Treść opublikowana przez skPEPE
-
montaż grilla
ja tam nie mam problemu z otwieraniem, w wiekszosci aut trza wsadzic reke miedzy macha a zderzak
-
montaż grilla
tak wyglada u mie potrzebna kontowka, wiertarka i nitownica
-
ciężko odpala..po odpaleniu strzela po dodaniu gazu
masz kata ??w innym aucie nie audi spotkalem podobny przypadek, chopaki zdjeli glowice itp itd nic, odpieli kolektor wydechowy bo tam byl kat i auto wchodzilo na obroty
-
Alarm Fox
czyli wystarczy zalozyc bez zmieniania ustawien i wsio hula gdzies byl opis na forum to se kukne gdzie dokladnie co idzie, thx za info
-
Alarm Fox
Witam, posiadam goły kluczyk bez centalnego z pilota. Mam alarm firmy FOX i chciałbym go załozyc ale zanim sie zabiore chciałem sie spytac czy ktos go zakładał do b5?? Z podłaczeniem kabli to dam se rade tylko z centralnym moze byc klopot. Normalnie współpracuje z silownikami mechanicznymi ma tam jakis czas otwarcia, w instrukcji da sie wydłuzyc czas otwierania i zamykania. Pytanie czy to wystarczy by sterowac zamkami i nic nie zd....c. lub nie bydzie fiksował??
-
Żółte światła b5 IIlift, czemu?
A te ładowanie 13.11V masz bez obciazenie czy jak ?? Na wyłaczonych odbiornikach powinno byc powyzej 14V. Jesli masz tak z właczonymi swiatłami to sprawdzilbym aku i alternator
- rozrząd
- rozrząd
-
Dźwięk w A4 B5 2.4 V6 po wymianie katalizatorów
nie wiem jak w V6 jest wydech łaczony ale ja w moim 1.6 mam przeplotke zle wspawana tzn na skos ze tak powiem i gazy wylotowe przy wyzszych obrotach powoduja ze charczy i wq mie to
-
Od czego może być ten kluczyk?
jest to kluczyk z bagaznika dachowego prawdopodobnie firmy thule
-
Puka cos z przodu po lewej stronie
łączniki, wachacze, drążki kierownicze jedz na szarpaki powiedza co go boli
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
Przy kupnie było 187323km w pełnolatku po zajechaniu na warsztat i pogrzebaniu w srodku i pod maska znaeziono kartke olejowa z 270678km:decayed: i ksiazke serwisowa z dojcza i polski zatrzymujaca sie własniena 270678kmw 2010r wiec totalny amator cofal licznik:facepalm: szaczuje na jakies 330000
-
Puka cos z przodu po lewej stronie
zaczni od wachaczy
-
uderzanie,szarpanie
zadzwon do ASO podaj VIN i ci powiedza co masz ja tak zrobiłem i nie mam dwumasu
-
co to za przewód??
napewno jakis ''magik'' grzebal ale po h rozcinoł tyn kabel to ni wim:kwasny:
-
co to za przewód??
Od czego jest ten przewód czarny z zółtym paskiem?? Co tam powinno byc plus/masa?? jak plus to stały czy postacyjce. Na zdjeciu jest goły kabel a w peku przewodów znalazłem reszte kabel z oczkiem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka wszystkim, dwa dni temu zostałem posiadaczem a4 z 1995 Jak narazie stoi na podnosniku i sukcesywnie prace brna do przodu bo poprzedni własciciel nie dbał o nia zbytnio ://. Mam nadzieje ze szybko uporam sie z wszystkim i byda cieszył sie z jazdy pozdro 4 all.