Treść opublikowana przez etines8
-
Spocik Lubuski :)
To zmieniaj czym prędzej, bo gumy szybciej się ścierają
-
Spocik Lubuski :)
Jak wolne dopisze to wpadam
-
Opcja Aux w MMI - gdzie jest wejście do jacka?
Dzięki muszę poszukać jak to zrobić dla systemu B&O.
-
Opcja Aux w MMI - gdzie jest wejście do jacka?
Może tak być, ze tego nie mam porostu i tylko się wyświetla w mmi ?
-
Opcja Aux w MMI - gdzie jest wejście do jacka?
Witam, kupiłem niedawno autko i znalazłem opcje w MMI Aux, czy to jest równoznaczne z tym iż posiadam ta funkcję? Bo szukałem wtyczki gdzie mogę ja podpiąć, w podłokietniku nie ma, kos wie gdzie to jeszcze występuje?.
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Witam, jak wygląda przełożenie elektrycznych szyb z b6 do b7, czy wszystkie komponenty będą p&p?Schemat będzie ten sam?
-
Hamulce z a4 b6/7 do a3 8p
Skasowali oj bo jak wchodzę w moje posty to jest w temacie "OUT"
-
Hamulce z a4 b6/7 do a3 8p
Masz racje, buraki zobacz co oni wypisuja, moj post skasowali -.- Dzięki za informacje http://www.a3-club.net/forum/showthread.php?22763-Hamulce-swap-280mm-gt-288mm-gt-312mm-gt-345mm-i-wi%EAksze/page7 "niektore 1.9 (niezaleznie od wersji wyposazenia, kodu silnika,rocznika) maja hamulce 288, a niektore 280, wtedy sa zespolone i trzeba wymieniac wszystko. to czy akurat z a4 b6 beda pasowac, na moj gust tak, skoro podchodza z passata, a to raczej to samo.. najlatwiej miec numery czesci, wtedy mozna sie dokopywac."
-
Hamulce z a4 b6/7 do a3 8p
To wprowadzili mnie w błąd, bo na forum a3club pisała "Miro" udzielający się w co 2 poście, że to jak passat i będzie pasować
-
Hamulce z a4 b6/7 do a3 8p
Potrzebuje konkretnej odpowiedzi, czy hamulce z modelu a4 b6/7 silnik 3.0TDI 320/288 bedą pasować do a3 8p 2.0tdi quattro?
-
Klimatyzacja nie grzeje, brak napięcia na silniczkach
wydaje mi się ze nie, bo caly czas leci zimne powietrze
-
Klimatyzacja nie grzeje, brak napięcia na silniczkach
Witam, mam taki problem od wczoraj, temperatura w aucie spadła bardzo nisko mimo podwyższania temperatury na klimatronicu i przejechaniu ok. 40km, nie leciało cieple powietrze. Przeskanowałem klimę i wyskoczyły mi takie błędy. Próbowałem je skasować, wracały, sprawdziłem bezpiecznik, sprawny. Macie jakaś poradę, jak to naprawić? 1809 Nie znany kod błędu zablokowany lub brak napięcia 1810 Nie znany kod błędu zablokowany lub brak napięcia 1206 Sygnał zapłonu (obrotów) - brak nieprawidłowy sygnał
-
Z KLIMY wieje tylko zimnym
a jak są błędy? Bo jestem w takie sytuacji
-
Wymiana panela Concert II
U mnie brakuje, chromowanej listwy orientuje się ktoś gdzie to dostane?
-
Jak zamontować W5W w miejsce H6W?
dzieki ;D
-
Brak ostrzeżenia dźwiękowego przy "rezerwie"
a który to bezpiecznik?
-
Jak zamontować W5W w miejsce H6W?
Widziałem, że co niektorzy w miejsce pozycyjek uzywaja W5W Osram LED, pytanie jak mam to zrobić skoro mam tam zarowki z gwintem H6W? Adapter, nie jest dostępny w Polsce. http://www.cit-ltd.co.uk/product-pol-3974-Przejsciowka-BA9s-na-W5W-z-Rezystorem.html http://allegro.pl/zarowki-led-osram-t4w-ba9s-ledriving-6000k-2szt-i4472212868.html http://allegro.pl/osram-t4w-ba9s-ledriving-6000k-zarowka-led-zarowki-i4501144607.html Te podejdą?
-
[ALL B7] Montaż kierownicy podgrzewanej - jaka taśma
powiedzcie mi czy ta taśma będzie działać, bo dopisek zamiennik dziwnie mi brzmi ;P NUMER CZĘŚCI: 4F0953549A ZAMIENNIK: 4F0953549B 4F0910549 ZAMIENNIK: 4F0953549 4E0953503A 4E0953521 4E0953541 ZAMIENNIK: 4E0953541B http://allegro.pl/4f0953549a-przelacznik-zespolony-audi-a6-4f-i4504426772.html
-
Brak ostrzeżenia dźwiękowego przy "rezerwie"
Witam, mam takie problem mianowicie gdy, zapala mi się rezerwa na liczniku brak ostrzeżenia dźwiękowego. Podobnie jest, gdy otworze drzwi i mam zapalone światła. Wydaje mi się, ze przestało to działać jak uszkodziłem wiązkę, gdzieś kolo silnika, uderząc w próg zwalniający, nie działa po tym zdarzeniu parę innych rzeczy, np. światła przeciwmgielne i klakson. Wiązką jest sprawa zrobił ja mechanik pozostałe rzeczy działają tylko nie mam sygnałowy ostrzegawczych. Macie jakieś solucje?
-
Nie świeci lampa (światła mijania)
Tylko ze ona przestała mi świecić wcześniej, przed zakupem palnikow ---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ---------- dzieki za pomoc
-
Nie świeci lampa (światła mijania)
No czy kupiłem ory. tak szukam na yt i nic nie ma konkretnego.
-
Nie świeci lampa (światła mijania)
o dzieki przyda sie ten link raczej tak, jak to sprawdzić?
-
Nie świeci lampa (światła mijania)
kupiłem osramy D1S COOL BLUE INTENSE, a przetwornice mam Valeo
-
Nie świeci lampa (światła mijania)
Witam, wymieniłem palniki d1s na nowe, i nie świeci dalej jedna lampa, czy to może być przetwornica? Czy coś innego? jak to najlepiej sprawdzić?
-
Jakie żarówki użyć H5W Czy H6W
No masz racje, myslalem ze cos moze znajde ladnie swiecacego