Treść opublikowana przez Szwedzik
-
[B5 AHH] Zielony-metalic B5 Lift 2000 (Szwedzik)
Ok dzięki, będę musiał popatrzeć bo denerwuje trochę jak na dziurach telepie klamką i przy zamykaniu
-
[B5 AHH] Zielony-metalic B5 Lift 2000 (Szwedzik)
Widzę że też miałeś problem z goniącą klamką wewnątrz? Wystarczy wymiana sprężynki ?
-
[B5 AHH] Zielony-metalic B5 Lift 2000 (Szwedzik)
Szczerze mówiąc kół na pewno teraz na większe niż 16" nie zmienię ponieważ dopiero co kupiłem do nich oponki. Z ksenonami też bym się wstrzymał bo lampy oryginał Valeo tak jak kolega wyżej wspomniał, teraz bardziej interesuje mnie przyćmienie szybek a także zastanawiam się nad " AUDI A4 B5 AVANT KOMBI SPOILER LOTKA DASZEK (3294313860) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ,,,AUDI A4 B5 (1995-2001) - spoiler (daszek), AVANT ! (3321888218) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. " co wy na to ? Jaki polecacie wosk lub mleczko aby autko ładnie błyszczało ?
-
[B5 AHH] Zielony-metalic B5 Lift 2000 (Szwedzik)
Czy taki zestaw HID włożę do reflektorów poliftowych i są one zgodne z przepisami ruchu ?
-
[B5 AHH] Zielony-metalic B5 Lift 2000 (Szwedzik)
Jaką moc osiągnął bym po wymianie wtrysków w wersji 90KM ? ---------- Post dopisany 26-06-2013 at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2013 at 23:29 ---------- Dodano nowe zdjęcia.
-
Jaka moc z silnika po wymianie wtrysków
Cześć. Chciał bym was zapytać, jaką moc osiągnę po wymianie wtrysków w silniku AHH 90KM ?. Słyszałem o wtryskach z silników AFN ale też o innych (216?). Proszę o parę opinii na ten temat. Interesuje mnie max moc, czy spalanie wzrośnie znacznie, jak to się ma do silnika i osprzętów. ?
-
[B5 AHH] Zielony-metalic B5 Lift 2000 (Szwedzik)
ha
-
[B5 AHH] Zielony-metalic B5 Lift 2000 (Szwedzik)
O, to tego nie wiedziałem Jakie mody tanim kosztem mógłbym przeprowadzić na swoim samochodzie?
-
[B5 AHH] Zielony-metalic B5 Lift 2000 (Szwedzik)
tak ja mam 110 a czemu pytasz? Pewnie temu zazdrościsz Jak będzie chodzić to się okażę. A jak z planami to trudno powiedzieć, nie mam pomysłu
-
[B5 AHH] Zielony-metalic B5 Lift 2000 (Szwedzik)
Posiadasz 110 KM motor ?
-
[B5 AHH] Zielony-metalic B5 Lift 2000 (Szwedzik)
Jak tylko przestanie padać deszcz to zabieram się za zdjęcia wnętrza
-
[B5 AHH] Zielony-metalic B5 Lift 2000 (Szwedzik)
Witam, Jestem tu "Świeży" ale przedstawię wam moją A4-kę, którą zakupiłem w zeszłym miesiącu. Rocznik: 2000 Silnik: 1.9 AHH 90 KM Przebieg: Na liczniku 240k Wyposażenie: 2x Airbag + Kurtynki głowy i boczne w fotelach 2x El. szyby Alarm Tempomat Wskaźnik temperatury zewnętrznej Elektryczne i podgrzewane lusterka Climatronic Alufelgi 16" 7J, Oryginalne Audi Centralny zamek ABS Wspomaganie kierownicy Regulacja Wysokości fotela kierowcy Regulacja kierownicy w 2 płaszczyznach Jasno-brązowa Tapicerka 2x Podłokietnik Chromowane ramki szyb. Wzmacniacz i Skrzynia basowa JBL ... Parę zdjęć: Zdjęcia 26.06.2013
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witajcie, Andrychów wita wszystkich forumowiczów. Mam na imię Roman, kupiłem niedawno A4 b5 lift 2000r. Mam nadzieję że współpraca z wami będzie owocna