Treść opublikowana przez walada1987
-
Spoty Katowice i okolice
Aloha pany Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Zdarza się ale thx za wyrozumialosc Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Ale to w pierwsza noc bo potem nie było potrzeby Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Arturku ja poradziłem w piątek w sobotę musialem się oszczędzać bo nie mam drugiego kierowcy jak reszta a po trzecie ogodz 7 juz mnie nie było w BT wiec w sobotę wolałem nie pic za dużo Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No zdarza siw nie każdy ma takie zdrowie i nie daje rady ale z drugiej str wypiłem jednego w doborowym towarzystwie ;D tylko szkoda ze juz po 7 rano musiałem sie ewakuować ale za rok powrorka i moze w końcu moja zona z młodym sie wybierze Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Na dzień dzisiejszy jadę jutro wysle ci kasę jak się coś podupi to najwyżej zapłacę i nie dotrę Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Teraz sie coraz cieplej robi wiec kto wie może i ja się skusze Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
My już testujemy Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
My już testujemy Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
My też wlasbie zjechali do domu. Dzięki serdeczne wszystkim razem i każdemu z osobna impreza jak zawsze z rodzinka udana. Dzięki serdeczne z miły weekend Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I po weekendzie ... Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Bukowina 2018 podziękowania.
Serdeczne dzięki za spota. Szczególne podziękowania dla organizatorów jak zawsze dopiero wszystko na ostatni guzik. Impreza na wysokim poziomie. Dzięki wszystkim za milo spędzony weekend. Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witojcie Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Witojce pany Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ta ma samym dole koło basenu kręgielni i sali gimnastycznej Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka A i masz pozdrowienia od koleżanki z zeszłego roku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Arturoo wlascie przez was teraz się muszę napić. No to siup. Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kerczi i magdalenah dzialaja twardo Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wyreczylem cie Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2018
Ja wylatuje ok 6 ale jeszcze zakopane trzeba zaliczyć teść wzywa wiec jak dobrze pujdzie to Max na 19 powinienem zawitać. Wszystkim co jada lub są zaworzeni spokojnej drogi i do zobaczenia na miejscu. W razie potrzeby sprawdzenia ruchu podaje str. z kamerami GDDKiA https://www.traxelektronik.pl/pogoda/kamery/index.php Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miorn ja biera i jedno i drugie jak wyczarujesz kasę to chwała ci. Bedziesz jak Merlin u króla Artura. Bez skojazen Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hmm jak pasek zdechnie to na tajle Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak byś poczekal jak gadaliśmy to tez bym zaoszczędzimy na ceramice Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
No nareszcie ... Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko ale ja nie mam kół za taka kasę jak ty czy inni ja za 2000 mam komplet po renowacji wiec 1000 cmza ceramikę to nie opłacalne. Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Myślałem ze to będzie tańsze ale 1000 za 4 kola to jak dla mnie przesada. Jak na ta chwile to za 1000 to mam trochę mat. Bud do domu wiec na razie odpuszcze. Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka