Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fatboy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fatboy

  1. Jak już poprowadzisz to daj znać jak to robiłeś bo planuję kupić czerwone od polifta i zamontować w boczek od przedlifta. Interesuje mnie jak to siedzi od tyłu jakiś zaczep klejone itd ??[/QUOTE] ---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:52 ---------- w warsztacie jest temat poszukaj sobie
  2. :siema:kapeluszniki:decayed:
  3. fatboy odpowiedział(a) na rhinbac temat w 1.8
    tak 1 nad kolektor ssący 2 do odmy
  4. Dzięki za spota szkoda tylko że taki skwar był
  5. No ja z arkiem będę ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- Bo się spieszyłem i nie miałem czasu jechać na stacje 3 km dalej mimo,że orlen był po drodze jak jechałem. Wiedząc że mają syf paliwo i dalej tam tankowac to brak słów
  6. To po c**ja lejesz na orlenie
  7. liste na spota ktoś robi
  8. najpierw zmień stacje i zatankuj sprawdź czy to na pewno wina paliwa
  9. Bo ja miałem gowniane i kiepsko świeciły
  10. Dobre dzienne nie są zle
  11. Fiu Fiu sporo tego od początku
  12. Zapraszamy czym więcej tym lepiej To zależy o których jeszcze nie wiesz
  13. siema dyrektorze:banan: ---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- spoko zapraszamy:decayed: ---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- jeszcze sie soba nacieszycie
  14. A jak
  15. pierun wi co to za firma albo dopytać albo odpuścic bo cena jak za no name wydaje mi się troszkę duża
  16. Mnje 40% wystarczy
  17. Już kupiłem w przezmierowie w profixie czy jakoś tak puszka 400 ml 35 pln
  18. ale to na koninie czy dzie indziej?
  19. ul. Stróżyńskiego 9
  20. kaj macie te scieme szyb?
  21. ta znalazłem go na style:wink: ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- Gdzie w poznaniu nabijaja lakiery w spraye?
  22. narazie zostaw ori sreberko jak postawisz sytą glebe rzędu 59cm to możesz myśleć o kolorku ---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- mówie ci zostaw ori przynajmniej na razie a będziesz zadowolony
  23. zna ktoś może to autko?
  24. młody lepa na spocie sie należy:baseball:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.