Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

walada1987

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez walada1987

  1. Temat na fb założyłem ja bo chciałem uzyskać jak najwięcej opinii a auta nie szukam na juz mam trochę czasu z muszle gadałem wysłałem mu mejla z wytycznymi i czas pokaże Naciapane z GT-N7105
  2. No co na coś cza zwalić wine Naciapane z GT-N7105
  3. Browar x 5 i wuda a do tego słownik mi w tel szwankuje Naciapane z GT-N7105
  4. Czy wpadasz na sporą do nad Naciapane z GT-N7105 Do tychow Naciapane z GT-N7105
  5. A jesteś jutro na Tychach na spocie Naciapane z GT-N7105
  6. Nasze zdrowie a twoja spokojna trasa i dotarcie do celu Naciapane z GT-N7105
  7. To zdrowie twoje ja i ucho ubolewam ze z nami jutro cie nie bedzie Naciapane z GT-N7105
  8. u mnie ju z po raz 5 i się kończy chba cza coś mocniejszego ...
  9. hamer 100 i jeszcze wiecej najwidoczniej koleś nie odróżnia s line od zwykłej b7 z dobrym wypasem ale cuż ... jednak s line to s line a mnie martwi ta skrzynia bo nie mam bladego pojęcia o niej a co to za bawarka
  10. ja wiem że mógł by pomóc ale jak wg was to wygląda czy ta opcja jest spoko i zastanawia mnie skrzynia czy awaryjna czy już ta poprawiona
  11. e tam może i ładne ale jednak zostane przy a4 ale nie moim smoku
  12. A co to .... czyżby BMW Naciapane z GT-N7105 a tak na powarznie warta uwagi czy olał pies
  13. chłopaki prośba o waszą ocene : https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-turbo-163km-benzyna-totalny-full-skora-navi-xenon-idealna-ID6yIKpL.html#496bcfe118
  14. Nie tylko tel piwo robi swoje ... ale zrozumiałeś o co mi chodzi Naciapane z GT-N7105
  15. Ale Arturo ma b5 Naciapane z GT-N7105 chłopaki prośba o waszą ocenę : https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-turbo-163km-benzyna-totalny-full-skora-navi-xenon-idealna-ID6yIKpL.html#496bcfe118
  16. Ty to mus kiedy masz czas żeby dać się karać twoja Naciapane z GT-N7105
  17. Pany takie pytanie jak oceniacie skrzynie automat w b7 Naciapane z GT-N7105
  18. A powiedzcie mi jak tam żywotność skrzyń automat w b7 Naciapane z GT-N7105
  19. ostatni co prawda ale miło że nas nawiedziłeś
  20. nie omieszkam zapytac i też się ku tej opcji skłaniam ale korci mnie to 2.0 200km
  21. Miron mówił że wszytstko zależy od banku jedni mogą przyznać 30k a inni nawet 50k więc tu dużo zależy ale jak bym miał brać 50k to min b8 lub wyżej bym celował
  22. to osobno wizualnie ( zewnętrzne op) mi się nie podoba
  23. auto + opłaty rejstr. jak starczy na coś jeszcze to by było fajnie ale wiem że raczej mało realne za zadbany egzęplarz
  24. diman szkoda lasu ... a na czerwone cudo jeszcze się jakiś młodziak napali i kupi może nie za tyle co bym chciał ale zawsze cza mieć jakis margines do negocjacji ja może i nie wejdę ale ty z horneth to tak to dacie rade
  25. o ile miron się spisze to jest chwila momęt ale nie moge sobie pozwolić na wyebanie 30k i potem huy w d*pa kredyt na auto a na mechanika brak i ani auta ino dłóg dla tego sie was radzę co byście zrobili

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.