Treść opublikowana przez kocel
-
Audi A4B6 AWX kocel GTB2060VKLR 264KM 496NM
Fmic 230/500 W trasie zdarzały się temperatury 48 stopni na zewnątrz na wejściu 55 stopni, różnica zawsze oscylowała w granicach 8/10 stopni
-
Audi A4B6 AWX kocel GTB2060VKLR 264KM 496NM
-
Audi A4B6 AWX kocel GTB2060VKLR 264KM 496NM
Jedyna różnica u mnie trochę ciężej chodzi niż dwumas i terkota na wolnych obrotach za to trzyma jak wściekły zero uślizgów, nie ma też wibracji jak co niektórzy piszą. A tu zdjęcie z dzisiaj z trasy z Bośni i Hercegowiny
-
Audi A4B6 AWX kocel GTB2060VKLR 264KM 496NM
-
Audi A4B6 AWX kocel GTB2060VKLR 264KM 496NM
Licznik wymieniał Dominik z Afour-TUNE Zdjęć z przed modów brak a z teraz dopiero jak samochód wróci z wymiany zawieszenia i założenia przelotu.
-
Audi A4B6 AWX kocel GTB2060VKLR 264KM 496NM
Auto z roku 2003 zakupione w 2013 z wyposażeniem -siedzenia placki podgrzewane siedzenia kubełki materiałowe z b7 -szyby elektryczne x2 szyby elektryczne x4 -klimatronik -lusterka elektryczne podgrzewane i składane z pilota -nagłośnienie Bose -kierownica 3-ramienna -felgi 16x205x55 -zawieszenie 1BA -skrzynia 5b Zrobione -RNS-E z kamerą cofania+dvb-t -przyciemnione szyby tył -pełny fis -podłokietnik skóra -wymiana foteli na materiałowe sporty z regulacją lędzwi+wysuwane podnóżki+podgrzewane -kluczyk B7 -licznik kolor -oświetlenie wnętrza+tablicy led -lampy bihalogen -kierownica 3 ramienna z multifunkcją z B8 -ręczny+mieszek biggman -vfiz -zderzak przód s-line założony czeka na malowanie -gałka zmiany biegów Audi TT TTS 8S -felgi 18x225x45 -hamulce 320x288 -kubek wizytownik chrom -dzienne w długich+coming home -skrzynia 6b JWS -oświetlenie przestrzenie nóg, klamek, drzwi -szyby elektryczne x4 -listwy drzwi s-line -zawiesznie Blistein B12 Pro Kit Modyfikacje mechaniczne: -GTB2060VKLR (wirnik cnc) by TURBO - SPAW -pompowtryski AG+końcówki AL by Mariusz Kilianek -FMIC 230/500 +dolot z kwasówki by TURBO-SPAW -skrzynia 6-biegów+koło jednomasowe+tarcza kevlar. -MapSensor 4 Bar Wszelkie prace mechaniczne przy aucie by TURBO-SPAW Pomiar na 4-tym biegu . 264 PS / 496 Nm strojenie EDCtuning Otwock multimap mapy przełączane tempomatem WWE tuning Do zrobienia -listwy drzwi s-line czekają na założenie zrobione -podświetlenie przestrzeni nóg zakupione czeka na założenie zrobione -szyby elektryka tył zakupione czeka na założenie zrobione -podświetlane klamki zakupione czekają na założenie zrobione -zawiesznie Blistein B12 Pro Kit zakupione czeka na założenie zrobione -osłony progów w kolorze nadwozia zrobione -wydech przelot w trakcie -dekory szczotkowane aluminium -czarny sufit kupiony czeka na założenie zrobione -składane lusterka kupione czekają na założenie zrobione -bluetooth kupiony czeka na założenie zrobione -przełączanie map tempomatem w trakcie zrobione WWE tuning 20190620_184547.mp4
- Żarówki LED H7, czy warto ?
-
Żarówki LED H7, czy warto ?
Jeździłem na ledach do pierwszej jazdy w nocy w deszczu, jakbym świateł nie miał.
-
Wymiana skrzyni 5b na 6b
Może się komuś przyda Prędkości skrzyń przy 3000 obr i przy 4500 na 6 biegu 3000 obr 5B GBQ 6B HCK HCF JWS GBA 1B 27.4 25.9 25.9 27.38 26 2B 47.6 46.3 46.3 48.9 48 3B 76.22 74.03 69.4 78 74 4B 114.8 101.39 92.26 106 98 5B 151.12 135.43 119 142 126 6B 165.58 144.7 174 153 4500 obr 226.68 248.38 217 262 230
-
Wymiana skrzyni 5b na 6b
Dzięki za odpowiedź, zapytam jeszcze a którą skrzynię byście polecili, samochód trochę zmodzony Turbo 2060 VKLR ,fimic, sprzęgło jednomas z kevlarem moc koło 220km
-
Wymiana skrzyni 5b na 6b
Cześć padła mi skrzynia w audi a4b6 awx avant 5b GBQ chciałbym ją wymienić na 6b z dłuższymi przełożeniami jakiej skrzyni mam szukać. Podobno może być od 2.5 ale która żeby nie było problemu z odczytem prędkości
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Tak bez dystansu
-
Pytanie o fele 18" 8J ET45
Mam u siebie z oponą 235x40 na zawieszeniu 1BA nic nie obciera
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Zawieszenie 1BA
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Posiadam 18 i 8j et 45 z oponą 235x40 nic nie ociera. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Problem z licznikiem
Właśnie o to chodzi że nie gaśnie , wyświetla że do serwisu 11000 tys
-
Problem z licznikiem
Panowie cały czas wyświetla mi się serwis na liczniku , licznik nie pokazuje innych wskazań tylko ile do serwisu. Co to może być.
-
Światła długie zamiast krótkich
Panowie miałem problem ze światłami mijania świeciło tylko lewe światło mijania,dzisiaj wsiadłem do samochodu a tu jeszcze lepiej po włączeniu świateł mijania świeci lewe długie po przełączeniu na długie świecą mijania i lewe długie co to może być moduł elektryki z kocówką C czyli LOW
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć mam na imię Marcin od czerwca jestem właścicielem Audi a4b6 awx 2003 r, przejechałem nią do tej pory 12000tys km odpukać nic się nie psuje. Jeszcze raz witam wszystkich Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka