Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skPEPE

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skPEPE

  1. skPEPE odpowiedział(a) na Piosal91 temat w Audi A4 B5
    ja tam nie mam problemu z otwieraniem, w wiekszosci aut trza wsadzic reke miedzy macha a zderzak
  2. skPEPE odpowiedział(a) na Piosal91 temat w Audi A4 B5
    tak wyglada u mie potrzebna kontowka, wiertarka i nitownica
  3. masz kata ??w innym aucie nie audi spotkalem podobny przypadek, chopaki zdjeli glowice itp itd nic, odpieli kolektor wydechowy bo tam byl kat i auto wchodzilo na obroty
  4. czyli wystarczy zalozyc bez zmieniania ustawien i wsio hula gdzies byl opis na forum to se kukne gdzie dokladnie co idzie, thx za info
  5. Witam, posiadam goły kluczyk bez centalnego z pilota. Mam alarm firmy FOX i chciałbym go załozyc ale zanim sie zabiore chciałem sie spytac czy ktos go zakładał do b5?? Z podłaczeniem kabli to dam se rade tylko z centralnym moze byc klopot. Normalnie współpracuje z silownikami mechanicznymi ma tam jakis czas otwarcia, w instrukcji da sie wydłuzyc czas otwierania i zamykania. Pytanie czy to wystarczy by sterowac zamkami i nic nie zd....c. lub nie bydzie fiksował??
  6. A te ładowanie 13.11V masz bez obciazenie czy jak ?? Na wyłaczonych odbiornikach powinno byc powyzej 14V. Jesli masz tak z właczonymi swiatłami to sprawdzilbym aku i alternator
  7. skPEPE odpowiedział(a) na skPEPE temat w 1.6
    dzieki wielkie
  8. skPEPE opublikował(a) temat w 1.6
    Witam chcac wymienic rozrząd pojechałem do sklepu po czesci, w sklepie sprzedawca zadał pytanie ile zębów?? i rybka nie wiem. Wiec pytanie takie same, ile ich jest i czy da sie sprawdzic bez rozbierania??
  9. nie wiem jak w V6 jest wydech łaczony ale ja w moim 1.6 mam przeplotke zle wspawana tzn na skos ze tak powiem i gazy wylotowe przy wyzszych obrotach powoduja ze charczy i wq mie to
  10. jest to kluczyk z bagaznika dachowego prawdopodobnie firmy thule
  11. łączniki, wachacze, drążki kierownicze jedz na szarpaki powiedza co go boli
  12. Przy kupnie było 187323km w pełnolatku po zajechaniu na warsztat i pogrzebaniu w srodku i pod maska znaeziono kartke olejowa z 270678km:decayed: i ksiazke serwisowa z dojcza i polski zatrzymujaca sie własniena 270678kmw 2010r wiec totalny amator cofal licznik:facepalm: szaczuje na jakies 330000
  13. zaczni od wachaczy
  14. zadzwon do ASO podaj VIN i ci powiedza co masz ja tak zrobiłem i nie mam dwumasu
  15. napewno jakis ''magik'' grzebal ale po h rozcinoł tyn kabel to ni wim:kwasny:
  16. Od czego jest ten przewód czarny z zółtym paskiem?? Co tam powinno byc plus/masa?? jak plus to stały czy postacyjce. Na zdjeciu jest goły kabel a w peku przewodów znalazłem reszte kabel z oczkiem
  17. Siemka wszystkim, dwa dni temu zostałem posiadaczem a4 z 1995 Jak narazie stoi na podnosniku i sukcesywnie prace brna do przodu bo poprzedni własciciel nie dbał o nia zbytnio ://. Mam nadzieje ze szybko uporam sie z wszystkim i byda cieszył sie z jazdy pozdro 4 all.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.