Treść opublikowana przez fatboy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jak już poprowadzisz to daj znać jak to robiłeś bo planuję kupić czerwone od polifta i zamontować w boczek od przedlifta. Interesuje mnie jak to siedzi od tyłu jakiś zaczep klejone itd ??[/QUOTE] ---------- Post dopisany at 14:52 ---------- Poprzedni post napisany at 14:52 ---------- w warsztacie jest temat poszukaj sobie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
:siema:kapeluszniki:decayed:
-
Odpowietrzanie silnika (ODMA)
tak 1 nad kolektor ssący 2 do odmy
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dzięki za spota szkoda tylko że taki skwar był
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No ja z arkiem będę ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- Bo się spieszyłem i nie miałem czasu jechać na stacje 3 km dalej mimo,że orlen był po drodze jak jechałem. Wiedząc że mają syf paliwo i dalej tam tankowac to brak słów
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To po c**ja lejesz na orlenie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
liste na spota ktoś robi
-
Spoty Słupecko - Konińskie
najpierw zmień stacje i zatankuj sprawdź czy to na pewno wina paliwa
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Bo ja miałem gowniane i kiepsko świeciły
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dobre dzienne nie są zle
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Fiu Fiu sporo tego od początku
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Zapraszamy czym więcej tym lepiej To zależy o których jeszcze nie wiesz
-
Spoty Słupecko - Konińskie
siema dyrektorze:banan: ---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- spoko zapraszamy:decayed: ---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ---------- jeszcze sie soba nacieszycie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A jak
-
Spoty Słupecko - Konińskie
pierun wi co to za firma albo dopytać albo odpuścic bo cena jak za no name wydaje mi się troszkę duża
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
Mnje 40% wystarczy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Już kupiłem w przezmierowie w profixie czy jakoś tak puszka 400 ml 35 pln- Spoty Słupecko - Konińskie
ale to na koninie czy dzie indziej?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ul. Stróżyńskiego 9- Spoty Słupecko - Konińskie
kaj macie te scieme szyb?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ta znalazłem go na style:wink: ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- Gdzie w poznaniu nabijaja lakiery w spraye?- Spoty Słupecko - Konińskie
narazie zostaw ori sreberko jak postawisz sytą glebe rzędu 59cm to możesz myśleć o kolorku ---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- mówie ci zostaw ori przynajmniej na razie a będziesz zadowolony- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zna ktoś może to autko?- Spoty Słupecko - Konińskie
młody lepa na spocie sie należy:baseball: - Spoty Słupecko - Konińskie