Witam!Mam taki problem a mianowicie przy otwieraniu i zamykaniu samochodu pompka centralnego bardzo dlugo chodzi oraz nie otwiera klapy bagaznika.Podejrzewam ze jest gdzies nieszczelny uklad centralnego tylko nie bardzo wiem jak temu zaradzic:-(Moze mial ktos z was taki problem i wie co z tym zrobic?
POZDRAWIAM
A mam do Ciebie Iverson takie pytanko.Sorki ze tu o tym pisze ale niewiem co mam z tym zrobic i moze Ty mi pomozesz:Mam taki problem a mianowicie przy otwieraniu i zamykaniu samochodu pompka centralnego bardzo dlugo chodzi oraz nie otwiera klapy bagaznika.Podejrzewam ze jest gdzies nieszczelny uklad centralnego tylko nie bardzo wiem jak temu zaradzic.Pozdro