stramian

O stramian

Osiągnięcia stramian

Reputacja

1. Diesel-Servis Regeneracja pomp wtryskowych i wtryskiwaczy wszystko jesli chodzi o układ paliwowy Polecam tel 516-193-874 012 273-50-17 Zasań 261 http://www.pompywtryskowe.eu/
  2. Kolego raczej wiem z czym masz problem jest z pompą wtryskowa zajmuje sie tym na codzien wiec mozesz podjechac postaram sie pomoc tel 516193874 Powołaj sie na A4 klub naprawiam pompy na codzien i juz pare razy był taki przypadek wiec moze to jest to ale wiesz nie moge byc pewny do puki nie rozgrzebie i zobacze ale raczej podejrzewam to
  3. jeszcze nie stoi w garazu nie mam czasu sie nia zajac ale moze w tym tygodniu wkoncu ale zaczne od pompy wtryskowej.[br]Dopisany: 31 Marzec 2008, 20:38 _________________________________________________Panowie usterka usunieta ale dlaczego to obydwoje z elektrykiem nie wiemy autko oddałem do elektryka zeby mi tam porobił takie pierdoły a za silnik miałem sie brac po elektryku ale juz chyba nie musze bo przestało szarpac moc sie odnalazła tylko ze miedzy innymi sterownik dostał nowe oprogramowanie troszke mocniejsze i problem ustał ale dlaczego hmmmm???
  4. Sam jeszcze nie wiem narazie walnołem te zwłoki do garazu i nie mam czasu na nia ale pewnie pompa ale pochwale sie jak zrobie czyli pewnie koło 2009. :kox:
  5. Dlaczego twierdzisz ze na takich zarabiam???jak bym taki był to nie ruszał bym tematu takiego na forum.Pomyśl troche.
  6. i co ty myślisz ze za 1800 masz zregenerowana całą pompe?w duzym błędzie jesteś a tym bardziej w service bosch dobrze ze sa jeszcze tacy naiwniacy jak ty! * to jest forum techniczne, bez wycieczek osobistych proszę [Musashi]
  7. Wszystko fajnie tylko nie właściwy napęd jeszcze tylko Quattro i ok.
  8. Tak mi sie tez wydaje ze to pompa ale z regeneracja nie ma problemu bo sam ja sobie zrobie ale nie kosztuje to 5000 tylko 2.[br]Dopisany: 24 Marzec 2008, 22:12 _________________________________________________no i co Pany nikt nie ma żadnego pomysłu wiecej???
  9. najlepiej podłącz po vaga i zobaczysz co wypluje ja za regeneracje pompy wtryskowej płaciłem w serwisie boscha ze wszystkim z montażem i naprawą 1700żł gwarancja 2 lata może taniej znajdziesz ale ja wolałem pewne źródło bo pompa wtryskowa to ważny element i na tym się nie da oszczędzić ZA tą cene kolego to ci niewiele w tej pompie powymieniali napewno połowe gratow w pompie masz starych 1200 kosztuje sam korpus pompy a gdzie reszta wiec nie mow ze masz pompe po regeneracji bo masz tylko usuniętą usterke w niej i tyle.
  10. Dobra Panowie zostaw my na chwilke temat szarpania zkup my sie na chwilowym braku mocy czy nikt nie tawia na przepływomierz?ale na KTS wychodzi wszystko git?oco chodzi.?[br]Dopisany: 23 Marzec 2008, 09:54 _________________________________________________No i co?
  11. kolego popatrz na numery pompy wtryskowej a nie na silnik bo w jednym silniku byly montowane 3 numery pomp najlepiej znajdz numet taki sam jak ty miałes bo wtedy bedzie pewnosc ze chodzi tak jak ma chodzic zebys potem nie musiał szukac mocy.
  12. Panowie co z tym zrobic to dziwna sprawa miałem wczesniej A6 srebrne co po niektorzy kojaza i nie mialem takich jaj a to dopiero kupiłem i juz sie zaczyna jestem mechanikiem ale to mnie przerosło juz wszystko wysprawdzałem oprucz oczywiscie wałków bo o tym nawet nie chce myślec czy to moze bys koło dwumasowe?POMOCY.
  13. kolego pompa na bank moge ci pomoc bo tym sie zajmuje masz moj tel 516 193 874 powołaj sie na a4 klub.