[ALL B5] by Daduś
Niebawem zjawi sie gwint ---------- Post dopisany 23-05-2014 at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2014 at 07:35 ---------- Wpadły Ledy na światło pozycji i stopu upload a gif
-
moduł spalonych zarówek w a4 b5
Wie ktoś moze gdzie znajduje sie moduł spalonych zarówek w a4 b5 ? czy mozna go odłączyc aby nie pokazywał mi błedu przez zastosowanie żarówek led?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
tak siedza juz w audiku a skad masz info o nowych felach ?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Co tam chłopaki słychać u was ?
-
[B5 1Z] A4 TDi
wiem cos na temat silnika 1z kawał dobrej roboty, oby tak dalej
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
zbieraj graty i zakładaj dobrze wypasiany srodek widzę , powodzenia w modach
-
[ALL B5] by Daduś
popielniczki nie ma
-
[ALL B5] by Daduś
Dzisiaj w silniku został wymieniony ; -Pasek rozrządu Dayco -Rolki napinające x2 ruville -Pompa wody ruville -Sprzegiełko alternatora ruville -wężyki podciśnienia -uszczelniacze wału x2 post img imageupload Niebieska alcantara pokryła dekory windows screen capture oraz wpadł nowy kolektor ssący
-
[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE
jak jedzie audi z zderzakiem zielonym to każdy już wie ze to Mateusz
-
Bład vaga 597
jak prawidłowo je ustawić ,jeszcze po szlifie rantów tarczy zaczął mi pedał podbijac przy hamowaniu , co moze być przyczyną ?
-
[ALL B5] by Daduś
Gdzie? Kierownica lift, kratki z lifta, 2 din, czarna ramka grila, lampy usa zapewne by gwerty, lekko go obniżył. To już chyba dobra podstawa żeby powiedzieć że auto już zaczyna fajnie wyglądać Sa tacy co sie spuszczaja nad byle jakim 18 calowym kołem i robią najpierw naklejki a potem mechanike, ale jak kto woli. Kolega zaczyna w dobrej kolejności i tak trzymać Dzięki Raf_kk za dobre słowa parę gratów juz wpadło i wszystko jest rezane własnymi rekami a lampy tez robiłem sam tylko pomysł wziąłem z forum:wink: na wszystko przyjdzie czas i pora
-
[ALL B5] by Daduś
Zapraszam do oglądnięcia Mojego auta Stałem się posiadaczem A4 b5 z 95r z silnikiem 1.9 90km. Auto nabyłem lutego 2013r po długich poszukiwaniach. W aucie było parę rzeczy do wymiany takich jak: wymiana przedniej szyby bo była pęknięta, dywaniki, wypranie tapicerki, polerka lakieru, zakup alufelg słonecznych 15cal oraz pomalowanie w czarny metalik oraz wymiana podzespołów eksploatacyjnych. Auto posiada na wyposażeniu; 2x Air Bag Klimatronik 2x elektryczne szyby 2x elektryczne lusterka składana tylna kanapa komputer pokładowy Pełny FIS Centralny zamek W aucie zostało wymienione : Amortyzatory KYB z tyłu + osłony tuleje tylnej belki / gumy stabilizatora / komplet wahaczy przód sprzęgło kompletne SACHS / olej w skrzyni / uszczelniacz wału poduszki skrzyni biegów / poduszki silnika Olej 10W40 / uszczelka pokrywy zaworów /oring chłodnicy oleju / uszczelka misy / Filtr oleju / Filtr powietrza czujnik podciśnienia oleju / króciec wodny wymiana tarcz z przodu i z tylu oraz kloców / pełna regeneracja zacisków wymiana drążka kierowniczego / wymiana przegubu lewego Pasek rozrządu Dayco / Rolki napinające x2 ruville / Pompa wody ruville / Sprzegiełko alternatora ruville/ wężyki podciśnienia/uszczelniacze wału x2 Zrobione; założone Xeony H7 600k lampy przednie poliftowe podświetlane kratki nawiewów oświetlenie Led w lampkach podgrzewane lusterka Gwint ta-techniks wycięty katalizator lampka podsufitki lift kierownica lift tylne lampy II lift lampki czerwone ostrzegawcze w drzwiach z przodu i z tyłu lampki białe w drzwiach z przodu i z tyłu podświetlanie nóg pasażerów z tyłu i z przodu kierowcy i pasażera gril lift Podświetlane klamki Białe boczne kierunkowskazy Kierunkowskazy USA Podświetlane klamki z tylu i z przodu konsola 2 din kierownica z esy lift Ledy w tylnych światłach na pozycje i stop słupki z lifta podszybie z lifta 4 boczki skóra klamki wewnętrzne czarny mat i zderzak USA lift podszycie poliftowe siedzenia skóra kubełkowe podgrzewane progi s4 Gałka z audi b6 s line dywaniki czarne nowe z aso W planach; Klapa usa Obecnie wygląda tak: image hoster free image host imgurl image hosting over 10mb free image hosting photo storage Kiedyś: images pic hosting image post
-
Prośba o identyfikację rzeczy czyli kto wie co to jest ?
Zwolniło się miejsce i otrzymałem dzisiaj nr wjazdowy, można mnie dopisać
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Bład Vaga 1206- sygnał zapłonu (obrotów)- brak , czy ktoś miał problem z tymi błędami po zmianie klimatronika z r95 na klimatronik 2din ?
-
Bład vaga 597
Bład vaga 597- Rożnicę w impulsach prędkości kół , Co może powodować występowanie tego błędu ?