Treść opublikowana przez walada1987
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie to co są chętni na kebsa Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
O prze h*j ale za***iście zrobiony taki to by mi pasowal Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale w nogach to miałem ogień jak lasy w calliforni. Ale dałem radę osiągnąć zamierzony cel prawie 3h pedalowania ale się udalo Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario jak chcesz popedalowac trochę i mieć za***ista widoki a potem zjazd z góry w granicach 65 km/h to zapraszam tu... A gdzie to... Skrzyczne góry Beskidy polecam dzisiaj zaliczone 1260 MNPM WIDOKI BAJKA kilometraz jakieś 26km od miejsca Gdzie spalismy Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomi dla ciebie Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka Chcesz do domciu
-
Spoty Katowice i okolice
Właściciel ośrodka ma ich aż 5 Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Pojechałem na 3 dniowy odpoczynek pod Skrzyczne a tu taka niespodzianka Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Ringi skyline jak polacze ringi w klapie ale nie wiem co gdzie wziąć i wziąć bo nie znam koloru kabelkow w lampie z boku Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Pajda ogarniasz kodowanie w pasku Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Siemanko Mordeczki dobrze już wrócić z urlopu... We wtorek mam was zamiar nawiedzic Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
TomekA4 i Arturoo dzięki za spota pod kebsem Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja będe chwile po 20 praca niestety
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też w końcu po długim urlopowaniu i remontach zobaczył bym wasze mordki więc też się szykuję
-
Spoty Katowice i okolice
Morsik jak by nie to ze na urlopie jestem to bym się bral Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To ci po kościele kebabik czy jak robimy Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu ja za dwa tyg jadę nad soline za***iście tam jest tylko ze od nas masz 370 km . Masz dwie tamy el wodna i dwa jeziora kolo siebie w odległości 5 km ja jadę na tydzien Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
pajda masz PW
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie martw się nie byłem gorzszy wczoraj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cwaniak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jest ktoś chętny na kebsa ?
-
Spoty Katowice i okolice
to jest lato uniroyal rainsport 3 funkiel nówki z fabryki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Passeratti siadło - 40 i dostało papucie z audi oraz nowe kumki a teraz czas na inne zabawki, które dzisiaj doszły
-
Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
wieczorem machnium be tera w robocie i czerwoną przyjechałem bo dwa miesiące pod chatą stała ale odpaliła od strzała ...