Treść opublikowana przez Daduś
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
pewnie każdy coś reza i nie ma czasu napisać
-
podnoszenie sie i opadania wskazówki poziomu paliwa i szybo zapalająca sie rezerwa
jutro spróbuje wyczyścić styki w pływaku moze to pomoze
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
Dobre koło mocna gleba i nic więcej nie potrzeba
-
podnoszenie sie i opadania wskazówki poziomu paliwa i szybo zapalająca sie rezerwa
Wskaźnik poziomu paliwa gdy jest mało paliwa czasami lekko podniesie sie i opadnie do powszedniej pozycji i tak rz na jakiś czas parę razy , drugi problem polega na tym ze kontrolka rezerwy włącza się poniżej 9l i po jakimś czasie jazdy sie wyłączy a potem znowu sie włączy a gdy poziom paliwa osiągnie 5l świeci cały czas kontrolka.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
sam widziałem
-
Wycięcie środkowego tłumika w A4 B5 1.9TDI
Ładnie to brzmi ale przy pierwszej kontroli zabierają dowód
-
Wycięcie środkowego tłumika w A4 B5 1.9TDI
to czekamy na filmik jak chodzi
-
Wycięcie środkowego tłumika w A4 B5 1.9TDI
Podobnie chodzi
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
ładnie prezentuje sie autko
-
[B5 AFN] A4 Patrycjusza _gewinde_18"_
Zakładaj lampy poliftowe z przodu i będzie miodzio
-
Wycięcie środkowego tłumika w A4 B5 1.9TDI
ja dzisiaj podjąłem sie wyciecia srodkowego tłumika i teraz słychać delikatny gwizdanie turbiny na wolnych obrotach
-
Wycięcie środkowego tłumika w A4 B5 1.9TDI
Czy ktoś juz z was wycinał środkowy wydech w tdi , jeśli tak to Proszę o opinie ?
-
Kierunkowskazy USA styl
Przymierzam się do przeróbki kierunkowskazów na styl USA i poszukuje gniazda żarówki kierunkowskazu na żarówkę dwuwłókową , z jakiego auta podpasuje takie gniazdo ?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
heheh xd
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Tez zastanawiam sie nad zakupem pianownicy
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
Mam problem z klimatronikiem bo nie reaguje na przyciski od nawiewu środkowego ,dolnego oraz Ciepłe zimne powietrze ?
-
Naprawa turbiny
Regeneracja Turbosprężarki - Naprawa i Montaż Turbin samochodowych polecam zakład w Łodzi bardzo dobra obsługa
-
Sobotni Spot w KK 1.03.2014
To jak chłopaki z tym spotem ?
-
Jak odkodować radio gdy nie ma kodu
Napisalem na stronie koddoradia.pl i odpisali, ze trzeba odczytac kod z pamieci radia. Czy juz kiedy mial ktos z tym doczynienia ?
-
Sobotni Spot w KK 1.03.2014
Zawsze mozesz cos podpatrzeć i cos sie dowiedzieć
-
Sobotni Spot w KK 1.03.2014
wpadaj bez, musi byc nas wiecej bo inaczej spot nie odbędzie sie
-
Sobotni Spot w KK 1.03.2014
szkoda Szefcio, że Cie nie bedzie
-
Sobotni Spot w KK 1.03.2014
Tak ok 15 -16 godziny
-
Sobotni Spot w KK 1.03.2014
Witam wszystkich Organizuje spot na terenie carrefour ( koło Castoramy ), podczas spotu będę dysponował vagiem i porada techniczną, zajmuje sie tez przerabianiem zwykłych lampek na oświetlenie ledowe. Wszystkich chętnych Proszę o zapisywanie sie pod tematem a ja będę dopisywał chętne osoby do listy. Godzina jest jeszcze do ustalenia niech każdy napisze kiedy mu naj lepiej pasuje a mu ustalimy wspólnie godzinę. Jeśli nie jesteś pewny 100% ze będziesz nie deklaruj się! , jestem osoba z miejscowości Głubczyce ok 40km ok kk i nie mam zamiaru sie rozczarować czyjąś nieobecnością. Lista : 1.dadus121 2.Mati_23 3.Someonik 4.Dawidosss_88 5. 6. 7. 8. 9. 10. MIN 10 OSÓB do Piątku 22.00
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Chłopaki to jak z tym spotem sobotnim ? narzucamy dokładny termin i robimy listę ! Niech każdy napisze o której mu pasuje i postaramy sie wybrać dogodna godzinę. Ja proponuje 15