Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kokee

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kokee

  1. Witam, czy można dokupić osłonę przeciwpyłowa która jest na tylnej zwrotnicy za łożyskiem?
  2. jakim momentem dokrecasz srube? zreszta jesli sruba sama w sobie wkreca sie z duzym oporem to juz jej odpowiedno nie dokrecisz
  3. wiem ale obawiałem się że jak zostawię pustą puchę to będę miał dziwny rezonasowy dźwięk - czy dokładnie to co mam teraz, jakby została pusta pucha to bym się nie dziwił temu co się dzieje ? u mnie właśnie w środku słychać ;/
  4. Witam, Katalizator był już w stanie agonalnym - jeden z wkładów się oderwał i obijał w puszcze - to postanowiłem go wywalić, z racji tego że u mnie w okolicy na skp często czepiają się jak nie widać katalizatora, a nawet słyszałem o przypadkach zatrzymania dowodu chciałem żeby pucha został. Zrobiłem to tak - rozciąłem katalizator, wywaliłem wkład, wstawiłem rurę w środek, tzn zrobiłem ładne porzejście z fi70 na fi 50, i postem z powrotem obspawałem ori puche, do tego w 1,8t jest taka cienka blacha na zewnątrz kata po założeniu której nie ma żadnego znaku że było coś grzebane. Niestety ku mojemu zaskoczeniu w pewnych zakresach obrotów jest sporo głośniej, ewidentnie jest to taki rezonujący dzwięk, czy jest ktoś kto wywalił kata w równie głupi sposób i może podzielić się spostrzeżeniami odnośnie dźwięku ? Pzdr
  5. Ciekawe jak z reklamacja...?
  6. Panowie, takie głupie pytanie... Oddałem zaciski 320 do regeneracji i gość wymalował je w całości tzn. były rozebrane ale pomalował też tą główną część aluminiową w której siedzi tłoczek. Otwór w którym siedzi tłoczek, otwory na śruby nietknięte. Czy to coś przeszkadza?
  7. kokee odpowiedział(a) na kokee temat w Audi A4 B6/B7
    Czyli co? Będzie coś z tego?
  8. kokee odpowiedział(a) na kokee temat w Audi A4 B6/B7
    Przednie też rozkrecilem na zero, a czego? Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
  9. kokee odpowiedział(a) na kokee temat w Audi A4 B6/B7
    Ekstra... Zaciski 320/288... Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
  10. kokee opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, Oddałem zaciski do piaskowania i malowania proszkowego, w zakładzie który to robił powiedzieli mi że robią takie rzeczy cały czas i z niczym nie będzie problemu. Przy odbiorze okazało się że wypiaskowali również wnętrze zacisku, tam gdzie pracuje tłoczek.... Ja zrobiłem wielkie oczy a gość mi na to że zawsze tak robią i nigdy nie mieli żadnych problemów. Jak to jest panowie bo jeszcze nie poskladalem tych zacisków, będzie to chodzić czy złom? Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka
  11. zaszkodzi to na klocki? w takim wypadku chyba odpuszczę, za dużo zabawy....
  12. Witam, pytanie pewnie z kategorii tych głupich, ale czy próbował ktoś cynkowania tarcz hamulcowych? Chodzi o to żeby nie rdzewiały na rancie i na styku z felgą i piastą i ogólnie ładnie wyglądały. Gra może i nie warta świeczki ale mogę takie coś mieć zrobione za przysłowiową flaszkę, ale pytam dlatego że jak ma to wytrzymać tylko co te fabryczne powłoki antykorozyjne to szkoda koledze d*** zawracać
  13. Witam, Nieznam się na sprzęcie car audio dlatego chciałem się dowiedzieć jak radio concert III (2din) wypada w porównaniu z JVC kdx 50 bt. Bo mam obecnie tego JVC i chce zmienić na concert. Chodzi mi tylko o jakość muzyki bo że concert będzie o wiele lepiej wyglądał to wiem Pozdrawiam Wysłane z mojego XT1068
  14. Niedługo będę miał JVC kdx50bt sprzedania. CD/mp3, aux, USB bluethoot, czerwone podświetlenie. Mogę zrobić zdjęcia jak to wygląda w a4 b6 bo jeszcze mam zamontowane. Wysłane z mojego XT1068

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.