Treść opublikowana przez walada1987
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja z chęcią ale dopiero po 20 dam rade Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak by ktoś chciał to mam moje gumy 17' lato na sell Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Myślałem nad tym :-D Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Stasiu na żywo lepiej wyglądają a poza tym mniej oklepane wzór dla vag niż cała reszta ori wzorów Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie panyowie. Mam taki dylemat wyboru laćków na lato w grę wchodzą dwa modele i oba są 19' 8j z tym że pompei ma et 35 a te drugie et 40, pompei nie ori tylko replika Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mam taki dylemat wyboru laćków na lato w grę wchodzą dwa modele i oba są 19' 8j z tym że pompei ma et 35 a te drugie et 40, pompei nie ori tylko replika Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie panyowie Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Za ile do wzięcia i jakie wymiary Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chce kupić Zara zerkne Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No wiem i szukam takich Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo myślę nad takimi ale też szukam takich jak miał pajda w b6 pompei Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Egon jaki miałeś rozmiar tych felg w b6 tych turbin od mietka Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie pany Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Witojcie pany Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Ok Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Pajda pw a i jak byś chciał to mam 3 gry ma sprzedaż Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario nie chcesz kupić Deus Ex, watch dogs 1 i 2 Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
To czekam na foty i wrażenia z jazdy jak by nie to że nie ma go w kombi to bym teraz brał pod uwagę przy kupnie nowego a tak został passat Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Turzol czy to nie specyfikacja Phaeton Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Ja miałem pełna skórę w A4 i nawet zima było ok jak podgrzalem tera mam skóra z alcantara i jestem Mega zadowolony lecz minus taki ze przy małym dziecku trudniej o czystość jednak skórę przetargi z soku czy czegoś innego i po krzyku a tu trochę gorzej ale Majki ty nie masz małych dzieci a poza tym to twoja d*pa będzie na tym jeździć a nie nasza i tobie mają się podobać Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
No w końcu nie jestem sam Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka Stasiu a może jakie franko chlanko przed świętami machnium?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale tu cisza nic się nie dzieje... No to siup, psssyyyt, itp Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Ale tu cisza nic się nie dzieje... No to siup, psssyyyt, itp Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Pajda pw Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Ja wczoraj zapodalem pakiet zima 17'' Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka